Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Νέα Μωρομάντηλα Baby Care ……ελληνική βρεφική φροντίδα.


admin

Recommended Posts

Νέα Μωρομάντηλα Baby Care …

…ελληνική βρεφική φροντίδα.

DELTIO_TYPOU_BC.jpg

Οι ελληνίδες μητέρες φροντίζουν τα μωρά τους με τον δικό τους ξεχωριστό τρόπο. Η νέα σειρά μωρομάντηλων Babycare σχεδιάστηκε ώστε να προσφέρει ολοκληρωμένη, αγνή φροντίδα, χάρη στον εξειδικευμένο σχεδιασμό για κάθε τύπο δέρματος, ακόμα και του πιο ευαίσθητου. Χάρη στα προσεκτικά επιλεγμένα φυτικά συστατικά και τη μοναδική απαλή σύνθεσή τους, χωρίς παραβένες, σαπούνι, οινόπνευμα, καθαρίζουν και περιποιούνται το βρεφικό δέρμα ανάλογα με τις ιδιαίτερες ανάγκες του, ενώ ταυτόχρονα προστατεύουν από τυχόν ερεθισμούς και συγκάματα, με πολύτιμο σύμμαχο τη φύση.

Κυκλοφορούν με τρεις διαφορετικές επιλογές ευεργετικών φυτικών συστατικών : Chamomile (με εκχύλισμα χαμομηλιού), Sensitive (με εκχύλισμα ελιάς) και Pure (με εκχύλισμα βαμβακιού). Επιπλέον, είναι εγκεκριμένα από την Ελληνική Εταιρία Παιδιατρικής Δερματολογίας. Ελληνικό προϊόν.

Νέα μωρομάντηλα Babycare : Η φύση στην προστασία του μωρού σας.

babycarechicco.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...