Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα είναι αυτός ο μήνας τυχερός;!


leo80

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια χαρά!!! Εσύ; Καλά; Δεν άντεξα, πήγα το πρωί και αγόρασα τεστ εγκυμοσύνης! Δεν το έκανα όμως, κρατιέμαι! Αλλά το πήρα, για να... βρίσκεται σε ώρα ανάγκης!!!!!! ;)


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοντεύεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάθε μέρα που περνάει, υπέρ μας είναι!! Όλα καλά να πάνε, σου εύχομαι!!!

Το θέμα είναι, να είμαστε απασχολημένες με κάποιο τρόπο μέχρι αυτή τη μέρα, για να μην αγχωνόμαστε-όσο γίνεται. Είτε να δουλεύουμε είτε να είμαστε με φίλους...


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοντεύεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάθε μέρα που περνάει, υπέρ μας είναι!! Όλα καλά να πάνε, σου εύχομαι!!!

Το θέμα είναι, να είμαστε απασχολημένες με κάποιο τρόπο μέχρι αυτή τη μέρα, για να μην αγχωνόμαστε-όσο γίνεται. Είτε να δουλεύουμε είτε να είμαστε με φίλους...

Δίκιο έχεις, αλλά πάντα οι σκέψεις τρυπώνουν στο μυαλό...:lol::tongue:


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως, αλλά όσο δεν έχουμε περίοδο, μόνο θετικές μπορεί να είναι οι σκέψεις! κάθε μέρα που περνάει είναι υπέρ μας!!!!! Εσύ θες μόνο 2 μερούλες ακόμα!!!!!


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως, αλλά όσο δεν έχουμε περίοδο, μόνο θετικές μπορεί να είναι οι σκέψεις! κάθε μέρα που περνάει είναι υπέρ μας!!!!! Εσύ θες μόνο 2 μερούλες ακόμα!!!!!

Ναι αλλά με μεγάλη δυσκολία έφτασα μέχρι εδώ!! Τον άλλο μήνα θα προσπαθήσω να το βγάλω από το μυαλό μου...


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι αλλά με μεγάλη δυσκολία έφτασα μέχρι εδώ!! Τον άλλο μήνα θα προσπαθήσω να το βγάλω από το μυαλό μου...

Πότε πήγες ήδη στον άλλο μήνα;;;;;;;; Και γιατί;;;;;; Σε 2 μέρες δεν θα κάνεις τεστ ή χοριακή;

Ψυχραιμία και θετική σκέψη!...


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πότε πήγες ήδη στον άλλο μήνα;;;;;;;; Και γιατί;;;;;; Σε 2 μέρες δεν θα κάνεις τεστ ή χοριακή;

Ψυχραιμία και θετική σκέψη!...

Δεν πολυ-ελπίζω γι'αυτό...:(

Θα κάνω τεστ σε 3μέρες αν δεν μου έρθει μέχρι τότε. Ελπίζω να μην έρθει και να σας πω ευχάριστα!


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πολυ-ελπίζω γι'αυτό...:(

Θα κάνω τεστ σε 3μέρες αν δεν μου έρθει μέχρι τότε. Ελπίζω να μην έρθει και να σας πω ευχάριστα!

Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα! Ελπίζω να έχουμε όλες μας ευχάριστα!


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα! Ελπίζω να έχουμε όλες μας ευχάριστα!

Μακάρι!! Να σας κάνω ποδαρικό στο θέμα!!!

Μακάρι τουλάχιστον εσείς να έχετε ευχάριστα!!


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι!! Να σας κάνω ποδαρικό στο θέμα!!!

Μακάρι τουλάχιστον εσείς να έχετε ευχάριστα!!

κοριτσια,δεν αντεξα!!!!μην φωναξετε!!!!!εκανα χοριακη και...0,1:(:(:(:(:(:(καλα να παθω!οποιος βαζιεται και ακουει να προσθεσω σκονταφτει!!!!τον αλλον μηνα εγω!!!!περιμενω να ακουσω απο εσας τωρα κανονιστε κυριες μου δεχομαι μονο θετικα νουμερα...διαφορετικα αλλαζουμε τον μηνα!!!που θα παει???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...