Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/4/2024 at 11:09 ΜΜ, Wish_soon είπε:

      Καλησπέρα σας, τη 3η μέρα καθυστέρησης έκανα χοριακη και ήταν 14 μονάδες . Ήθελα να ρωτήσω έχει καμία παρόμοια εμπειρία και αν έχει εξελιχθεί καλά η εγκυμοσύνη της ; 

      Καλησπέρα, εγώ με δυο μέρες καθυστέρηση ειχα χοριακη 12. Τώρα ειμαι σχεδόν 8 εβδομάδων. Πήγα πριν λίγες μέρες στο γιατρό και είδαμε το μωρό!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΠΡΑΒΟ

ΜΠΡΑΒΟ

ΜΠΡΑΒΟ!!!

Οταν βρεις χρόνο και κέφια, κάνε ένα πρώτο, ελαφρύ, ξεσκαρτάρισμα στα ντουλάπια σου... Εξαφάνισε αυτά που δεν... σου "κάθονται", σου περισσεύουν... Σιγά-σιγά! :P

εκτος απο τον νεροχυτη που γινεται ενας ψιλοχαμος (δεν μπορω να τον καθαρισω τωρα, κοιμαται η μπεμπα) ολα τα αλλα τελεια! βεβαια με χαλαει που θα σηκωθω το πρωι να φτιαξω καφε σε γεματο νεροχυτη αλλα τι να κανω, θα το υποστω:rolleyes:

ξεσκαρταρισμα θα κανω, πολλα μου "καθονται" αλλα θα τα βαλω σε κουτες κ στο παταρι γιατι οπως σας εχω πει ο αντρας μου ΔΕΝ πεταει τιποτα, αρνητε!!! (εχω διπλες μικροσυσκευες διπλα πραγματα γενικως, το ονειρο μας ειναι να κανουμε ενα εξοχικο καποτε) καλα δεν θα πεταγα τιποτα απο αυτα αλλα μπορει να πεταξω τα απειρα ταπερακια ταπερελια ταπερουλια απο γιαουρτια, ρωσικες σαλατες ξηροκαρπια κτλ κτλ κτλ, που εγω τα πεταω κ εκεινος τα μαζευει!:evil:

εχω να εξαφανισω κ απο το πασο πολλα τζιτζιμπλιγκια, με εχει πιασει το εξαφανιζολ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντιγονη το κοιμησες το μωρο? μπραβο, τελεια τα καταφερες για 1η μερα!

αυριο εχω την γνωστη κ μη εξαιρετεα φασινα της τρίτης ( η μονη μερα που ειμαι σπιτι) + μαγειρεμα για τριτη-τεταρτη+σιδερο +++++++++

ειμαι λιγο λιωμα σημερα! κ αυριο με υγεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέραααα....

Και επιτέλους ο καιρός δεν θυμίζει καλοκαίρι!Εκανα ζεστό καφεδάκι και απόλαυα το πρωινό μου!Ο μικρός είναι καλυτερα αλλα προληπτικά δεν τον εστειλα σχολείο.Αυριο ισως...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τον νεροχυτη που γινεται ενας ψιλοχαμος (δεν μπορω να τον καθαρισω τωρα, κοιμαται η μπεμπα) ολα τα αλλα τελεια! βεβαια με χαλαει που θα σηκωθω το πρωι να φτιαξω καφε σε γεματο νεροχυτη αλλα τι να κανω, θα το υποστω:rolleyes:

ξεσκαρταρισμα θα κανω, πολλα μου "καθονται" αλλα θα τα βαλω σε κουτες κ στο παταρι γιατι οπως σας εχω πει ο αντρας μου ΔΕΝ πεταει τιποτα, αρνητε!!! (εχω διπλες μικροσυσκευες διπλα πραγματα γενικως, το ονειρο μας ειναι να κανουμε ενα εξοχικο καποτε) καλα δεν θα πεταγα τιποτα απο αυτα αλλα μπορει να πεταξω τα απειρα ταπερακια ταπερελια ταπερουλια απο γιαουρτια, ρωσικες σαλατες ξηροκαρπια κτλ κτλ κτλ, που εγω τα πεταω κ εκεινος τα μαζευει!:evil:

εχω να εξαφανισω κ απο το πασο πολλα τζιτζιμπλιγκια, με εχει πιασει το εξαφανιζολ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντιγονη το κοιμησες το μωρο? μπραβο, τελεια τα καταφερες για 1η μερα!

