Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

κ εμενα ειχαν αρχισει να υποχωρουν,αλλα εχθες κ σημερα ξαναφουντωσαν...ευτυχως μονο αναγουλες...κατα τ'αλλα κλαιω ευκολοτερα,κ επισης νευριαζω ευκολοτερα αχαχαχαχαχα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κ εμενα ειχαν αρχισει να υποχωρουν,αλλα εχθες κ σημερα ξαναφουντωσαν...ευτυχως μονο αναγουλες...κατα τ'αλλα κλαιω ευκολοτερα,κ επισης νευριαζω ευκολοτερα αχαχαχαχαχα!!!

εγώ αηδιάζω με φαγητά που μου άρεσαν! χαχαχα


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

μπα στα φαγητα δεν αηδιαζω χαχαχαχα!!!αλλα δυστυχως λογω ζαγχαροου κυησης ακουλουθω διατροφη κ ετσι κ ολο πειναω κ ολο λιγουρευομαι διαφορα:tongue::tongue::tongue::tongue:!αληθεια απο κιλα πως τα πατε?εγω εχασα 1,5 κιλο μεχρι τωρα.


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

μπα στα φαγητα δεν αηδιαζω χαχαχαχα!!!αλλα δυστυχως λογω ζαγχαροου κυησης ακουλουθω διατροφη κ ετσι κ ολο πειναω κ ολο λιγουρευομαι διαφορα:tongue::tongue::tongue::tongue:!αληθεια απο κιλα πως τα πατε?εγω εχασα 1,5 κιλο μεχρι τωρα.

και οι βαριές μυρωδιές με ενοχλούν , ακόμα και τα αρώματα που μου άρεσαν!Απο κιλά είμαι στα ίδια ούτε πήρα ούτε έχασα


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Απο κιλά στα ίδια είμαι..απο αναγούλες αρκετές, λιγότερες νομίζω, σε σχεση με το πρώτο μου παιδί, αλλά εκεί..αφού τώρα προσπαθώ να σκεφτώ τι φαγητο να φτιάξω γι α μεσημέρι και δεν μπορώ με τίποτα, αναγουλιάζω και μόνο στη σκέψη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και οι βαριές μυρωδιές με ενοχλούν , ακόμα και τα αρώματα που μου άρεσαν!Απο κιλά είμαι στα ίδια ούτε πήρα ούτε έχασα

ναι μυρωδιες κ εμενα..ασε που μυριζω σαν λυκος,τα παντα τα πιανει η μυτουλα σε χρονο ρεκορ...κ φυσικα με ενοχλουν...ειδικα το τσιγαρο με τρελλαινει,κ να φανταστει κανεις οτι πριν εγκυμοσυνης καπνιζα 5-6την ημερα!

λοιπον σας χαιρετω,θα τα ξαναπουμε!φιλακια!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ας απαντησω κ για τον καφε κ μετα να φυγω χιχιχι.λοιπον πινω ντεκαφεινε,ε κ καπου καπου κανενα ελαφρυ(σαν τσαι χαχαχαχαχα) καπουτσινο!φιλακια!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Πόσο στοιχίζει η γέννα στο δημόσιο Πένυ? Το νοσοκομείο αυτό είναι το καλύτερο νομίζω, είσαι τυχερή!

Την προηγουμενη φορά προ 4ετιας μου πηγε 1000 ο γιατρός και 200 η μαια και 300 το δωματιο. Επισκληρίδιο δεν έκανα γιατί γεννησα σε 40' αλλά μου είχαν πει αν θυμαμαι καλα 120?.

γεια σας κοριτσια,τι καλα που σιγα σιγα μεγαλωνει το τοπικ μας!!!!!!!!!!!!!κ εμεις ακουσαμε καρουλα,ειδαμε κ ενα ανθρωπακι-βατραχακι κ τωρα περιμενω πως κ πως να παει 29/12 για την αυχενικη!!!!αντε να φυγει το πρωτο αγχος να ηρεμησουμε!!!

Γεια σου Αννα!! Αντε με το καλό η αυχενική. Εγώ θα την κανω 4/1. Και αυτός έιναι ο πρώτος μου στόχος. Να φτασω μεχρι την αυχενική! Ειμαι λίγο προκατειλημμενη με τον γιατρό που θα μου την κανει γιατί αυτός ήταν που είδε και την παλλινδρομη στο προηγουμενο μπεμπε αλλά αφου σου λενε εγώ αυτον εμπιστεύομαι, τι να πεις....Στον γκαντεμη, στον γκαντεμη. Τι μου φταιει βέβαια και ο άνθρωπος αλλά καταλαβαινετε με τι ψυχολογία θα παω.

