Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

τωρα αμα σας πω οτι κι εγω τα μαζευω τα ταπερουδια και τα βαζακια θα με μισησετε ; :tongue::tongue::tongue:

... δεν γίνεται! Είναι ένα οργανωμένο σχέδιο να με εξοντώσετε!!!! :shock::lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρήνη, για το θέμα γεννεθλίων, πολύ καλό και διαφορετικό από τα συνηθισμένα με σούπερ ήρωες, κλπ... (είδες που νιώθω μπαγιάτικη τώρα;;;;).

Έχω κι εγώ τις ίδιες ετοιμασίες για το Σάββατο, αλλά εμένα τα γεννέθλια της μεγάλης είναι σήμερα! 4 γίνεται το κοριτσάκι μου, μεγαλώνει...

Αυτό μου ειπε και η κολλητή μου! Πως δεν το χει ξαναδεί πουθενά! :tongue:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!! Η κούκλα με το υπέροχο μαλλί, γεννήθηκε σαν σήμερα??? Γερή, ευτυχισμένη και πάντα τυχερή!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ασχοληθηκα με τα ρουχα της μικρης. Φυλαξα αυτα που δεν μας κανουν πια και τακτοποιησα πλυμενα και καθαρα τα φθινοπωρινα και χειμωνιατικα μας. Αχ να δω τη μπουμπου με μπουφανακι ...εχει μεγαλωσει πολυ...ειναι και φαγανο μωρο :D

Ελπιζω αυριο να παω τζαμπο να δω τα ριχταρια και αυτα τα παζλ απο αφρολεξ για το πατωμα για τη μικρη. Δεν θα ξεμυαλιστω ε???

Κορίτσια εκτός από του μικρού που εχω πάρει αρκετα ρουχαλάκια ,γιατί δεν του κάνουν τα περσινά,οπότε και είναι τακτοποιημένα στη ντουλάπα του,δεν εχω κανει τίποτε στα δικά μας.Αφού ακομη φοραμε τα ραντακια και τα κοντομάνικα.Ενταξει πλέον με ζακετάκι...

Με το καλό τις αγορές σου αυριο.Ν ατο ευχαριστηθείς!!!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

AX,χαρηκα.Εχθες ψαχνωντας μου αρεσαν πολύ αυτά,αλλα φοβάμαι επειδή τα επιπλά μου είναι ακριβώς σε σκούρο καρυδί.:)

http://www.newhome.com.gr/images/products/1873b_a.jpg.

Υ.Γ. Μπράβο και σε εσας για την διαπαιδαγώγηση του και στο φιογκάκι για την προσπάθεια του.Καλά εκανες με τη δασκάλα ,κράτησε οσο μπορεις μια καλή επαφή μαζί της.:):)

ΥΠΕΡΟΧΑ! Υπέροχα ριχτάρια!

Οχι, Χρυσάκι μου, γιατί το φοβάσαι? Θα γίνει σούπερ cool & calm χώρος.

Υ.Γ. Ευχαριστώ Χρυσάκι μου. Και σήμερα φυσικά μάλλιασε η γλώσσα μου να μιλάω μαζι του... για να δούμε... Σιγά-σιγά...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σήμερα έβαλα όλα τα αθλητικά, all star και παντόφλες χειομωνιάτικες στο πλυντήριο... Άστραψαν! Εγώ τα βάζω και στεγνωτήριο λέμε... αν και σε πολύ σύντομο πρόγραμμα, γιατί φοβάμαι μην ξεκολλήσουν τα λάστιχα από τη ζέστη.

...και all star???? Να βάλω δηλαδή και γω του φιόγκου????


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάλι μπαγιάτικα νέα θα πω...:tongue: Δε σε πρόλαβα νωρίτερα... Μπορούσες να συμπληρώσεις στο τέλος: "Θα γίνουν σημεία και ...ΤΕΡΑΤΑ!!!" :D

ΦΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock:

Τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?:?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ε αφου βολευομαι καλε !!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

κανω και οικονομια. θα επρεπε συνεχεια να αγοραζω σακουλες για καταψυξη. ενω ετσι... ;) μπαινουν και το ενα πανω στο αλλο και καθονται μια χαρα στην καταψυξη :tongue::tongue:


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Να γράφεις όταν προλαβαίνεις για οτιδήποτε σου έρχεται! Καμία δεν θα σε χαρακτηρισει μπαγιάτικη γιατί και μείς έτσι.. σχολιάζουμε μπρος και πίσω! ;)

Δεν το είπα, γιατί δεν ήξερα αν θέλεις να το αναφέρεις! :mrgreen: Ευχαριστώ για ΌΛΑ γιατί ειδικά για το "γρήγορη"! Αναρωτιόμουν μήπως αργήσαμε πολύ επειδή κολλήσαμε τόσο και δεν τελείωναν αυτά που είχαμε να πούμε!!! :tongue:

Στο μεταξύ οι κόρες σου... τι κούκλες είναι!! Το βράδυ, που επέστρεψα σπίτι, έκανα στον Νίκο τη μικρή σου, που το κεφαλάκι της είχε γίνει σαν εκκρεμές για να με βλέπει συνεχώς!!! Τι πλάκα που έχει αυτό το μικρό-ζυμαρο-φατσόνι!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Αχ το μωβ........................... :mrgreen::lol::lol::lol:

Καλέ γιατί να μη θέλω να το πω; :shock: Άκου λεει! ;) Απλά με τα βαφτίσια των ανηψιών περάσαμε όλη την Κυριακή εκτός σπιτιού, γυρίσαμε κομμάτια. Φάγαμε, ήπιαμε, χορέψαμε, είχαν κλόουν για τα πιτσιρίκια, φοβερά περάσαμε.... Οι μικρές ξεράθηκαν αμέσως κι εγώ με ένα κεφάλι καζάνι...με ματιάσαν οι θειάδες, με το φόρεμα ξετρελάθηκαν. :rolleyes::cool:

Όοοοοολη τη Δευτέρα ξεκίνησα να σας διαβάσω κι όταν επιτέλους έγραψα όσα ήθελα, μου ξύπνησε η μικρή και μετά τα έχασα, δεν τα είχα σώσει και πάει....μετά με πήρε ο ύπνος στο πισί!:oops:

Ευχαριστώ για το κοπλιμάν! Είμαστε ομορφόσογο!:rolleyes::tongue::D Φτου μας!!! Κι εσύ δεν πας πίσω παντως... πιτσιρίκα είσαι!;)


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Πωπωωωω, δε σας προλαβαίνω λέμε...!!!! ¨ηθελα να γράψω για τόσα θέματα που έχετε πει, αλλά ξυπνάει η μικρή ενδιάμεσα και σας χάνω μετά... νιώθω "μπαγιάτικη" !!!

Είχα να σας πω: για τα βαφτίσια των ανηψιών μου το σ/κ, για το ότι γνώρισα την αρχηγό μας, για τα γεννέθλια της κόρης μου που θα κάνω το σ/κ, κι άλλα πραγματάκια που αναφέρθηκαν αλλά έχασα τη μπάλα... Τα μισά τα ξέχασα. Θα πω μόνο ότι η Ειρήνη είναι ένα ζωντανό πλάσμα που δεν μπορείς να μην τη συμπαθήσεις. ¨οσο για τη δουλειά της εξαιρετική, γρήγορη και με τρελή ποικιλία χρωμάτων. Ειρηνάκι, το μωβάκι το κοιτάω όληηηηηη μέρα..!!!

Επανέρχομαι!

Με το καλό το παρτακι σας και να την χαιρεσαι την κόρη σου.Να είναι χιλιόχρονη και ευτυχισμένη!!!!..

Πρεπει καποια στιγμη να την κανονίσουμε τη συνάντηση να γνωριστούμε όλες.Βεβαια να δω πως θα κανονίσω και εγώ να ειμαι από εδω που βρίσκομαι....:rolleyes:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ταζ κι εγώ κρατάω γυάλινα για τέτοιες περιπτώσεις. Ειρήνη, μην ακούς εσύ!

Πέτα τα τα σταράκια μέσα στον κάδο, αλλά τσέκαρε πρόγραμμα, εμένα είναι άσπρα. Αν είναι σκούρα, βάλτα σε κανένα πρόγραμμα για εξωτερικά ρούχα, μπουφάν, κλπ. Εμένα έχει ένα πρόγραμμα "outdoor" και βάζω σε αυτό τα παπούτσια και τα μπουφάν.


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια σερφαροντας στο νετ βρηκα τυχαια αυτο >>http://www.sintagespareas.gr/forum/8-koubenta-stin-kouzina/393549-enas-swstos-antras-stin-kouzina

εχει καποια απο σας κατι παρομοιο??γιατι πολυ ωραιο μου φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

τωρα αμα σας πω οτι κι εγω τα μαζευω τα ταπερουδια και τα βαζακια θα με μισησετε ; :tongue::tongue::tongue:

τα ταπερουδια με βολευουν να αποθηκευω στην καταψυξη κρεμμυδακια, ανηθο, μαιντανο κλπ

οσο για τα βαζακια στα μεγαλα βαζω σαλτσα, μαρμελαδες και γλυκα του κουταλιου χειροποιητα ενω στα πιο μικρα αποθηκευω κερματα σαν κουμπαρα, τις χαντρες και τις μπιλιες του μικρου

με βολευουν απιστευτα :D

Για τα ταπεράκια τι να πω???Τα κραταει η μαμά μου και δεν αντέχω να τα βλέπω!Καποια βάζα τώρα τα κραταω και εγώ για γλυκά του κουταλιού και λοιπα.Το καλοκαίρι μάλιστα πήρα και από την πεθερα μου και αλλα τα εφτιαξα με σκοινί περιμετρικά ,αλλα τα εβαψα και εβαλα μεσα σε αλλα κοχύλια,σε αλλα πετρούλες και βέβαια κερακια ρεσω και εδειχναν πολύ ομορφα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

και πισω στα δικα μας.

εχω μια ερωτηση για εσας.

τα χαρτια υγειας που τα αποθηκευετε?

εγω τα βαζω κατω απο το νιπτηρα στο ντουλαπι.

σκεφτομαι να τα βαζω σε μια λεκανιτσα που εχω για να φαινοντε πιο συγυρισμενα, αλλα λεω μηπως δεν κανει να τα βγαζεις απο τη ναϋλον συσκευασια τους γιατι θα σκονιζοντε?

Τα βαζω σε μια ντουλάπα διπλα στο μπάνιο,αυτη που τακτοποίησα το πρωι,με τη συσκευασία τους.Δεν νομίζω να φαίνονται πιο σιγυρισμένα αν τα βγάλεις,το αντίθετο...

Το ίδιο με το λογαριασμό στο καφέ νομίζω είχε συμβεί και στην Ειρήνη μας περισυ ή κανω λάθος?


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα αγόρια μου έφυγαν για tae know do και εγώ αμέσως σφουγγάρισα όλο το σπίτι και συνέχισα τις προσκλήσεις γιατί αύριο δουλεύω πρωί-απόγευμα.

Θα σας βάλω φωτογραφία και με τα άλλα χρώματα... μ' αρέσουν πολύ, κοριτσάκια μου.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...