αυριο εχω την γνωστη κ μη εξαιρετεα φασινα της τρίτης ( η μονη μερα που ειμαι σπιτι) + μαγειρεμα για τριτη-τεταρτη+σιδερο +++++++++

ειμαι λιγο λιωμα σημερα! κ αυριο με υγεια!!!

Χαρα στο κουράγιο σου με τα αχρηστα.Ξανα κάνε το βήμα και πετα για να ανασάνεις...

Καλά κουράγια για σήμερα και μετα την χθεσινή σου κούραση...:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορούλες!!

Καλό.. φθινόπωρο!!! :mrgreen::mrgreen:

Αφού πήγα το φιογκάκι σχολείο, πέρασα από το σούπερ και πήρα 2 πραγματάκια.

Επέστρεψα και έβαλα φαγάκι

DSC00376.jpg

στρογγυλά κομμένες πατατούλες, με χωριάτικο λουκάνικο, με κρεμμυδάκι που θα καραμελώσει στο τέλος, σκορδάκι, δεντρολίβανο, μουστάρδα,

έστρωσα κρεβάτια, μάζεψα σκουπίδια και τακτοποίησα του σούπερ, αυτά τα λίγα πραγματάκια.

Σήμερα, στις 12.30 έχουμε τη συνάντηση γονέων... :rolleyes: μαμά μου!!!!!!! :tongue:

Πάω να μαζέψω λίγο και να φτιάξω και το συρτάρι με τις κάλτσες του άντρα μου γιατί το βρήκα άνω-κάτω... κανένα κουνάβι θα μπήκε...! :lol::lol:

Υ.Γ. Σήμερα που ο καιρός... "βοηθάει", ακούω χριστουγεννιάτικα τραγούδια!!! xaxaxaxaxaxa


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορούλες!!

Καλό.. φθινόπωρο!!! :mrgreen::mrgreen:

Αφού πήγα το φιογκάκι σχολείο, πέρασα από το σούπερ και πήρα 2 πραγματάκια.

Επέστρεψα και έβαλα φαγάκι

DSC00376.jpg

στρογγυλά κομμένες πατατούλες, με χωριάτικο λουκάνικο, με κρεμμυδάκι που θα καραμελώσει στο τέλος, σκορδάκι, δεντρολίβανο, μουστάρδα,

έστρωσα κρεβάτια, μάζεψα σκουπίδια και τακτοποίησα του σούπερ, αυτά τα λίγα πραγματάκια.

Σήμερα, στις 12.30 έχουμε τη συνάντηση γονέων... :rolleyes: μαμά μου!!!!!!! :tongue:

Πάω να μαζέψω λίγο και να φτιάξω και το συρτάρι με τις κάλτσες του άντρα μου γιατί το βρήκα άνω-κάτω... κανένα κουνάβι θα μπήκε...! :lol::lol:

Υ.Γ. Σήμερα που ο καιρός... "βοηθάει", ακούω χριστουγεννιάτικα τραγούδια!!! xaxaxaxaxaxa

Δεν είσαι η μόνη....νωρίτερα χαζευα ιδεες για Χριστουγενιάτικη διακόσμηση;):P:p

Μετα το πάρτυ του γιού σου ετοιμάσου:):)

Μην αγχώνεσαι για τη συναντηση,μπορεί να είναι καλύτερα τα πραγματα,ηδη από την προηγούμενη εβδομάδα εχεις καλές ενδείξεις.;)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

πολύ ωραίες οι ιδέες για το πάρτυ της Ειρήνης και το θέμα πραγματικά πρωτότυπο.Εμείς κάναμε το πάρτυ μας το Σάββατο και έγινε ένας ψιλοχαμός.Το θέμα μας ήταν πειρατές οπότε τα πάντα ήταν πειρατικά.Η πρόσκληση ήταν ένας χάρτης θησαυρού που στο πλάι είχε το κάλεσμα.Οι τούρτες μας (γιατι έκανα το πάρτυ και για τα τρία πιτσιρίκια μαζί)ήταν πειρατικό καράβι, το νησί του πειρατή και ο θησαυρός του Γλυκατζή.Είχα πάρει ντόνατς σαν αυτά που έχει το eve.... με την σοκολάτα και πιροσκί,είχα φτιάξει κολοκυθόπιτα αλμυρή,λουκανικοπιτάκια,τυροπιτάκια και πήρα και πίτσες.Όσο αφορά τα ντόνατς πήρα 28 γλυκά και 39 πιροσκί μόνο με 10€ όποια κοπέλα θέλει μπορώ να της πώ από που ή και να το αναφέρω και εδώ αρκεί να μην θεωρηθεί διαφήμιση.Επίσης είχα και διασκεδαστή ντυμένο πειρατή που έκανε τα μικρά να παραληρούν από τα γέλια.Σύνολο μου κόστισαν 150€ όλα (τις τούρτες τις έφτιαξα μόνη μου).

