Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts

Ρενιτακι κανε υπομονη!πιστευω οτι κατι θα γινει και η ψυχολογια μας θα φτιαξει....διαφορετικα το δισακι στον ωμο και οπου μας βγαλει.....!τι να κανουμε χορευουμε στους ρυθμους τους....!!

Ηellen,τι κανεις μανουλα?καλως μας βρηκες!!πως μεγαλωσε το αντρακι !!!να το χαιρεστε κοριτσακι μου!!να ειναι παντα γερο και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι, να'σαι καλά!!!!! Κι εσύ ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έγιναν τόσο χάλια τα πράγματα στη δουλειά σου?? Θυμάμαι που δε σε πλήρωνε στην ώρα σου αλλά δεν περίμενα να φτάσει κι έτσι...:(

Και η νύφη μου έτσι είναι ένα χρόνο τώρα....

Να σου κάνει απόλυση και μη δεχτείς να φύγεις από μόνη σου για να πάρεις όσα δικαιούσαι (μισθούς κι αποζημίωση) και επίδομα ανεργίας φυσικά!!

Εννοείται πως πάνω απ'όλα είναι η υγεία κοριτσάκι μου!! Κάτι θα γίνει με τις δουλειές....δεν μπορεί!! Μας έχουνε καταντήσει άλλοι έτσι δυστυχώς....παντού άνεργοι!!!! Μην τους τσακίσω.....όλοι δηλαδή πρέπει να κάνουμε ένα ντου και να τους σπάσουμε τα κεφάλια τους δήθεν "μεγάλους"!!:mad::mad::mad:

δεν υπάρχει περίπτωση να με απολύσει καταρχην για να γλιτωσει την αποζημίωση και κατα δευτερον με χρειάζεται! Το θέμα είναι ότι όσο μένω νιωθω ότι χάνω τον χρόνο μου και τα λεφτα που μου χρωσταει συσσωρευονται!! Αν δεν γινει κάτι τις επόμενες εβδομάδες μάλλον θα καταφυγω σε επίσχεση εργασίας !! αντε να δουμε!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Hellen!!μακαρι να ειμαστε συντομα στην θεση σου!!φιλακια στον μπεμπαρο!!

Ρενιτακι ολοι οι εργαζομενοι εχουν προβλημα.....πρωτα πρεπει να κοιταζουμε να ειμαστε καλα με τον ανθρωπο μας και την υγεια μας...!πιστευω οτι θα περασουμε δυσκολα αλλα ολα θα τα ξεπερασουμε..που θα παει?

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει περίπτωση να με απολύσει καταρχην για να γλιτωσει την αποζημίωση και κατα δευτερον με χρειάζεται! Το θέμα είναι ότι όσο μένω νιωθω ότι χάνω τον χρόνο μου και τα λεφτα που μου χρωσταει συσσωρευονται!! Αν δεν γινει κάτι τις επόμενες εβδομάδες μάλλον θα καταφυγω σε επίσχεση εργασίας !! αντε να δουμε!

Κατάλαβα!! Έτσι κάνουνε οι περισσότεροι!!:mad:

Πάντως κάνε ότι μπορείς για να διεκδικήσεις και να μη χάσεις αυτά που δικαιούσαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενημέρωση ανακοίνωση σχετικά με τεχνικό πρόβλημα Γειά σας

έχει σημειωθεί κάποια τεχνική βλάβη που εμφανίζεται σε συγκεκριμένα θέματα:

(μας έχουνα αναφερθεί τα παρακάτω : )

  • EASY LIVING {Ειρήνη}
  • δεν θελω να αδιαθετήσω
  • Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαρίου 2012
  • Ελατε Ιανουαριος-Φεβρουαριος 2012'
  • Καφέ εξωσωματικής
  • SAINIO IMAGE ART ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΨΗΦΙΑΚΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΛΜΠΟΥΜ
  • ΕΓΩ...ποτε θα γινε ΜΑΝΑ??
  • ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

έχει ήδη ληφθεί τεχνική καθοδήγηση απο το support της Vbulletin όσον αφορά την επισκευή,

η οποία θα πραγματοποιηθεί αργότερα σήμερα.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

άρα λογικά μέσα στην ημέρα μπορεί να επιστρεψουμε στο αρχικό μας καφέ κ να μην περιπλανιομαστε σαν τους πρόσφυγες!!

Γεια σαςςςςςς!!!!!!!! Τί μου κάνετε? Σας διαβάζω καθημερινά αλλα δεν σχολιάζω εκτός απο χθες και σήμερα που δεν μου ανοίγει η σελίδα. Εκεί που έλεγε πίνακας ελεγχου πάτησα απάντηση έγραψα την απάντηση και μετα εξαφανίστηκε η σελίδα! χιχι προφανώς εμφανίστηκε το μήνυμα!

