Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια μου....

δεν σας συστηθηκα και εγω ειμαι η νικολεττα και ειμαι 31 χρονων...εχω ενα γιο που ειναι 18 μηνων και μενω θεσσαλονικη....

σημερα λογω δουλειας βρισκομαι στις σερρες και τωρα περιμενω το φαγακι μου....ειμαι καπως καλυτερα αλλα οι εμετοι συνεχιζουν καθημερινα....λιγο δυσκολευομαι με τη δουλεια αλλα τα καταφερνω.....

l

Το θέμα τώρα που προέκυψε εχθές βράδυ είναι ότι είχα ροζ υγρά, και ο γιατρός μου είπε να μείνω για 2 μερες ξάπλα και να ξεκουραστώ, μου είπε και παίρνω και τα utrogestan κάθε 8 ώρες.. Ενώ ήτανε να πάμε την Τετάρτη για τον υπέρηχο, τώρα μου είπε να πάμε αύριο για να δούμε τι τρέχει..

Πάω να ξαπλώσω πάλι :-/

myrina να μην ανησυχεις πιθανον δεν ειναι τιποτα....και εγω ειχα λιγα(στην αρχη) πηρα μια κολπικη κρεμα μερικες μερες και τωρα ολα καλα

πειμενουμε νεα ναι???

γεια σας κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ και σε σας ευχομαι ευκολες και τελειομηνες εγκυμοσυνες.Παιρνετε βιταμινες απο την 5η γιατι εμενα μου δινει μονο filicine πρωι και βραδυ.Ευχαριστω καλο βραδυ σ ολες

εγω παιρνω και σιδηρο λογω χαμηλου αιματοκριτη....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααα συστηνόμαστε...πολύ ωραία

είμαι η Μαρία από Αθήνα 30 ετών (στις 16/2 γίνομαι 31 αλλά μέχρι τότε λέω 30) και ο γιόκας μου είναι 13 μηνών...

Κερασιά εσύ έχεις τα δίδυμα? με το καλό! να σου πάνε όλα καλά...

κι αναρωτιόμουν σε προηγούμενο ποστ αν θα γίνει καμιά διδυμομαμά

δεν ξέρω αλλά είχα προαίσθημα ότι σ'αυτό το καφέ θα έχουμε δίδυμα

έχετε κληρονομικότητα ή ήταν τυχαίο?

άννια εσύ κι αν είσαι μικρομάνα κοπέλα μου

μπράβο σου!!!

μύρινα με λίγη ξεκούραση θα πάνε όλα καλά

πες μας νέα από τον υπέρηχο

εγώ είπαμε Παρασκευή και 13 έχω το ραντεβού μου

μέχρι τότε μετράω λεπτά!!!

καλοσωρίζω και τις υπόλοιπες μανούλες που ήρθαν στο καφέ μας

μαζευόμαστε σιγά σιγά μπόλικες


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι φοβερό πόσες ξέρω εδώ μεσα!

chrimai και marilena φίλες Δεκεμβριανές!

Annia επίσης!

chiqui εσύ βρε δεν είσαι απτο πάλαι ποτέ zippy club?

Και βεβαίως η συμπεθέρα μου η Αννα!:D

Να την ακούτε την Αννα κορίτσια, ξερει αυτή! ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Να έχετε μια καλή εγκυμοσύνη, τα Αυγουστομωράκια είναι θεσπέσια πλάσματα, εγγυημένα, και ο Αύγουστος είναι μια χαρά μήνας για να γεννήσετε και να κυκλοφορήσετε το λεχουδάκι σας! Ολα καλά!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

honey εγω ειμαι η ζιπισσα!!! χαχαχαχαχαχα....ολο και καποιες παλιες βρισκομαστε εδω...

εμενα ο δοκτωρ μου ειπε να παιρνω σιδηρο και ασβεστιο αλλα φολικο ακομα οχι... η προηγουμενη μου ειχε δωσει απο την πρωτη μερα που πηγα... καθε γιατρος και αλλες οδηγιες.. σημερα παω να παρω το κατεβατο των εξετασεων απο την βιοιατρικη.. μακαρι να ειναι ολες οκ!!!!


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σε όλες!!!

