Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

μελη απο βυρωνα- παγκρατι- υμηττο- καισαριανη


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τους ξερω τους περισσοτερους απο τους παιδοτοπους που αναφερες.Μεχρι τωρα δεν εχουμε παει σε παιδοτοπο (οχι οτι εχουμε κατι εναντιον).

Παιδικο πηγαινει στον Δημοτικο της Καισαριανης στο Δημαρχειο.


gmM2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια και εμείς αυτό το πρόβλημα έχουμε, κανένας κοντά μας δεν μας ευχαριστεί... θα δοκιμάσουμε τον Bimbo στον Άγ. Λάζαρο, δεν τον ξέραμε... ευχαριστούμε πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα και απο μένα..

Επειδή είμαι νέα μαμά και ψάχνω παιδίατρο. Θα ήθελα τη βοηθειά σας

δημήτρης χολέβας

καραολη δημητριου, βύρωνας

απένατι απο τον βερόπουλο

210-7646100


Ένα παιδί που δεν τρώει κάποια στιγμή θα φάει. Ενα παιδί που τρώει δε θα σταματήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις παιδικό σταθμό πηγαινουμε στο ροουζμαρι του βύρωνα

μενουμε ορια παγκρατι-βυρωνα (αρήτης)

κούνιες πηγαίνουμε στον βυρωνα, ψηλα στην καραολή-δημητρίου, προς τα γηπεδα

σε παιδότοπο μας ευχαριστει πολύ το bimbo στον αγιο λάζαρο και το deja-vu στην κολοκοτρωνη (δίπλα στο σχολειο του χαραλαμπόπουλου).

ο παιδότοπος στο millenium καθε τεταρτη εχει δημιουργικο παιχνίδι για τα παιδιά. δε μας ευχαριστει ιδιαίτερα.

στους παιδότόπους στη χρεμωνίδου και στη φορμίωνος, δεν εχουμε παει.

πολύ ωραίος είναι στην ηλιούπολη (στα καναρια) ο caroussel. 10 λεπτά με το αυτοκίνητο.


Ένα παιδί που δεν τρώει κάποια στιγμή θα φάει. Ενα παιδί που τρώει δε θα σταματήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 10 months later...

γνωρίζετε κανένα καλό οδοντίατρο? Ο παλιός μου είναι στην Πατησίων. Τώρα που είμαι μαμα δεν με βολεύει με τίποτα να τρέχω στην Πατησίων.

Στεφανάκο εμείς δεν πάμε στους παιδότοπους ακόμα. Παιδική χαρά Καισαριανής!!!!


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Βλεπω οτι ειναι πολυ παλιο το θεμα, αλλα καμια μανουλα ξερει καλο παιδιατρο Βυρωνα-Παγκρατι, θα με ενδιεφερε η γνωμη της! Ακομη εγκυμονω, αλλα μου εχουν πει καλυτερα να βρω παιδιατρο πριν γεννησω... ευχαριστω πολυ!!!


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζετε κανένα καλό οδοντίατρο? Ο παλιός μου είναι στην Πατησίων. Τώρα που είμαι μαμα δεν με βολεύει με τίποτα να τρέχω στην Πατησίων.

Στεφανάκο εμείς δεν πάμε στους παιδότοπους ακόμα. Παιδική χαρά Καισαριανής!!!!

καλημερα

φορμίωνος 115-117 και νικηφορίδη είναι η κυρία δημητρα ζιάκα, οδοντίατρος. 210-7667942 μπορειτε να πάτε εκει.


Ένα παιδί που δεν τρώει κάποια στιγμή θα φάει. Ενα παιδί που τρώει δε θα σταματήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι ειναι πολυ παλιο το θεμα, αλλα καμια μανουλα ξερει καλο παιδιατρο Βυρωνα-Παγκρατι, θα με ενδιεφερε η γνωμη της! Ακομη εγκυμονω, αλλα μου εχουν πει καλυτερα να βρω παιδιατρο πριν γεννησω... ευχαριστω πολυ!!!

καλημερα

εμεις πηγαινουμε στον κυριο χολεβα δημήτρη 210-7646100. προσφατα μετακόμισε το ιατρείο στην οδο Φρυγίας, εκει στον πεζόδρομο.


Ένα παιδί που δεν τρώει κάποια στιγμή θα φάει. Ενα παιδί που τρώει δε θα σταματήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...