Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Ναι ναι!! Κι αυτό είναι πολύ οικονομικό!! Γενικά σε εκεί γύρω θέλω να "παίξω" όσον αφορά τις τιμές!!

Κοίτα εγώ θα πάω να πάρω τα χοντρά πράγματα τον Ιουλιο με τις εκπτώσεις ότι γλυτώσω γιατί ????? Εκτός και αν εκεί που πάω και τα δω μου κάνουν καμία προσφορά πολύ καλή πχ 25% τότε μπορεί να τα κλείσω και ποιο μπροστά. Για την ώρα το πρόγραμμα έχει αγορές για τέτοια πράγματα τον Ιούλιο.


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλά ναι, κι εγώ δεν θέλω να τα πάρω από τώρα, απλά ήθελα να δω που κυμαίνονται οι τιμές να έχω μια ιδέα, για να κάνω το κουμάντο μου!

Εκεί μετά που θα κλείσω τον 6ο, στον 7ο δηλαδή, σκέφτομαι να τα πάρω!


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι, κι εγώ δεν θέλω να τα πάρω από τώρα, απλά ήθελα να δω που κυμαίνονται οι τιμές να έχω μια ιδέα, για να κάνω το κουμάντο μου!

Εκεί μετά που θα κλείσω τον 6ο, στον 7ο δηλαδή, σκέφτομαι να τα πάρω!

Εννοείτε ότι πρέπει να κάνουμε έρευνα αγοράς εγώ θα πάω μετά τον μεγάλο υπέρηχο για έρευνα και αρχές Ιουλίου λέω να τα κλείσω οπότε μέχρι αρχες αυγούστου να τα έχω. Ελπίζω να να μη μου βγει βιαστικό το μωράκι μου και με πιάσει στον ύπνο !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

libero το 12-7 είναι απόλυτα φυσιολογικό από ότι μου έχει πεί! 12-8 ειναι νορμάλ.

rita έκανα τη συνταγή με τα νηστίσιμα τσουρέκια και έγιναν τέλεια! Ό,τι πρέπει ακόμα και αν δεν νηστεύεις. Θα κάνω άλλη μια φορά πριν φτιάξω τα κανονικά για Πάσχα.

myrina και εγώ κάνω κάθε μήνα τοξόπλασμα αλλά τα παίρνω την επόμενη μέρα!Γιατί αργεί τόσο πολύ; Ναι έχω δικό μου πιεσόμετρο δε θυμάμαι πόσο κάνει αλλά για να είμαι ειλικρινής αν αποφασίσεις να πάρεις μη πάρεις ηλεκτρονικό,πάρε απλό και πιο φτηνό και πιο αξιόπιστο είναι!

rodakinoula μπορείς να απαντάς με τρόπο ώστε να γίνεσαι αντιληπτή και όχι εριστική...Καλή υπομονή πάντως!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

taniabel προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά και εγώ τον προηγούμενο μήνα ήμουν έτσι. πολύ κακή διάθεση.Τώρα το αντίθετο με έχει πιάσει μια υπερδιέγερση και θέλω να κάνω συνέχεια πράγματα! Πάρε τα πάνω σου.

Όσο για τα πράγματα κορίτσια έριξα και εγώ μια ματιά αλλά για κούνια,καρότσι,αλλαξιέρα λέω και εγώ τον Ιούλιο να τα πάρω με εκπτώσεις. Αλήθεια εσείς οι Θεσσαλονικιές δεν έχετε κανένα Outlet εκεί με καλύτερες τιμές;


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Evri μου προσπαθώ να μην είμαι εριστική αλλά καμιά φορά μου ξεφεύγουν άνθρωπος είμαι.

Όσο για το πιεσόμετρο θα συμφωνήσω και γω το απλό έχω τα ηλεκτρονικά δεν τα πολύ εμπιστεύομαι.

Τώρα για μαγαζιά άουτλετ εγώ προσωπικά δεν ξέρω αν έχουμε εδώ νομίζω πως όχι. Τώρα αν κάποιο κοριτσάκι γνωρίζει κάτι ας μας πει και μας για να ξέρουμε !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, γυρίσαμε απ το κολυμβητήριο, τα ταίζει ο μπαμπάς τους αφού έκαναν μπάνιο και αισιοδοξώ να κοιμηθούν νωρίς να δούμε καμιά ταινία με την ησυχία μας!

ωραία τα πολυκαρότσια αλλά πολύ ακριβα για μενα. 600 ευρώ διάβασα και μ επιασε μια ταραχή. εμείς το μακλαρεν τότε το πήραμε από αουτλετ στη περιοχή του μύλου. δε ξέρω αν υπάρχει ακόμα.

σίγουρα ομως για ρούχα και παπούτσια παιδικά υπάρχουν τα άπειρα στοκάδικα! εμείς πάντα θεσ.νικη ψωνίζουμε για τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

επίσης κλασική αξία το ιντερνετ, εγώ πήρα το καρότσι το κουινι το ζαπ πολύ φθηνα απο δω http://www.mytoys.de/

για τους γερμανομαθείς.

άλλα αξιόπιστα είναι

http://www.bimbomarket.it/gb/en/

http://www.pramworld.co.uk/ (τέλειο)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια... έχω να γράψω πολύ καιρό.. Σας διαβάζω όμως...