Οσον αφορά τη διαθεση μου, εμετούς δεν έχω μονο μια ιωση που περασα την προηγουμενη βδομαδα. μου βρωμαει το κρεας οταν τηγανίζεται και τα γλυκα μου αφήνουν μια πικρή επίγευση. Αυτό μεταφράζεται στη ζυγαρια -2,5 κιλάκια!! Συμβουλευτικά στις καινουριες ,παντως, τα κιλά δεν φευγουν ευκολα γι αυτό προσοχή!! Στην πρωτη εγκυμοσύνη πηρα 14 κιλα εκ των οποιων τα 6 σε ένα μηνα!! Πως το μετανιωσα μετά που δεν επεφταν με τιποτα!! Ειναι και το πρήξιμο που αργεί να φύγει (μετά το 6μηνο). Η αλήθεια βεβαια είναι ότι δεν ειμαι και πολύ εγκρατής αθρωπος....

Καφε πίνω έναν την ημερα ελληνικο διπλό όμως.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την προηγουμενη φορά προ 4ετιας μου πηγε 1000 ο γιατρός και 200 η μαια και 300 το δωματιο. Επισκληρίδιο δεν έκανα γιατί γεννησα σε 40' αλλά μου είχαν πει αν θυμαμαι καλα 120?.

Γεια σου Αννα!! Αντε με το καλό η αυχενική. Εγώ θα την κανω 4/1. Και αυτός έιναι ο πρώτος μου στόχος. Να φτασω μεχρι την αυχενική! Ειμαι λίγο προκατειλημμενη με τον γιατρό που θα μου την κανει γιατί αυτός ήταν που είδε και την παλλινδρομη στο προηγουμενο μπεμπε αλλά αφου σου λενε εγώ αυτον εμπιστεύομαι, τι να πεις....Στον γκαντεμη, στον γκαντεμη. Τι μου φταιει βέβαια και ο άνθρωπος αλλά καταλαβαινετε με τι ψυχολογία θα παω.

Οσον αφορά τη διαθεση μου, εμετούς δεν έχω μονο μια ιωση που περασα την προηγουμενη βδομαδα. μου βρωμαει το κρεας οταν τηγανίζεται και τα γλυκα μου αφήνουν μια πικρή επίγευση. Αυτό μεταφράζεται στη ζυγαρια -2,5 κιλάκια!! Συμβουλευτικά στις καινουριες ,παντως, τα κιλά δεν φευγουν ευκολα γι αυτό προσοχή!! Στην πρωτη εγκυμοσύνη πηρα 14 κιλα εκ των οποιων τα 6 σε ένα μηνα!! Πως το μετανιωσα μετά που δεν επεφταν με τιποτα!! Ειναι και το πρήξιμο που αργεί να φύγει (μετά το 6μηνο). Η αλήθεια βεβαια είναι ότι δεν ειμαι και πολύ εγκρατής αθρωπος....

Καφε πίνω έναν την ημερα ελληνικο διπλό όμως.

Πένυ και εγώ την αυχενική περιμένω να χαμογελάσω λίγο, είμαι πολύ φοβισμένη γιατί μια φίλη μου έχασε το μωράκι της έτσι ξαφνικά, πριν λίγες μέρες, στον τρίτο μήνα!Το θέλω τόσο πολύ αυτό το παιδάκι.. κάθε βράδυ κάνω την προσευχή μου να το έχει ο ΘΕΟΣ καλά!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! Βλεπω σήμερα δεν έδωσε καμια το παρόν στο καφέ μας!! Ειπα να κανω την αρχή εγώ λοιπόν σήμερα! Σημερα είχαμε βγει για εξωτερικές δουλειες και ψωνια εν οψει Χριστουγεννων! Βιτρινες στολισμενες είχαν αρχίσει και στόλιζαν τις πλατείες με ξύλινα σπιτάκια και καρουζελ. Μεχρι το Σαββατο θα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!! Παντως φέτος έχω παρατηρήσει πως αν και είναι πιο δύσκολα τα πράγματα δεν υπάρχει η μιζέρια η περσινη. Τουλαχιστον εδώ που κινουμαι εγω.

