Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαμάδες από τον Έβρο που μένουν στην Αθήνα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ελενη αν μας πεις οτι εχεις εσυ προβλημα με κιλα, θα πεσω απ΄το μπαλκονι, σε απειλω!!!:tongue:

Εμεις ειμαστε καλα τωρα. Λιγο μπουκωμενος παραμενει ο Αντωνης μονο.

Παμε παιδοτοπο αυριο? Ειστε ελευθεροι?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παμε παιδοτοπο αυριο? Ειστε ελευθεροι?

Δεν ξέρω αν έχει κανονίσει κάτι ο Γιώργος αλλά δε νομίζω. Διαφορετικά στο γνωστό μέρος κατά τις 6:30; Αν αλλάξει κάτι θα σε ειδοποιήσω.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δε ξέρω ακόμα για τον παιδότοπο αύριο. Ο Γιώργος δεν είναι σίγουρος τι ώρα θα φύγει από τη δουλειά. Επειδή είναι το τέλος του χρόνου έχουν λίγο τρέξιμο τώρα, ούτε άδεια δεν ξέρουμε αν θα πάρουμε τις γιορτές.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Εγω του το εταξα του Αντωνη και θα παμε. Ειδοποιησε με οταν ξερεις σιγουρα. Πηρα το μηνυμα σου, αλλα δε μπορω να στειλω ακομα απο δω. Δε γνωριζω για εδω κοντα, ψωνιζω απο Αγια Παρασκευη.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν για αύριο αν προλάβουμε θα έρθουμε. Θα σου στείλω μήνυμα στο κινητό όταν θα το ξέρω.

Θεσ/νικη θα πάμε έστω και για Σαββατοκύριακο. Αρραβωνιάζεται μια από τις αδερφές μου.

Την άλλη Πέμπτη έρχεται η μικρή μου αδερφή, αλλά εκείνο το Σαββατοκύριακο θα έρθει και ο νονός του Δημήτρη και θα είναι Αθήνα και η αδερφή μου που θα αρραβωνιαστεί μαζί με το παλικάρι της. Τελικά τι θα κάνουμε δε ξέρω αλλά πιστεύω να καταφέρουμε να πάμε κάπου αυτή τη φορά!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...