Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Just now, Ειρήνη Parents είπε:

Κορίτσια μου,

Το γράφω και εδώ γιατί στο χριστουγεννιάτικο θέμα, δεν ξέρω αν θα παραμείνει ή αν θα το δείτε.

Αποφάσισα ν αποχωρήσω από το συγκεκριμένο φόρουμ.

Οποια συμμετέχουσα θέλει να μπει στο νέο μας και να συμμετέχει ή παρακολουθεί, ας στείλει μήνυμα σε μένα ή στο Ραβτάκι ή στην Αφροδιτούλα.
Ξέρουν που θα είμαστε.

Σας φιλω γλυκά όλες

 

Just now, MAG37 είπε:

 

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ ρε ειρηνη μου, τι εγινε?????? πολυ στεναχωρεθηκα... η ομαδα ειναι σε facebook? εγω δεν εχω....... που να στειλω το πμ στον καινουργιο σου λογαριασμο? η στον παλιο? ο παλιος τι εγινε? κλειδωθηκε?

πολυ λυπαμαι....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κρίμα βρε κορίτσια.. Γιατί; τι έγινε; θέλω κι εγώ!!

Ελπίζω να είστε καλά και να έχετε ένα όμορφο σβκ!

Νάσια μου σ' ευχαριστώ πολύ πολύ. Θα το κοιτάξω άμεσα..

Φιλιά σε όλες σας!

  • Μου αρέσει 1

L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειχα μια βδομάδα  να  σας παρακολουθησω και εγινε χαμός! Είμαι  και  εγω μια απο τις σταθερες αφανεις οπαδους σας και  στις δύο  ομάδες..... Που μου δινετε "ρυθμό"  στην καθημερινοτητα μου..... 

 Ελπίζω με καποιοτρόπο  να σας βρω παλι...... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερα! Ξερω οτι δεν γραφει κανεις εδω πια αλλα ειπα να γραψω μιας κ δεν εχω φεις κ δεν μπορω να σας παρακολουθησω. Μετα απο οικογενιακη γαστρεντεριτιδα απο την τριτη που μας περασε το σπιτι ηταν υπο κατεδαφηση, καταλαβαινετε. Ολομοναχη ολη μερα, αρρωστη με 2 παιδια να ξερνανε.... Μια ομορφια... Τεσπα εβαλα γκαζι το σαββατο ενω ειχα δεκατα ακομα κ το εφερα στα ισα του. 

Καλη σας μερα κ σας φιλω ολες!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σας βρε Γιώτα!Ναι ξέρω πώς είναι αυτή η κατάσταση....αφού τα φερες όλα βόλτα μια χαρά!

και μένα μου λείπει το παρεάκι εδω παρόλο που εχω φέις...μου άρεσε περισσότερο εδω η παρέα...

φιλιά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περαστικά κ σε σας Αφροδίτη

Κορίτσια αύριο κ μεθαύριο θα χουμε μάστορες στο σπίτι...θα βάλουμε κάγκελα παντού...φανταστείτε πώς θα γίνει το σπίτι κ τι δουλειά με περιμένει....ειδοποίησα κ τη γυναίκα να ρθει αλλά υποψιάζομαι ότι ακόμα κ έτσι θα περάσω χοντρό λούκι..τεσπα, άντε ας γίνει κ αυτό να καθαρίσουμε, να στολίσουμε μετά...

φιλιά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Τι κανετε; πως παει το τρεξιμο; εγω ειμαι ενα αυτοκινητο που ολο ολο τρεχει κ που θα σταματησει; πουθενα μου φαινεται.... 

Αφροδιτη κ μυρτουλα ευχαριστω για τα περαστικα! Μυρτουλα τελειωσατε με τα καγκελα; κ εμεις εχουμε ανοιξει κατι δουλειες αλλα θα γραψω αλλη ωρα

Σας φιλω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα κορίτσια μου!
Πλέον βρισκόμαστε στο facebook, σε μια μικρή ομάδα, κλειστή, που μπορεί να διαβάσει, δημοσιεύσει, μόνο όποιος είναι μέλος (ονομάζεται Easy Living φυσικα!) .
Αν χρειαστείτε βοήθεια, ενημερώστε με, να σας πω, που μπορείτε να μας βρείτε.
Φιλιά

Ειρήνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...