Πένυ και εγώ την αυχενική περιμένω να χαμογελάσω λίγο, είμαι πολύ φοβισμένη γιατί μια φίλη μου έχασε το μωράκι της έτσι ξαφνικά, πριν λίγες μέρες, στον τρίτο μήνα!Το θέλω τόσο πολύ αυτό το παιδάκι.. κάθε βράδυ κάνω την προσευχή μου να το έχει ο ΘΕΟΣ καλά!

Αχ και εγώ έτσι ξαφνικά το έχασα και γενικά στις παλλινδρομες ετσι ξαφνικά διακοπτεται η κυηση αλλά για ποιο λόγο να αγχώνεσαι εσύ?? Σε σενα όλα καλα θα πανε!! Να αγχωθείς αν το χεις περάσει ήδη μια φορά αυτό το μαρτυριο το καταλαβαίνω, αλλά επειδή το επαθε η φίλη σου?Ευτυχώς οι αυχενικές μας πλησιαζουν για να φύγει το πρώτο άγχος γιατί το αγχος δεν φευγει ΠΟΤΕ!! Ακομα και τώρα που ο γιος μου είναι 4 εχω το ίδιο αγχος. Μη σου πω ότι τώρα έχω περισσότερο γιατί ξερω τι είναι να εχεις παιδί ενώ πριν τον γεννησω ήμουν πιο φλου και νομιζα ότι θα ερχόταν μια κουκλα. Ημουν και πιο μικρή και το είχα παρει πολύ χαλαρά.

Αλήθεια τι ηλικια εχουμε?????

Εγώ είμαι 30 και βαδίζω όλοταχώς προς τα 31!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! Βλεπω σήμερα δεν έδωσε καμια το παρόν στο καφέ μας!! Ειπα να κανω την αρχή εγώ λοιπόν σήμερα! Σημερα είχαμε βγει για εξωτερικές δουλειες και ψωνια εν οψει Χριστουγεννων! Βιτρινες στολισμενες είχαν αρχίσει και στόλιζαν τις πλατείες με ξύλινα σπιτάκια και καρουζελ. Μεχρι το Σαββατο θα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!! Παντως φέτος έχω παρατηρήσει πως αν και είναι πιο δύσκολα τα πράγματα δεν υπάρχει η μιζέρια η περσινη. Τουλαχιστον εδώ που κινουμαι εγω.

Αχ και εγώ έτσι ξαφνικά το έχασα και γενικά στις παλλινδρομες ετσι ξαφνικά διακοπτεται η κυηση αλλά για ποιο λόγο να αγχώνεσαι εσύ?? Σε σενα όλα καλα θα πανε!! Να αγχωθείς αν το χεις περάσει ήδη μια φορά αυτό το μαρτυριο το καταλαβαίνω, αλλά επειδή το επαθε η φίλη σου?Ευτυχώς οι αυχενικές μας πλησιαζουν για να φύγει το πρώτο άγχος γιατί το αγχος δεν φευγει ΠΟΤΕ!! Ακομα και τώρα που ο γιος μου είναι 4 εχω το ίδιο αγχος. Μη σου πω ότι τώρα έχω περισσότερο γιατί ξερω τι είναι να εχεις παιδί ενώ πριν τον γεννησω ήμουν πιο φλου και νομιζα ότι θα ερχόταν μια κουκλα. Ημουν και πιο μικρή και το είχα παρει πολύ χαλαρά.

Αλήθεια τι ηλικια εχουμε?????

Εγώ είμαι 30 και βαδίζω όλοταχώς προς τα 31!!

Πένυ είμαι 28 και είναι το πρώτο μου παιδάκι..είναι στον χαρακτήρα μου να αγχώνομαι τόσο πολύ.Χθές το βράδυ με έπιασε ένας πολύ έντονος πόνος χαμηλά και δεξιά στην κοιλιά και λέω κάτι δεν πάει καλά..είχα διπλωθεί από τον πόνο..πήρα το πρωί την γιατρό και μου είπε το πιθανότερο να με πόνεσε το έντερό μου και αν με ξαναπιάσει να παω να με δει, αλλιώς θα πρέπει να περιμένω άλλη μια εβδομάδα για την τακτική μου επίσκεψη...Τι άγχος έχω μην έχει πάθει κάτι το ανθρωπάκι δεν φαντάζεσαι...

Τα Χριστούγεννα είναι οι αγαπημένες μου γιορτές αλλά φέτος δεν έχω και πολύ διάθεση να κάνω βολτίτσες στα μαγαζιά..Επίσης είναι η δυσκολότερη χρονιά από οικονομικής άποψης και είμαστε κάπως μουδιασμένοι..


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...