Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ενοικιάζεται εξοχική κατοικία στη Λακωνία


marta

Recommended Posts

Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για το καλοκαίρι, μηπως μπορείς να μου στείλεις με pm φωτο και να μου πεις αν ισχύει ακόμη?ενδιαφέρομαι για τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου.

Σ΄ ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

έχω αναρτήσει φωτογραφίες στα άλμπουμ στο προφιλ μου. Παραθέτω και το επίσημο site του Δήμου Μονεμβασιάς για να δείτε όλα τα αξιοθέατα και τις παραλίες www.monemvasia.gr

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για το καλοκαίρι, μηπως μπορείς να μου στείλεις με pm φωτο και να μου πεις αν ισχύει ακόμη?ενδιαφέρομαι για τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου.

Σ΄ ευχαριστώ πολύ!

Καλημέρα,

φυσικά και ισχύει ακόμα και για το διάστημα που ενδιαφέρεσαι. Εχω αναρτήσει φωτογραφίες στα άλμπουμ στο προφιλ μου.

Παραθέτω και το επίσημο site του Δήμου Μονεμβασιάς για να δείτε όλα τα αξιοθέατα και τις παραλίες www.monemvasia.gr στην επιλογή Ασωπός-Μολάοι και στην Προβολή Φωτογραφιών υπάρχουν φωτο από την παραλία Παχιά Άμμος.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ, είδα τις φωτο, θα αποφασίσουμε και θα σου πω, ποσο μακριά ειναι απο την θάλασσα? Με αυτοκίνητο πηγαίνεις? γιατι εχω 2 μωρά και θέλω να πηγαίνουμε με τα πόδια.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ, είδα τις φωτο, θα αποφασίσουμε και θα σου πω, ποσο μακριά ειναι απο την θάλασσα? Με αυτοκίνητο πηγαίνεις? γιατι εχω 2 μωρά και θέλω να πηγαίνουμε με τα πόδια.

Ευχαριστώ

Πέρυσι με τα παιδιά μου 6 και 4 πηγαίναμε με τα πόδια-5 λεπτά- το απογευματάκι όμως μετά τις 5. Το πρωί δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσαν να κάνουν τη διαδρομή χωρίς γκρίνια, ειδικά της επιστροφής, λόγω του ήλιου και της ζέστης. Με αυτοκίνητο φτάνεις σε λιγότερο από λεπτό.

Εμείς όλα τα χρόνια πηγαίναμε με αυτοκίνητο. Ειδικά όταν τα παιδιά ήταν πιο μικρά, φορτωνόμουν ομπρέλες, ψάθες, σωσίβια, κουβαδάκια κλπ . Πέρσι που το κάθε παιδάκι κρατούσε την τσαντούλα του με τα απαραίτητα, φορούσαμε μαγιό και έξω από την πόρτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Καλησπέρα..

Ενοικιάζεται ισόγεια κατοικία σε παραθαλάσσιο χωριό κοντά στη Μονεμβασιά που αποτελείται από δυο δωμάτια-κουζίνα και δωμάτιο ύπνου χωρητικότητας 1 διπλού και δύο-τριών μονών κρεβατιών. Δε διαθέτει κλιματιστικό διότι είναι πολύ δροσερό. Βρίσκεται σε οικόπεδο 1 στρέμματος, ιδανικό για να ανακαλύψουν τα παιδιά τη φύση, περιβόλι, δέντρα. Η θάλασσα δεν παίζεται!!! Καταγάλανα νερά, πεντακάθαρη και ρηχή. Ενοικιάζεται με την εβδομάδα (250ε) ή το μήνα (900ε). Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ επικοινωνήστε με pm.

Κορίτσια, επαναφέρω το θέμα λόγω μείωσης της τιμής. Για το μήνα Ιούλιο ενοικιάζεται 210ε την εβδομάδα!

Οι φωτογραφίες είναι στο άλμπουμ του προφιλ μου

Καλό καλοκαίρι!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 11 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
I plitra einai apla fantastiki, vevea exo na pao kamia 10etia alla apo oti thimamai eixe zesti kai rixi thalassa oti prepei gia paidia. gia na min po gia tis tavernes pou trogame ekei konta.... axxxxxxxx iperoxi Lakonia!! makari na xanaertho kapoia stigmi!!!!

Πραγματικά, έτσι είναι! ! !

Η παραλία έχει αξιοποιηθεί και οργανωθεί τα τελευταία χρονιά... και φέτος με τον παραθαλάσσιο πεζόδρομο, όλοι απολαμβάνουμε χαλαρές βόλτες, θαυμάζοντας την ομορφιά του τοπίου.

Επεξεργάστηκαν by marta
λάθος διατύπωση
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...