Τα μικρά το καταευχαριστήθηκαν και εμείς μαζί τους.Τελικά με λίγα και καλά περνάς πολύ ωραία.

Προσπαθώ να βάλω φωτό αλλά πού να τα καταφέρω!Αν θέλετε βοηθήστε με please

Link to comment
Share on other sites

Αχ προχωράω τις δουλίτσες μου ακούγοντας χριστεουγεννιάτικα τραγούδια του Frank Sinatra.... δεν έχω καλύτερο... :D:D

Έκανα το δωμάτιο του φιογκακίου. Αλλαξα και πάλι σεντόνια {επειδή είχε το συνάχι είπα να τα αλλάξω ξανά}, μάζεψα τα παιχνίδια του {σπάνιο για μένα αλλά επειδή θέλω να βάλω σκούπα}, έκανα λίγο τους καθρέπτες του σπιτιού και τελειώσα το συρτάρι με τις κάλτσες του άντρα μου.. :P

Εκανα καφεδάκι και ολιγόλεπτο διάλειμμα...:tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Για δυο λεπτά μπήκα... και κόλλησα με το τερατοπάρτυ! Προβλέπω η πόρτα να μένει ως τα Χριστούγεννα στολισμένη έτσι! Όλα τα λεφτά λέμε!!

Αλήθεια? ΣΟυ άρεσε? Ελπίζω να μου "βγουν" οπως τα λέμε γιατί τα χέρια μου... δεν πιάνουν! :?

Σήμερα θα κάνω την πρώτη πρόσκληση για να δω πως βγαίνει και εννοείται θα σας πω! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ξεσκαρταρισμα θα κανω, πολλα μου "καθονται" αλλα θα τα βαλω σε κουτες κ στο παταρι γιατι οπως σας εχω πει ο αντρας μου ΔΕΝ πεταει τιποτα, αρνητε!!! (εχω διπλες μικροσυσκευες διπλα πραγματα γενικως, το ονειρο μας ειναι να κανουμε ενα εξοχικο καποτε) καλα δεν θα πεταγα τιποτα απο αυτα αλλα μπορει να πεταξω τα απειρα ταπερακια ταπερελια ταπερουλια απο γιαουρτια, ρωσικες σαλατες ξηροκαρπια κτλ κτλ κτλ, που εγω τα πεταω κ εκεινος τα μαζευει!:evil:

εχω να εξαφανισω κ απο το πασο πολλα τζιτζιμπλιγκια, με εχει πιασει το εξαφανιζολ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιατί κρατάει τα ταπεράκια από συσκευασίες...? Τι θα τις χρειαστεί? :? Αφού έχετε τα ταπεράκια σας... :confused:

Αχ παιδί μου, τι τραβάς και συ... Να σου πω... μήπως να πάρεις μία μεγάλη σακούλα και όλα αυτά που γράφεις {ταπερ από γιαούρτια, σαλάτες κλπ} να τα ξεφορτωθείς χωρίς καμία συζήτηση????

Κουράγιο σήμερα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν είσαι η μόνη....νωρίτερα χαζευα ιδεες για Χριστουγενιάτικη διακόσμηση;):P:p

Μετα το πάρτυ του γιού σου ετοιμάσου:):)

Μην αγχώνεσαι για τη συναντηση,μπορεί να είναι καλύτερα τα πραγματα,ηδη από την προηγούμενη εβδομάδα εχεις καλές ενδείξεις.;)

Τέλεια!! Γιατί λαμβάνω και μηνύματα για το πότε θα ανοίξουμε το χριστουγεννιάτικο θέμα. Και χθες έλαβα ένα ;) άρα μπαίνουμε σιγά-σιγά στο κλίμα!

