Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Θα είναι αυτός ο μήνας τυχερός;!


leo80

Recommended Posts

Αν συνεχιστεί αυτό που ξεκινάει αυτό το μήνα, δηλαδή το "είμαστε παντρεμένοι αλλά συναντιόμαστε κάθε 2 εβδομάδες", ίσως καταφύγω στη λύση του τεστ ωορρηξίας... Θα δούμε. Ίσως και να μην κάνω τίποτα, απλώς να περνάμε καλά όταν είμαστε μαζί κι όταν κάτσει έκατσε!!


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν συνεχιστεί αυτό που ξεκινάει αυτό το μήνα, δηλαδή το "είμαστε παντρεμένοι αλλά συναντιόμαστε κάθε 2 εβδομάδες", ίσως καταφύγω στη λύση του τεστ ωορρηξίας... Θα δούμε. Ίσως και να μην κάνω τίποτα, απλώς να περνάμε καλά όταν είμαστε μαζί κι όταν κάτσει έκατσε!!

Να ξέρεις ότι σ'αυτήν την περίπτωση έχεις περισσότερες πιθανότητες να σου κάτσει και πιο γρήγορα, καθώς δε θα έχεις καθόλου άγχος και δεν θα το περιμένεις ιδιαίτερα γιατί θα σου φαίνεται απίθανο λόγω του ότι θα συναντιέστε αραιά! ;)


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συν ότι θα ανανεωθείτε γιατί θα λείψει ο ένας από τον άλλο!!!;)

Δεν έχεις άδικο αλλά είναι λίγο πιο περίεργα τα πράγματα όταν υπάρχει κι ένα παιδί. Όλα καλά θα πάνε όμως, πιστεύω. Θέλω να είμαι αισιόδοξη!! Για όλα!!!


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις άδικο αλλά είναι λίγο πιο περίεργα τα πράγματα όταν υπάρχει κι ένα παιδί. Όλα καλά θα πάνε όμως, πιστεύω. Θέλω να είμαι αισιόδοξη!! Για όλα!!!

Καλά ένα παιδί αλλάζει λίγο τα δεδομένα, αλλά και πάλι θα βρείτε την άκρη.

Καλέ εννοείται ότι όλα θα πάνε καλά!!!! Και γιατί να μην πάνε δηλαδή;


NJMtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

αχ....να ειναι αυτος ο μηνας τυχερος.......για ολες μας!!!!!!!!


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites

το ελπίζω και το εύχομαι σε όλες μας!! μόνο όποια εχει δυσκολευτεί στην σύλληψη και απόκτηση ενός παιδιού μπορεί να καταλάβει την αγωνία των μηνυμάτων που αναρτούμε όλες μας.

για τον υπολογισμό του κύκλου μας μπορείτε να κατεβάσετε και αυτό.

http://www.clearblue.com/uk/cycle-calendar.php

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια γεια σας....... νεα στην παρεα αλλα με πολυ αγωνια!!!

περιμενω το σαββατο και εκανα σαλπιγγογραφια που πηγε πολυ καλα και μου ειπαν πως το ωαριο ειναι στην αριστερη ωωθηκη που εχει καλυτερη θεση και γενικα ειναι καλος μηνας με καλο ενδομητριο και ολα αλλα. εγω δεν νιωθω τιποτα και νομιζω οτι αν ηταν κατι θα το ενιωθα ενω εγω ειμαι κανονικα οπως οταν αδιαθετω.... προσπαθουμε αρκετο καιρο και τα νευρα μου δεν ειναι καλα ποσο καταλαβαινω τη φιλη που ανεβαζει πιεση !!! αλλα να σου πω ξεκολλα ενα παιδακι θελει μια γερη μανουλα οποτε φροντισε τον εαυτο σου γιατι αλλιως χανομαστε;););)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας....... νεα στην παρεα αλλα με πολυ αγωνια!!!

περιμενω το σαββατο και εκανα σαλπιγγογραφια που πηγε πολυ καλα και μου ειπαν πως το ωαριο ειναι στην αριστερη ωωθηκη που εχει καλυτερη θεση και γενικα ειναι καλος μηνας με καλο ενδομητριο και ολα αλλα. εγω δεν νιωθω τιποτα και νομιζω οτι αν ηταν κατι θα το ενιωθα ενω εγω ειμαι κανονικα οπως οταν αδιαθετω.... προσπαθουμε αρκετο καιρο και τα νευρα μου δεν ειναι καλα ποσο καταλαβαινω τη φιλη που ανεβαζει πιεση !!! αλλα να σου πω ξεκολλα ενα παιδακι θελει μια γερη μανουλα οποτε φροντισε τον εαυτο σου γιατι αλλιως χανομαστε;););)

Για να μη χάνεις τις ελπίδες σου, να σου πω ότι κι εγώ είχα ΑΚΡΙΒΏΣ τα ίδια συμπτώματα με αυτά που έχω κάθε μήνα πριν την περίοδο, μόνο που εκείνον το μήνα η περίοδος δεν ήρθε ποτέ!!!! Με την πρώτη μερσ της καθυστερησης ειχα θετικο τεστ εγκυμοσύνης! Αλλά, πριν, δεν αισθανόμουν τίποτα διαφορετικό..


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...