Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

καλημερα εγκυουλες!!!toulipaki καλως μας ηρθε,με το καλο να αγκαλιασουμε ολες τα μωρακια μας!!!Νεραιδουλα τι καλα νεα,μωρε τουρμπο ειναι τα μωρακια μας χιχιχιχι!!

τι κανετε εγκυουλες?εγω απο χθες ημουν στα πατωματα με σκατοπονοκεφαλο,αχ κομματια εγινα.φυσικα τηλ στην γιατρο κ μου ειπε μονο ντεπον ή παναντολ μπλε,τελικα εκανα υπομονη αλλα το πρωι δεν αντεξα κ το ''φαγα'' το ντεπονακι ε κ ευτυχως ειμαι καλυτερααααααααααα!!!!

για πειτε πως θα περασετε τα χριστουγεννα,εμεις εντελως οικογενειακα.θα φαμε ολοι μαζι στην πεθερα μου κ την πρωτοχρ στην μανουλα.θα ναι ωραια,δεν θα κανω τιποτα,θα φαω χωρις περιορισμους κ θα μαστε κ ολες οι οικογενεις μαζι!!!!!

ασχετο αλλα τι θα γινει με τις αναγουλες,θα με αφησουν καμμια φορα!!φιλακιαααα!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειααααα σας!!!! Βλέπω εχουμε νεες αφίξεις!!!

Καλώς ήρθες τουλιπάκι!!! Με το καλό το μωράκι σου!!!Εσύ μου φαίνεται εχεις την πιο μακρινή ΠΗΤ. Ποιο είναι το κανονικό σου όνομα?Η μηπως θες να σε λέμε με το nick name σου?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΓΓΥΟΣ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΜΕ ΠΗΤ 31 07 2012!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ, ΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ

ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ, ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!

Πένυ έχω τρελαθεί από την χαρά μου, το φασολάκι μεγαλώνει, είναι 5,6 εκατοστά, μας τρέλανε στα κόλπα σήμερα, χόρευε τον χορό της κοιλιάς!!Τί γέλια κάναμε, κούνημα να δεις....!Στην Κόρινθο πάντως δύσκολο να χιονίσει, στη Νεμέα μπορεί!

Μπράβο!!!! Ειδες που τζαπα αγχωνόσουν???Δεν υπάρχει καλύτερο πραγμα από το να το χαζευεις!!! Και ο υπέρηχος κραταει τόσο λίγο....Και εγώ περιμένω την αυχενική να το χορτάσω πως και πως. Αλλά εκει που είναι το αποκορύφωμα είναι η β επιπέδου. Ο γιος μου δεν άλλαζε και θέση και είχα κατσει πανω απο μια ώρα μεσα. Με ειχαν βάλει και ανεβοκατέβαινα σκαλες ,χόρευα για να αλλάξει θέση χαχαχα

καλημερα εγκυουλες!!!toulipaki καλως μας ηρθε,με το καλο να αγκαλιασουμε ολες τα μωρακια μας!!!Νεραιδουλα τι καλα νεα,μωρε τουρμπο ειναι τα μωρακια μας χιχιχιχι!!

τι κανετε εγκυουλες?εγω απο χθες ημουν στα πατωματα με σκατοπονοκεφαλο,αχ κομματια εγινα.φυσικα τηλ στην γιατρο κ μου ειπε μονο ντεπον ή παναντολ μπλε,τελικα εκανα υπομονη αλλα το πρωι δεν αντεξα κ το ''φαγα'' το ντεπονακι ε κ ευτυχως ειμαι καλυτερααααααααααα!!!!

για πειτε πως θα περασετε τα χριστουγεννα,εμεις εντελως οικογενειακα.θα φαμε ολοι μαζι στην πεθερα μου κ την πρωτοχρ στην μανουλα.θα ναι ωραια,δεν θα κανω τιποτα,θα φαω χωρις περιορισμους κ θα μαστε κ ολες οι οικογενεις μαζι!!!!!

ασχετο αλλα τι θα γινει με τις αναγουλες,θα με αφησουν καμμια φορα!!φιλακιαααα!!

Και εγώ για να παρω κατι πρέπει να έχω πονο τουλάχιστον μια μερα!Ποσο μαλλον τώρα...

Εμεις Χριστουγεννα σπίτι θα κανουμε αλλά με πολυυυυ κοσμο όπως καθε χρόνο αλλωστε. Και εμενα παντως οικογενειακα μου αρεσουν περισσότερο τετοιες μερες. Ψηνομαι όμως το τριημερο των Φωτων μηπως την κανουμε για κανενα πιο χιονισμενο προορισμο. Μιας και για καλοκαιρινές διακοπές δεν μας βλεπω λογω μπεμπε φετος. Να βγάλουμε τα απωθημενα μας το χειμωνα. Αν όχι τα Φωτα μες στον Γενναρη σίγουρα!!