Εννοείται μετά το πάρτυ του φιογκακίου το ανοίγουμε!!!!!!!!!!!!!! :P:p Γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {πόσο χρονών είμαι, είπαμε?}

Αχ... το ξέρω το όνειρο, αδερφή... η προσπάθεια ήταν για λίγες μέρες όσο τον έτσουξε η "γενική απαγόρευση"... :? Μετά, ηρεμισε πάλι... για να δούμε...:rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφες, ολα καλα;

εμεις σημερα μετομικρο ξυπνησαμε με ωραια διαθεση λόγω καιρου.:P

πηγαμε χερακι χερακι σχολειο και εβλεπα ποσο χαιρεται που τον παω εγω τωρα που εχω αδεια με γεμιζει φιλια το τιγρακι μου:tongue:

γυρισα και αφου μαζεψα-τακτοποιησα επλασα μπιφτεκακια και βραζω πατατουλες και κολοκυθακια.μια χαρα για το μεσημερι.

το απογευμα εχουμε και εμεις συναντησει σχολειο στις 17:15 να μας μιλησει η νηπιαγωγος και να μας δωσει φανταζομαι και τη λιστα με οτι χρειαζονται.

ειρηνη αλλη μια φωτο απο τα φαγητα σου και σε εμενα που ειναι γκαστρουλα θα στελνεις ταπερ ειμαστε και κοντα:tongue::tongue::tongue:

σημερα εκατσα και εγραψα σε ενα τετραδιακι δικο μου σε καθε σελιδα το καθε δωματιο του σπιτιου και εγραψα απο κατω τι θελω να κανω απο βαψιμο -καθαρισμα -τακτοποιηση-πεταμα-αγορα για καποιο διακοσμητικο και οτι θελω να κανω για ν α ειναι σουπερ για εμενα.

οποτε αυριο ξεκιναω αδειαζω ολο το δωματιο του μικρου εχει να πεταχτει παιχνιδι ουου....γιατι τη πεμπτη ξεκιναει το βαψιμο.

ευτυχως ερχεται και ο αντρουλης μου αυριο οποτε ο κληρος παφτει σε εκεινον χιχιχι;)

περιμενουμε και ενα μαστορα να μας πει αν γινεται το κρεβατι μας απο κατω με αποθηκευτικό κουτί γιατι θελω να αδειασω τη ντουλαπα στη τριτη κρεβατοκαμαρα για το νεο μελος.μη πεσουν ολα μαζι.οποτε φουλ στις δουλειες αλλα σιγα σιγα μεχρι το μαρτιο ολα θα γινουν

αντε καλημερα και καλα νεα απο τη δασκαλα ειρηνη:P

υγ.βαλε μας φωτο απο τις τουρτες με θεμα τους πειρατες πως τις εφτιαξες μονη;


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

πολύ ωραίες οι ιδέες για το πάρτυ της Ειρήνης και το θέμα πραγματικά πρωτότυπο.Εμείς κάναμε το πάρτυ μας το Σάββατο και έγινε ένας ψιλοχαμός.Το θέμα μας ήταν πειρατές οπότε τα πάντα ήταν πειρατικά.Η πρόσκληση ήταν ένας χάρτης θησαυρού που στο πλάι είχε το κάλεσμα.Οι τούρτες μας (γιατι έκανα το πάρτυ και για τα τρία πιτσιρίκια μαζί)ήταν πειρατικό καράβι, το νησί του πειρατή και ο θησαυρός του Γλυκατζή.Είχα πάρει ντόνατς σαν αυτά που έχει το eve.... με την σοκολάτα και πιροσκί,είχα φτιάξει κολοκυθόπιτα αλμυρή,λουκανικοπιτάκια,τυροπιτάκια και πήρα και πίτσες.Όσο αφορά τα ντόνατς πήρα 28 γλυκά και 39 πιροσκί μόνο με 10? όποια κοπέλα θέλει μπορώ να της πώ από που ή και να το αναφέρω και εδώ αρκεί να μην θεωρηθεί διαφήμιση.Επίσης είχα και διασκεδαστή ντυμένο πειρατή που έκανε τα μικρά να παραληρούν από τα γέλια.Σύνολο μου κόστισαν 150? όλα (τις τούρτες τις έφτιαξα μόνη μου).

Τα μικρά το καταευχαριστήθηκαν και εμείς μαζί τους.Τελικά με λίγα και καλά περνάς πολύ ωραία.

Προσπαθώ να βάλω φωτό αλλά πού να τα καταφέρω!Αν θέλετε βοηθήστε με please

Φίλη μου, ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ! Σου χω γράψει ευχές στο fb! ;)

Χαίρομαι πολυ που περάσατε τόσο όμορφα! Μπράβο καρδιά μου, πάντα χαρούμενες στιγμές!!!