Όσον αφορά την πίεση κι εμένα μου την πέρνει ο γιατρός από το πρώτο ραντεβού.

Έχω ραντεβού για την β επιπέδου την Πέμπτη μετά το Πάσχα. Βασικά για την μεγάλη εβδιομάδα ήταν το ραντεβού αλλά θεώρησα καλύτερα να το κάνω την επόμενη εβδομάδα. Είναι κανένα κορίτσι που το έκανε ή έχει πιο μπροστά ραντεβού?

Είναι το πρώτο μωράκι και όλα μου φαίνονται καινούργια... έχω άγχος και περιέργεια μαζί...

Όσο για καρότσι.... έκανα μία μικρή έρευνα από ιντερνετ όμως. Μου αρέσει πολύ το MacLaren techo xlr. Μήπως το έχει καμία μανούλα από το πρώτο της παιδάκι να μας πει εντυπώσεις?

Φυσικά πριν από οποιαδήποτε αγορά θα κοιτάξω και τα καρότσια από κοντά. Απλά είδα ότι υπάρχουν διαφορές στις τιμές μέσα στο διαδίκτυο.

Αχ αυτές οι συνταγές είναι μούρλια... Θα δοκιμάσω μερικες στις γιορτές του Πάσχα.......

Κορίτσια τα νεύρα σας πως είναι? Τα δικά μου πάντως μια τεντώνονται μία χλαρώνουν... Αχ πως θα ηρεμήσω???

:?:confused:


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

1.leta008 1-5/08 αγοράκι

2.Despina80 6/8

3.mimika84 6/8 αγοράκι

4.evri 10/8 αγοράκι

5.chiqui 11/08 αγοράκι

6.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

7.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

8.libero10 27/08

9.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα

10.Giovanna 1/9 αγοράκι κατά 99%...... κρατάμε και μία πισινή

11.myrina 3/9

12.elisabeth 6/9 αγοράκι

13.Rodakinoula 6/9

14.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

15.annia 10/9

Κι εγώ αγοράκι περιμένω.... Τελευταία ημερομηνία 22/08


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Σας διάβασα όλες αλλά το πρωί είχα πολλή δουλειά και δεν κατάφερα καθόλου να μπω και το απόγευμα πάλι καταπιάστηκα με άλλα. Τα δικά μας νέα είναι ότι βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα της αμνιοπαρακέντησης και είναι όλα καλά. Τα πιο εξειδικευμένα θα μας έρθουν σε 2-3 εβδομάδες περίπου.

Rodakinoula θα σου έλεγα και εγώ να βάλεις τα όρια σου γιατί πραγματικά θα ακούσεις πααααρα πολλά. Και με εμένα είχαν όλοι άποψη και στο τέλος δεν άντεξα και είχα πει ότι ακούω μόνο το γυναικολόγο και τον παιδίατρο. Τώρα για τα ρουχαλάκια και άλλα τέτοια άστους να κάνουν το κομμάτι τους. Άσε την πεθερά σου να αγοράσει αυτό που θέλει και εσύ απλά ξέχασέ το σπίτι όταν πας στο μαιευτήριο :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Και η μαμά μου ήδη ψάχνεται να φτιάξει σεντονάκια, κουβερτούλες κλπ. Τα ίδια έκανε και με την κόρη μου..... την αφήνω μωρέ όμως...... στη χαρά τους το κάνουν.

Για καρότσι να πω και εγώ ότι έχω το ίδιο μοντέλο με τη Ρίτα και με βόλεψε πάρα πολύ. Ειδικά το καρεκλάκι του αυτοκινήτου που ήταν μπες - βγες χωρίς καν να σηκώσεις - ξυπνήσεις μωρό. Πολύ καλό, αντοχής και στο ίδιο θα μπει και ο μπέμπης. Πορτ - μπεμπέ δεν είχα πάρει γιατί το θεώρησα άχρηστο.

Taniabell γιατί βρε καλό μου είσαι τόσο χάλια; Σου φταίει η κλεισούρα μήπως; Προσπάθησε να σκέφτεσαι λίγο θετικά. :P:p:p:p:p Όλα πάνε καλά!!!!

Evri έκανες τα τσουρεκάκια της Ρίτας; Παιδεύτηκες; Μου φάνηκαν λίγο μπελαλίδικα, αλλά αγόρασα και εγώ όλα τα υλικά και αύριο η μεθαύριο έχω σκοπό να τα φτιάξω.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν παιδεύτηκα αν εξαιρέσεις ότι θέλουν χρόνο!έγιναν ομως πεντανόστιμα!απλά μου πήρε λίγο παραπάνω αλεύρι γιατί κολούσε η ζύμη κ αντί για μαστίχα που δν μου πολυαρέσει,έβαλα γλυκάνισο.


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.... Σας διάβασα στα γρήγορα.... Ένα θα σας πω... Οι ορμονες κάνουν πάρτι και δεν είμαι καθολου καλα..... Νεύρα νεύρα τόσα που νομίζω ότι κάνω ζημιά στο μικρο.... Έχω και τρελη πίεση απο τη δουλεια και πραγματικά νομίζω ότι θα κάνω μπαμ....

Σας φιλώ θα μπω αργότερα...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...