Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Ρίτα τί είπες τώρα!!! Δεν συνέχισα καν να διαβάζω και πήγα να το ξεκολλήσω από την κούνια!!! ΑΜΑΝ!! Και ρε συ εγώ και δυσκολεύτηκα να το βγάλω.. Τα άτιμα.. Ό,τι δεν μπορείς να φανταστείς θα σου σκαρώσουν.. Πω πω.. Αγχώθηκα!!! Όσο για τα περυσινά τί να πω.. Εύχομαι απλά αυτή να ήτανε και η τελευταία σας δοκιμασία και να μην υπάρξει άλλη!!


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια..

Τι κανετε??πως ειστε?να φανταστω κανετε βουτιες οι περισσοτερες..

Ριτακι τι επαθες βρε παιδι μου!!εγω φρικαρα μονο που το διαβασα!!

Οσο για τα περσινα ευχομαι να μεινουν μονο αναμνησεις κ να ειναι οι τελευταιες δυσαρεστες!

Τα νεα μας:Εμεις ειμασταν με πυρετο τρεις μερες μεχρι 38.7 εφτασε μαλλον ιωση ηταν η οποια ομως ενα βραδυ τον γεμισε κοκκινιλες κ σπυρακια κ εκει γονατισα.τα χασα.τελικα ηταν απ τον πυρετο αλλα η τρομαρα που πηρα δεν περιγραφετε!

Ετσι λοιπον ακυρωσαμε κ το πρωτο μας μπανιο.ελπιζω το αλλο σ\κ να τα καταφερουμε γιατι εχουμε πειξει!!

Κατα τ'αλλα ετοιμαζομαστε για τα πρωτα μας γενεθλια!

Σας φιλω!!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γκρετα περαστικα σας ναι ειναι η γνωστη ιωση του αιφνιδιου εξανθηματος την εχει περασει και ο γιος μου καλοκαιρι.Αφου εβγαλε το εξανθημα παει περασε!!!

Σημερα γιορταζουμε το πρωτο μπεμπονι του καφε μας!!!!Μιμικα γερος και καλοτυχος να ειναι παντα να τον χαιρεστε!

1030012ob65svgj89.gif


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε??Καπου τριγυρω και εγω..Ειχαμε παει διακοπες για 15 μερες στην Ευβοια γυρισαμε την προηγουμενη Δευτερα και τωρα μπαινω σε μια σειρα σιγα σιγα..Ετοιμαζομαστε και για την βαφτιση μας και τρεχω λεμε:tongue::tongue:

Εμεις απο λεξουλες λεμε μπαμπα μαμα μαμ,οταν της λεω κανε νανι παει στο μαξιλαρι και ξαπλωνει και κανει οοοοοοοο..

Α επισης την νυχτα που ξυπναει λεει γαα=γαλα

απο βηματα δεν κανουμε παρα μονο 2-3 αν την κραταω και αρχιζει και κανει ισοροπια μονη της :)

KΟΑΛΑΚΙ καλως ηρθες και απο μενα..

Δημητρα μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου,το πρωτο μωρο του καφε μας!!!!

867450smkwcfc87r.gif


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες....

Είμαι εξαφανισμένη το ξέρω αλλα περνάω δύσκολη φάση.....

Μιμικα να χαίρεσαι τον μικρούλη σου....ποτε εγινε ενός χρόνου??????! Να ειναι πάντα καλα....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μιμικα να χαιρεσαι την αγορινα σουυυυυυυ!αχ τα πρωτα γενεθλια του καφε μας!τι συγκινηση!ποτε περασε ενας χρονος ε???????

εμεις κουκλες λειπαμε διακοπουλες σχεδον 15 μερες προς ιερισσο κ αμμουλιανη χαλκιδικης!Γι αυτο κι ημουν εξαφανισμενη!προν φυγουμε ειχαμε παει παιδιατρο! ο Αλεξανδρος εφτασε τα 11300 κ 79 ποντους!τρωμε τα παντα πλεον μη αλεσμενα κ καποια αλεσμενα!περπαταμε κανονικοτατα εδω κ λιγες μερες!οσον αφορα την θαλασσα?ξετρελαθηκε κ δεν ηθελε να του κραταω το χερι με αποτελεσμα να βουτηξει το κεφαλακι του ολο μεσα αλλα δε γκρινιαξε ουτε εκλαψε...συνεχισε κ κολυμπουσε ο ατιμος χαχαχαχαχα!πλεον καταλαβαινει οτι του πω κ χαιρομαι που ξεκιναμε να συννενοουμαστε!!!!!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε?Έχω 2 μέρες που ασχολούμαι με σίδερο και τακτοποίηση των ρούχων έλεος πια αυτά τα ρούχα,αδιαθέτησα κι όλας σήμερα και πονάω και έχω πρηστεί σαν ετοιμόγεννη είμαι!!!

Μιμίκα για πες μας για το πάρτυ σας πως ήταν?Ο μικρός ξετρελάθηκε με την τούρτα και όλα αυτά??

Για μπείτε και οι άλλες κοπελούδες να πείτε τα νέας,άντε να μαζευόμαστε ξανά όλες μαζί!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

goodmorning!!!!

Δεσποινακι να χαιρεστε την ομορφη Δαφνουλα σας και να περασετε τελεια στις διακοπες σας!

1796538jzt6vcuerx.gif

εμεις ειμαστε καλα ,τρεχουμε να ετοιμαστουμε να φυγουμε επιτελους!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...