Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα είναι αυτός ο μήνας τυχερός;!


leo80

Recommended Posts

κοριτσια,δεν αντεξα!!!!μην φωναξετε!!!!!εκανα χοριακη και...0,1:(:(:(:(:(:(καλα να παθω!οποιος βαζιεται και ακουει να προσθεσω σκονταφτει!!!!τον αλλον μηνα εγω!!!!περιμενω να ακουσω απο εσας τωρα κανονιστε κυριες μου δεχομαι μονο θετικα νουμερα...διαφορετικα αλλαζουμε τον μηνα!!!που θα παει???

:-(:sad::-(

Δεν πειράζει βρε Νικολινα, τον άλλο μήνα. Πότε περίμενες περίοδο; Έκανες χοριακή με καθυστέρηση ή χωρίς καθυστέρηση;

Ποιον άκουσες και το λες αυτό;


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια,δεν αντεξα!!!!μην φωναξετε!!!!!εκανα χοριακη και...0,1:(:(:(:(:(:(καλα να παθω!οποιος βαζιεται και ακουει να προσθεσω σκονταφτει!!!!τον αλλον μηνα εγω!!!!περιμενω να ακουσω απο εσας τωρα κανονιστε κυριες μου δεχομαι μονο θετικα νουμερα...διαφορετικα αλλαζουμε τον μηνα!!!που θα παει???

Η χοριακή πότε δείχνει; Γιατί εσύ δεν είχες καθυστέρηση ακόμα, έτσι δεν είναι;

Εσύ μαρίνα πώς πας;


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκι! Καλά πάω..

Αύριο περιμένω, οπότε δεν ξέρω τπτ ακόμη...

Δεν ελπίζω πολύ για να μην απογοητευθώ...:rolleyes:

Λίγη αναμονή ακόμα!...

Εγώ έχω πόνους περιόδου αλλά δεν απογοητεύομαι ακόμα γιατί στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πόνους πριν την καθυστέρηση. Ελπίζω να συμβεί ξανά αυτό και όχι να δω αίμα..


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λίγη αναμονή ακόμα!...

Εγώ έχω πόνους περιόδου αλλά δεν απογοητεύομαι ακόμα γιατί στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πόνους πριν την καθυστέρηση. Ελπίζω να συμβεί ξανά αυτό και όχι να δω αίμα..

Στο εύχομαι κοριτσάκι μέσα από την καρδιά μου!!!

Ποτέ περιμένεις;;;;


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάπου ανάμεσα 19-21..

Το κακό είναι ότι για κάποιον ανεξήγητο λόγο εγώ ελπίζω και θα μου έρθει κεραμίδα στο κεφάλι αν δω αίμα.. Ούτε ξέρω γιατί τη θεωρώ τόσο πιθανή την εγκυμοσύνη..


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κάπου ανάμεσα 19-21..

Το κακό είναι ότι για κάποιον ανεξήγητο λόγο εγώ ελπίζω και θα μου έρθει κεραμίδα στο κεφάλι αν δω αίμα.. Ούτε ξέρω γιατί τη θεωρώ τόσο πιθανή την εγκυμοσύνη..

Ααα τώρα κοντά δλδ κι εσύ!! Τέλεια!

Ίσως επειδή έχεις ένστικτο..... Καμιά φορά ξέρουμε βαθιά μέσα μας ότι κάτι συμβαίνει...


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααα τώρα κοντά δλδ κι εσύ!! Τέλεια!

Ίσως επειδή έχεις ένστικτο..... Καμιά φορά ξέρουμε βαθιά μέσα μας ότι κάτι συμβαίνει...

Σε λίγες μέρες θα φανεί αν είχα ένστικτο ή αν πετούσα στα σύννεφα!!!! :-D


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όσο αντέξω!!! Έχω αγοράσει ένα τεστ και βρίσκω διάφορες δικαιολογίες μέσα μου για να μην το κάνω. Νομίζω όμως ότι, αν στις 20 δεν μου έχει έρθει περίοδος, θα το κάνω.. Ελπίζω να μην την πατήσω!!!

Εσύ πότε θα τεστάρεις;


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλημερα!!!leo 80 kai marina11!!!κοριτσια αυριο περιμενω και χθες δεν αντεξα και εκανα αλλα αρνητικοτατη 0,1!!!!αρα τον αλλον μηνα.εσεις πως τα πατε????:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!leo 80 kai marina11!!!κοριτσια αυριο περιμενω και χθες δεν αντεξα και εκανα αλλα αρνητικοτατη 0,1!!!!αρα τον αλλον μηνα.εσεις πως τα πατε????:tongue::tongue::tongue::tongue:

Η χοριακή πότε αρχίζει να ανεβαίνει όμως, ξέρεις; Θέλω να πω, μήπως 2 μέρες πριν την καθυστέρηση δεν φαίνεται;


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...