Φυσικά να γράψεις από που τα πήρες όλα αυτά με 10?! Γιατί να θεωρηθεί διαφήμιση αφού δεν έχεις καμία σχέση μαζί τους? ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ! Μας ενδιαφέρει σίγουρα όλες! ;)

Για τις φωτο, αν θέλεις να μου τις στείλεις θα είναι χαρά μου να στις ανεβάσω εγώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

πολύ ωραίες οι ιδέες για το πάρτυ της Ειρήνης και το θέμα πραγματικά πρωτότυπο.Εμείς κάναμε το πάρτυ μας το Σάββατο και έγινε ένας ψιλοχαμός.Το θέμα μας ήταν πειρατές οπότε τα πάντα ήταν πειρατικά.Η πρόσκληση ήταν ένας χάρτης θησαυρού που στο πλάι είχε το κάλεσμα.Οι τούρτες μας (γιατι έκανα το πάρτυ και για τα τρία πιτσιρίκια μαζί)ήταν πειρατικό καράβι, το νησί του πειρατή και ο θησαυρός του Γλυκατζή.Είχα πάρει ντόνατς σαν αυτά που έχει το eve.... με την σοκολάτα και πιροσκί,είχα φτιάξει κολοκυθόπιτα αλμυρή,λουκανικοπιτάκια,τυροπιτάκια και πήρα και πίτσες.Όσο αφορά τα ντόνατς πήρα 28 γλυκά και 39 πιροσκί μόνο με 10? όποια κοπέλα θέλει μπορώ να της πώ από που ή και να το αναφέρω και εδώ αρκεί να μην θεωρηθεί διαφήμιση.Επίσης είχα και διασκεδαστή ντυμένο πειρατή που έκανε τα μικρά να παραληρούν από τα γέλια.Σύνολο μου κόστισαν 150? όλα (τις τούρτες τις έφτιαξα μόνη μου).

Τα μικρά το καταευχαριστήθηκαν και εμείς μαζί τους.Τελικά με λίγα και καλά περνάς πολύ ωραία.

Προσπαθώ να βάλω φωτό αλλά πού να τα καταφέρω!Αν θέλετε βοηθήστε με please

φωτογραφίες θέλουμε!!!! Έφτιαξες τρείς τούρτες????? :shock: :shock: :shock: εγώ μια φτιάχνω και την παλεύω απο την προηγούμενη μέρα!!!! Να σου ζήσουν, πάντα τέτοια!

Link to comment
Share on other sites

ξεσκαρταρισμα θα κανω, πολλα μου "καθονται" αλλα θα τα βαλω σε κουτες κ στο παταρι γιατι οπως σας εχω πει ο αντρας μου ΔΕΝ πεταει τιποτα, αρνητε!!! (εχω διπλες μικροσυσκευες διπλα πραγματα γενικως, το ονειρο μας ειναι να κανουμε ενα εξοχικο καποτε) καλα δεν θα πεταγα τιποτα απο αυτα αλλα μπορει να πεταξω τα απειρα ταπερακια ταπερελια ταπερουλια απο γιαουρτια, ρωσικες σαλατες ξηροκαρπια κτλ κτλ κτλ, που εγω τα πεταω κ εκεινος τα μαζευει!:evil:

εχω να εξαφανισω κ απο το πασο πολλα τζιτζιμπλιγκια, με εχει πιασει το εξαφανιζολ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε καταλαβαινω ο αντρας μου ετσι μαζευει τα παντα.

το εχει και η πεθερα μου φετος αδειασε το παταρι στο σπιτι της και ειχε βιβλια δημοτικου του αντρα μου μηπως τα χρειαζοταν:shock:δηλ αντρας 33ετων θα χρειαζοταν την αναγνωση 1ης δημοτικου .ελεος και με ρωταγε αν τα θελω κιολας:evil:

οταν εμενε ο αντρας μου μονος του ως εργενης και μετα θα μετακομιζαμε στο καινουργιο μας σπιτι ειχε μπλουζες απο το λυκειο που δεν του εκαναν καλα αλλα λεει τις ειχε μηπως τις βαλει αμα κανει καμια δουλεια:rolleyes:

καλα φαγανε σουτ και ακομα και τωρα που μαζευει εγω τα σαβουρωνω εγω δε μαζευω τιποτα περιτο ουτε μπομπονιερα.τιποτα.;)


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...