Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΝΕΟΣ ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts

τι θα γινει ρε παιδια σημερα,θα το στεριωσουμε το καφε μας πουθενα????αμαν πια!

πολυ μας φθονουνε μου φαινεται!!


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι θα γινει ρε παιδια σημερα,θα το στεριωσουμε το καφε μας πουθενα????αμαν πια!

πολυ μας φθονουνε μου φαινεται!!

χαμος κοριτσάκι μουυυυυυυυ. ελπιζω αυριο να μην εχουμε παλι προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα που γίνονται με γιατρούς και φαρμακοποιούς πραγματικά μάς κόβουν το αίμα για τα φαρμακά μας.. Ευτυχώς πρόλαβες, Εβελίνα.. Με το καλό...

Ευχαριστώ πολύ κουκλιτσα μου!!! Και εσυ με το καλό και δυναμικά για την προσπάθεια σου!!!

Όσο για τα φάρμακα έχεις πολύ δίκιο και εγώ 2 σχεδόν εβδομάδες προσπαθώ να τα γράψω!!


tJYkp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΗΡΘΑ ΠΑΛΙ.ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΛΑΥΡΑΚΙ ΦΟΥΡΝΟ:tongue::tongue:

ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΕΡΕΣ.

ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ 2011 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ.:mad::x:x.ΖΑΛΗΣΤΗΚΑ ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΕΛΟΣ!!!ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.

ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!!!:wink:ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΗΡΘΑ ΠΑΛΙ.ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΛΑΥΡΑΚΙ ΦΟΥΡΝΟ:tongue::tongue:

ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΕΡΕΣ.

ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ 2011 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ.:mad::x:x.ΖΑΛΗΣΤΗΚΑ ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΕΛΟΣ!!!ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.

ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!!!:wink:ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ!!!!

καλως την μου!! μπράβο κοριτσάκι ,είσαι προνοητική και τακτική βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

εχω χασει πολλα;;;;;

εγω σημερα περασα πολυ καλα

εκανε παρελαση ολο το σοϊ να δει εμενα και την μικρη ,

μου ειχαν λειψει με την κλεισουρα!

το μεσημερι καναμε Χριστουγεννα !!!

Φαγαμε γαλοπουλα εγω ημαμα μου και η αδερφη μου οπως καναμε καθε χρονια απο οταν χωρισαν οι γονεις μου μεχρι που παντρευτηκα!!!

ηταν ομορφα!Η μονη διαφορα ηταν οτι εχα την μικρη και η αδερφη μου τον μικρο κουκλο της!(δεν αντεξα μια αγκαλιτσα το πηρα! μου σηκωνε χερακια ,τι να εκανα;;;)


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς. σου εστειλα μην. στο φβ δεν το πήρες?

μπαινω τωρα να σε βρω!!!!!!!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχω χασει πολλα;;;;;

εγω σημερα περασα πολυ καλα

εκανε παρελαση ολο το σοϊ να δει εμενα και την μικρη ,

μου ειχαν λειψει με την κλεισουρα!

το μεσημερι καναμε Χριστουγεννα !!!

Φαγαμε γαλοπουλα εγω ημαμα μου και η αδερφη μου οπως καναμε καθε χρονια απο οταν χωρισαν οι γονεις μου μεχρι που παντρευτηκα!!!

ηταν ομορφα!Η μονη διαφορα ηταν οτι εχα την μικρη και η αδερφη μου τον μικρο κουκλο της!(δεν αντεξα μια αγκαλιτσα το πηρα! μου σηκωνε χερακια ,τι να εκανα;;;)

Ροδούλα μου τι κανείς; Πολύ ωραίες οι στιγμές που περιγράφεις....


tJYkp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχω χασει πολλα;;;;;

εγω σημερα περασα πολυ καλα

εκανε παρελαση ολο το σοϊ να δει εμενα και την μικρη ,

μου ειχαν λειψει με την κλεισουρα!

το μεσημερι καναμε Χριστουγεννα !!!

Φαγαμε γαλοπουλα εγω ημαμα μου και η αδερφη μου οπως καναμε καθε χρονια απο οταν χωρισαν οι γονεις μου μεχρι που παντρευτηκα!!!

ηταν ομορφα!Η μονη διαφορα ηταν οτι εχα την μικρη και η αδερφη μου τον μικρο κουκλο της!(δεν αντεξα μια αγκαλιτσα το πηρα! μου σηκωνε χερακια ,τι να εκανα;;;)

μπράβο ροδούλα μου.! και του χρονου να το επαναλάβετε με ενα μπεμπάκι παραπάνω στο οικογενειακό τραπέζι:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε κοριτσια, ειναι απο τα πραγματα που σου λειπουν οταν φευγεις και κανεις δικια σου οικογενεια!

Αν και χωρισμενοι οι γονεις και ανυπαρκτος ο πατερας , η μαμα μου μας εμαθε την εννοια της οικογενειας. παντα μας ελεγε οτι υπαρχουν και οικογενειες που λειπει καποιος γονιος , αυτο δεν σημαινει οτι επειδη ο μπαμπας δεν ηταν κοντα μας δεν ημαστε οικογενεια, ετσι κραταγαμε ολες τις παραδωσεις,παρα τις οικονομικες δυσκολειες!Μπορει καμια φορα να θυμωνω με την μαμα μου (χασμα γενεων) αλλα στο πως μας μεγαλωσε της βγαζω το καπελο!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε κοριτσια, ειναι απο τα πραγματα που σου λειπουν οταν φευγεις και κανεις δικια σου οικογενεια!

Αν και χωρισμενοι οι γονεις και ανυπαρκτος ο πατερας , η μαμα μου μας εμαθε την εννοια της οικογενειας. παντα μας ελεγε οτι υπαρχουν και οικογενειες που λειπει καποιος γονιος , αυτο δεν σημαινει οτι επειδη ο μπαμπας δεν ηταν κοντα μας δεν ημαστε οικογενεια, ετσι κραταγαμε ολες τις παραδωσεις,παρα τις οικονομικες δυσκολειες!Μπορει καμια φορα να θυμωνω με την μαμα μου (χασμα γενεων) αλλα στο πως μας μεγαλωσε της βγαζω το καπελο!

έχεις δίκιο ροδούλα μου. μπράβο στην μανούλα.!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...