Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Το καφε "ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ"Δεν λειτουργει ακομα!!!!


dwraki

Recommended Posts

Απο χθες το απογευμα,το καφε της Μαγειροπαρεας δεν λειτουργει.

Τι εχει γινει;

Διαχειρηστες καντε κατι σας παρακαλω!!!!!!!!!

Κοριτσια μου λειπετε πολυ!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα...πες το ψέμματα...

τόσες φορές που προσπάθησα από χθες να μπω,μπορεί και να το ξανάμπλόκαρα εγώ:tongue:

ευτυχώς πήρα λίγη δόση φέφη και ήρθα στα ίσα μου... φεφάκι ευχαριστώ πολύυυυ...και σόρρυ για την πολυλογία ...άμα ξεκινήσω δε σταματάω:rolleyes:

που είστε καλέ οι υπόλοιπες?????


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α ούτεκι εσάς ανοίγει το θέμα σας? Εντάξει κάπως ηρέμησα τώρα βρε κορίτσια, λέω πάει εμάς μας έκοψε η διαχείριση :lol:

Ασχετο σχετικό με το προηγούμενο θέμα σας, σήμερα θα κάνω λαχανόρυζο για πρώτη φορά και λέω να βάλω μέσα και σάλτσα κόκκινη που μου έχει περισσέψει ( πουμαρο, κρεμμυδι λάδι).

Καλό λέτε να βγεί? :D


-7.5 κιλά :D

Link to comment
Share on other sites

γειά σας και από μένα κορίτσια!

Έχει στείλει μήνυμα ο Διαχειριστής ότι κάποια καφέ έχουν πρόβλημα και θα το έφτιαχναν μέσα στην ημέρα. Προσωρινά λοιπόν τα λέμε από εδώ!

Πάντως κι εμένα μου λέιψατε!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Α ούτεκι εσάς ανοίγει το θέμα σας? Εντάξει κάπως ηρέμησα τώρα βρε κορίτσια, λέω πάει εμάς μας έκοψε η διαχείριση :lol:

Ασχετο σχετικό με το προηγούμενο θέμα σας, σήμερα θα κάνω λαχανόρυζο για πρώτη φορά και λέω να βάλω μέσα και σάλτσα κόκκινη που μου έχει περισσέψει ( πουμαρο, κρεμμυδι λάδι).

Καλό λέτε να βγεί? :D

Το λαχανόρυζο έχω ακούσει και από αλλού ότι το τρώνε και με κόκκινη σάλτσα. Δεν το τρώω καθόλου οπότε δεν μπορώ να σου πω αν θα είναι καλό ή όχι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Το λαχανόρυζο έχω ακούσει και από αλλού ότι το τρώνε και με κόκκινη σάλτσα. Δεν το τρώω καθόλου οπότε δεν μπορώ να σου πω αν θα είναι καλό ή όχι.

εγώ του βάζω σκέτη ντομάτα!!!!

dimmi!!!!

τί γίνεται;;;;

εγώ έχω γράψει κανονικά στο θέμα μας!!!

αλλά τί γίνεται;;;

γράφετε όλες και καμιά δε βλέπει τπτ???

πότε θα επανέλθει;;;;;;;:(


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...