Πως είστε? καλά? Και είχα αγωνία μην γέννησε η Χριστινούλα, μην έχασα καμια χοριακή,χιχιχι!

Link to comment
Share on other sites

smiley_dance01.gifΒρε καλως την ομορφη!!τι κανεις?πως τα περνας?δεν ειχαμε κανενα νεο απο το μετωπο!!ολα ειναι μια χαρα....τα καλυτερα ειναι μπροστα μας!!

Link to comment
Share on other sites

Ρενίτα μου η φίλη που έκανε επίσχεση εργασίας και ασφαλιστικά μέτρα πάντως, μαζί με κατι άλλους συναδέλφους, μέσα σε λίγους μήνες κοντεύει να εξοφληθεί και μιλάμε για γύρω στα 100.000 σύνολο για τα 7 άτομα!

Επίσχεση και πάλι επίσχεση! και σου λέω... θυμίσου οτι υπάρχει λύση να είσαι εγκυούλα και άνεργη...:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


smiley_dance01.gifΒρε καλως την ομορφη!!τι κανεις?πως τα περνας?δεν ειχαμε κανενα νεο απο το μετωπο!!ολα ειναι μια χαρα....τα καλυτερα ειναι μπροστα μας!!

Καλά είμαι Ιωανούλα μου προσπαθώ να το παρω αποφαση να κάνω το σημερινό προγραμμα Pilates αλλα βαριέμαι! Έχω 2 dvd σούπερ και κάνω στο σπίτι αλλά βαριέμαι.... Καλά είσαι κοπελίτσα μου? Εγώ έχω φάει μια φρίκη και κατάθλιψη την τελευταία βδομάδα... Ηρθε η ακατονομαστη και δεν πήγα στον γιατρό ... τελικά είμαι πολύ φοβιτσιάρα! Δεν αντέχω άλλες αρνητικές...\

Ουφφ! Τεσπα, είχαμε κανένα νέο από την Ονειρουλα μας? Δεν διαβασα κατι..

Link to comment
Share on other sites

celebrating-smileys.gifΠολυ σωστο!!εχεις απολυτο δικιο Χαπυ δεν εχω καλυτερο!οποτε δεν θα χρειαζεσαι να βρεις τροπο για αδεια....!χι!χα!εσυ τι κανεις κοριτσακι?γιατι σε χανουμε?
Link to comment
Share on other sites

άστα happy μας έχουν σπασει τα νεύρα με τα τεχνικά προβλήματα του καφε!! ας ελπίσουμε ότι θα το λύσουν!!

έτσι πιστευω ότι θα κινηθώ αν δεν δω άμεσα φως - βεβαια εγω θα την κάνω μόνη μου γιατι είμαι η μόνη με ΙΚΑ αυτην την στιγμή στην δουλειά!! Εσύ μου άνοιξες τα μάτια κ σε ευχαριστω!!! Ναι την θυμάμαι και την λύση της άνεργης έγκυου ;) Όταν λες και ασφαλιστικά μέτρα??


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

angel_girl.gifΗ ονειρουλα μας,αναρρωνει...οταν ειναι καλυτερα θα μπει...!εχει τα φιλια μας καθημερινα....!!!Το εχεις ριξει στην γυμναστικη?δεν την αντεχω με τιποτα....!βγες απο την καθημερινοτητα και κανε πραγματα που σε ευχαριστουν....!πρεπει να αλλαξεις διαθεση για την επομενη προσπαθεια!!Ποιες αρνητικες χοριακες?υπαρχουν....???νεα προσπαθεια,νεα ελπιδα.......!κεφαλι ψηλα.....! και η ψυχολογια θα αλλαξει...!δεν θα της περασει της γκαντεμιας...εμεις θα βγουμε νικητριες...!παει και τελειωσε!!Α!!πρεπει να σου κανω ιδιαιτερα.......!!

Link to comment
Share on other sites

ηρθα και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!! τι μου κανετε? εμενα καπνισε το τζακι γιατι τα ξυλαράκια είναι νοτισμενα:confused: και εγινε ενας χαμοςςςςςςςςςςς:confused:

ελεν γλυκια μανούλα τι κανεις ? αστους να λενε! ολοι το παιζουν ξερολες αλλα αν τους πεις κατι που να αφορά αυτούς να δεις πως αφρίζουν!

ρενιτα μου δεν ειμαστε φιλες στο φβ σου στελνω πμ. για τις βιταμινες εγώ ξέρω για την λ καρνιτίνη, και βιταμίνη ε. οσο για τα οικονομικά η αληθεια είναι οτι πραγματικά μας εχουν γονατισει και παντα την πληρώνουν αυτοι που δεν φταίνε! μας τα πήραν ολα , όμως τα ονειρα δεν θα μας τα παρουν. !! ολα καλα θα πανε!

βασουλα ,ιωαννα και λοιπα κοριτσάκια φιλακιααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...