Με έχει πιασει η βλακεια των ημερών και συνεχεια μασουλάω. Μου φαίνεται θα ανεβω στη ζυγαρια του γιατρού τον Γενναρη και θα μου έρθει κολπος!! Ως ώρας στη δική μου παντως δεν ανεβαίνω...ΦΟΒΑΜΑΙ!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!Καλές γιορτές σας εύχομαι, Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά οικογενειακά στις μαμάς μου το σπίτι, μαζί με ξαδέρφια, γιαγιάδες , θείους-θείες κλπ. :)


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,χρονια πολλαααααααα!ηρθαν τα χριστουγεννααααααααααα γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!να περασουμε ολες τελεια κ με το καλο να φουσκωνουν οι κοιλιτσες μας!!!!!φιλακια πολλα εγκυουλες!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΟΤΕ ΝΟΙΩΣΑΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΣ;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 10η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ, ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Χρονια πολλά με υγεία!!Με εναν πόνο τα μπεμπακια μας!!

Μόλις ξυπνησα από τον μεσημεριανό μου υπνο και ακομα δεν έχω χωνέψει. Ατιμη γαλοπούλα....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΟΤΕ ΝΟΙΩΣΑΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΣ;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 10η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ, ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!

Νομίζω πως αργει ακομα. Τον γιο μου,μου φαινεται μετά τον τεταρτο τον καταλαβα αλλά και παλι δεν ημουν σίγουρη. Με σιγουρια τον πεμπτο το καταλαβαίνεις.

Φιλια πολλά σε όλες !!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!!τι φαγητο ειναι αυτο ρε κοριτσια,εσκασα λεμε χιχιχιιχι!απο αυριο αρχιζουμε παλι διατροφη,αντε γιατι την παρασκευη εχω διαβητολογο κ βλεπω να με μαλωνει για κανα 2τιμουλες χιχιχιχιχι!!!αλλα χριστυγεννα ειναι ολα συγχωρουνται!

Τουλιπακι μαλλον βιαζεσαι,τα μωρακια αρχιζουμε να τα καταλαβαινουμε στην καλυτερη περιπου στην 15βδομαδα,οι περισσοτερες παντως τα νιωθουμε γυρω στην 18!οποτε υπομονη!τωρα ειναι τοσο μικρουλια που τι μπορουν να κανουν!!!

φιλακια εγκυουλες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!ασε νεραιδουλα τι να πω κ εγω που η αυχενικη ειναι την πεμπτη,οταν το σκεφτομαι με πιανει ενα αγχος αλλο πραγμα,αχ αντε να την κανουμε να ακουσουμε τα ευχαριστα να μας φυγει ενα βαρος!!!!

κοριτσια πως τα πατε με τις αναγουλες,εμενα ακομα καλα κρατουν........


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα!! Κυριαρχεί ένα χαος στο σπίτι μου αλλά δεν έχω κουράγιο για τίποτα!! Ετσι καααααθομαι...Σημερα το πρωί εκανα εμετο!Γιουπι!! Μαλλον κολυμπαμε ακομα!! Και εγώ Μαιρη σκεφτομαι εντονα την αυχενική!! Ολα καλα θα πανε μωρε μην αγχωνόμαστε μερες που είναι....

Σημερα εφυγαν όλοι κλαψ κλαψ.Μειναμε μόνοι μας παλι....Περάσαμε πολύ ωραία αλλά όταν αδειάζει το σπίτι σου κακοφαίνεται.

Εσεις πως πατε απο συμπτώματα???


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Πενυ εγω εγραψα,ακομα εχω...νεραιδουλα μην μασας βρε,σε καποιες φευγουν νωριτερα,αλλωστε κ εμενα καπου στην 10βδομαδα ειχαν σταματησει κ μετα απο λιγο ξαναηρθαν..αχ τι να πεις εγκυμοσυνες,πφ χαμος χιχιχιχι!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Αννα τα μεγάλα πνευματα συναντιούνται χαχαχα Το ίδιο ρωτήσαμε !!

Μαιρη μην ανησυχείς όλα καλά είναι απλά έχεις καλό μωράκι και σταματησε να σε ταλαιπωρεί. Τα δικά μας βγήκαν πιο ατίθασα!! Και εμενα τόσες μερες μου είχαν κοπεί οι αναγούλες και σήμερα μου εμφανιστηκαν παλι. Ισως επειδή ήμουν σκασμενη από το φαϊ. Καθε εγκυμοσύνη είναι εντελως διαφορετική με την άλλη. Η εγκυμοσύνη μου στο πρώτο και στο δεύτερο εμοιαζαν στα συμπτώματα,ε, στο τρίτο δεν έχουν καμια απολύτως σχεση!!Αντε να περάσει η αυχενική να ηρεμησουμε όλες.

Καλα να είναι και ότι να ναι αλλά τι θα θελατε αγορακι ή κοριτσάκι? Εγώ μια μπουμπου θα ήθελα από την αλλη βέβαια βλέπω τον γιο μου που είναι κολλημενος πανω μου και τρελαινομαι. Αλλος ενας λόγος που λεω να είναι αγόρι είναι επειδή το θελει ο γιος μου να παιζουν μαζί. Και πάλι πρωτα από όλα καλα να είναι το ζουζουνι μου και όλα να πανε καλα μεχρι τελος.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...