Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Video που μας τραβήξαν την προσοχή!!


Sam

Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είναι πλέον σαφές πως τα ζώα μπορούν να βιώσουν συναισθήματα τα οποία κυμαίνονται από την απόλαυση έως την οδύνη...

Το περιστατικό συνέβη στην Τουρκία…

Δείτε το απίστευτο....και πολύ τρυφερό.... video, ένα από τα καλύτερα και πλέον συναισθηματικά του 2010

GAaH_HlUD68

Πηγή: 24ωρο blogspot

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Όταν δείτε όλο το βίντεο θα έχετε νιώσει πολλά συναισθήματα. Θα σας κάνει να λιώσετε. Τελικά, το μητρικό ένστικτο δεν κάνει διαχωρισμό στα ζώα από τους ανθρώπους.

Fu6_s5Mcl6s

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα αξιοθαύμαστο και πανέμορφο κορίτσι 12 ετών που ζωγραφίζει σαν μεγάλης ηλικίας καλλιτέχνης πίνακες, στους οποίους αποτυπώνει τα οράματά της. Άρχισε να ζωγραφίζει από 6 ετών, ενώ τα οράματα ξεκίνησε να τα βλέπει από τεσσάρων. Άποψή μου είναι ότι, αυτό που θα δείτε θα σας μαγέψει.

rmm-0-Rdxo8

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Η Ελλάδα δίνει το στίγμα της παντού.

Αυτός είναι τρελλός, αλλά.....ωωωωρρρραίαιαιαιος τρελλός. Και αυτό που ζηλεύουν όλοι οι ξένοι σε μας δεν πρόκειται ποτέ να το έχουν. Την ωραία τρέλλα μας. Όοοπππαααα......

UhDgpXWkFHE

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...