έχω κι εγώ μπροστά μου το προγεννητικό έπρεπε να το χω προγραμματίσει αυτή τη βδομάδα αλλά....το ένα ικα δεν έχει αντιδραστήρια, στο άλλο ικα απεργούν ως τη παρασκευή...τα γνωστά καλά...κάποιες εξετάσεις γίνονται κι έξω, από αύριο που θα μαι πιο χαλαρή από δουλειά θα το διευθετήσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!!

Ελπίζω να με θέλετε στην παρέα σας !!!!!

Είμαι και γω μια φρεσκοεγκυούλα μόλις 6 βδομάδων και 2 ημερών μετά απο πολύ αγώνα τα κατάφερα μακάρι να πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να κρατάω το μωράκι μου αγκαλίτσα........ !!! Την Δευτέρα θα κάνω υπέρηχο να ακούσουμε την καρδούλα. Εχω ήδη κάνει έναν και είδαμε σάκο και τον πλακούντα που είχε αρχίσει να δημιουργείτε... Θα χαρώ πολύ να σας έχω παρέα μου σε αυτό το πρωτόγνωρο ταξίδι πως την μητρότητα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα και από μένα,αχ βρε κορίτσια τι υπνηλία είναι αυτή?Συν το ότι όλη μέρα ανακατεύομαι και ζαλίζομαι!!Στις 19/1 έκλεισα και εγώ ραντεβού για υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα και να είναι όλα καλά....Άννα θέλω και εγώ να κάνω τις εξετάσεις στο ίκα,έχω κλείσει ραντεβού στις 20/1 να πάω σε γυναικολόγο για να μου της γράψει μετά πάω χωρίς ραντεβού για να της κάνω?


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Σημερα δεν πηγα δουλεια γιατι απο χτες εχω απιστευτο ριγος,ζαλαδες και αναγουλες συν του οτι η μικρη μου αποφασισε το βραδυ να ξενυχτησουμε! Πηρα και τους δικους μου να ερθουν να την παρουν το πρωι και ετσι λιγο ξεκουραζομαι, κοιμηθηκα και λιγο και ειμαι λιγο καλύτερα! Αυτο το σπορακι ειναι πολυ ζορικο:tongue:

Εξετάσεις μου ειπε ο ντοκ θα μου της γραψει την επομενη φορα που θα παω στις 23 γιατι με τον εοππυ επικρατει ενα χαος το οποιο ελπιζει να εχει αποκατασταει μεχρι τοτε για να μπορεσει να μου τις γραψει!

rodakinoula καλως ήρθες στην παρεα μας, και να μην ανυσηχεις καθολου ολα θα πανε καλα και θα κρατησεις το μωρακι σου! Ευχομαι να εχεις ενα υπεροχο ταξιδι!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλήμερα και από μένα,αχ βρε κορίτσια τι υπνηλία είναι αυτή?Συν το ότι όλη μέρα ανακατεύομαι και ζαλίζομαι!!Στις 19/1 έκλεισα και εγώ ραντεβού για υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα και να είναι όλα καλά....Άννα θέλω και εγώ να κάνω τις εξετάσεις στο ίκα,έχω κλείσει ραντεβού στις 20/1 να πάω σε γυναικολόγο για να μου της γράψει μετά πάω χωρίς ραντεβού για να της κάνω?

εννοείται χωρίς ραντεβού! απλά δηλώνεις ότι είσαι έγκυος σ όποια βρεις μπροστά σου (αν βρεις με το χαμό που γίνεται συνήθως)

καλό μας κουράγιο!

Link to comment
Share on other sites

Τάνια ακριβώς τα ίδια έχω και εγώ όλη μέρα ανακατεύομαι και έχω ρίγος σαν να έχω πυρετό,υπομονή 3-4βδομαδες ακόμα

ρίγος φουλ κι εγώ! σ εμένα όμως φταίει η παγωνιά και ο 6ος όροφος που μένω:wink::lol:

Link to comment
Share on other sites

ω ναι θα γεννούσες σίγουρα! κι απ ότι έμαθα το ικα σταμάτησε να κανει και τους μεγάλους υπερήχους (όχι ότι έβρισκες ποτέ ραντεβού). το καλό είναι ότι στους γραφουν, τους κάνεις ιδιωτικά και παίρνεις κάποια χρήματα πίσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...