Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

μελη απο βυρωνα- παγκρατι- υμηττο- καισαριανη


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

κι εγω πάλι εδω

εμενα η κορη μου ειναι 2,7 και παει παιδικο σταθμό σο ροουζμαρι του βυρωνα

τριτη, πεμπτη και παρασκευη απόγευμα (τις περισσοτερες φορες) είμαστε ελέυθερες για κούνιες, παιδότοπο κλπ


Ένα παιδί που δεν τρώει κάποια στιγμή θα φάει. Ενα παιδί που τρώει δε θα σταματήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

στον αγωνα βρισκομαστε οπωσ ολοι...τα μωρακια σασ οκ πωσ περναει ο πρωτοσ καιροσ να μασ λετε κανενα νεο να χαιρομαστε κ μεισ γιατι οσο μεγαλωνουν αρχιζεισ κ τα βλεπεισ ολα πιο συνηθισμενα αντε να γελασουμε λιγο με τα καμωματα τουσ:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 months later...

καλησπέρα σε όλες και όλους! από Καισαριανή είμαστε, ο Χαρούλης είναι 3,5 χρονών και ζητάμε παρεούλα (κυρίως αγοράκια γιατί από κοριτσάκια έχουμε πήξει και τα πάμε και πολύ καλά μάλιστα...), πάμε και στον Βύρωνα και Ζωγράφου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !

Μενουμε στην Καισαριανη και συχναζουμε στην παιδικη χαρα στα Ξυλινα.Μερικες φορες πηγαινουμε και στην Αναληψη στο Βυρωνα,που εχει ωραια παιδικη χαρα ή στην Ουλωφ Παλμε απεναντι απο τις φοιτ. εστιες.Τωρα βεβαια λιγο μαζευτηκαμε.Αναρωτιεμαι,οταν θα πιασουν τα κρυα,που να πηγαινω την μικρη μου....


gmM2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγω!Παγκρατι μενουμε συνορα με καισαριανη.

Πηγαινουμε στα ιδια KIARA ....και εγω απο εδω και περα το ιδιο αναρωτιεμαι...μας εχουν φαει οι παιδοτοποι.Αφου ομικρος αρχισε να τους βαριεται..

Για πειτε καμμια ιδεα βρε συντοπιτισσες.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ριτα79 σε ποιους παιδοτοπους πηγαινετε?Φετος το χειμωνα δεν βλεπω να την γλιτωνουμε γιατι θα μας σκαρφαλωσει σε κανενα κεφαλι.Το πρωι πηγαινει για λιγες ωρες στον παιδικο,το απογευμα ομως κανει τον καναπε τραμπολινο.

Βρηκα στο google εναν παιδοτοπο κοντα στο γηπεδο της Νηαρ Ηστ το-Ωρα για παιχνιδι-μηπως το γνωριζετε?


gmM2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχουμε παει και σε αυτον...ομως ειναι πολυ μικρος...Μια κατασκευη και ενα φουσκωτο..

Ο δικος μου τον βαριεται λιγο..

Κυριως παμε στο bimbo στον Αγ.Λαζαρο που ειναι μακραν ο καθαροτερος και μεγαλυτερος αλλα συνεχεια στο ιδιο το παιδι κουραζεται.. .Παμε και σε εναν αλλον επι της Φορμιωνος σε οροφο αλλα και αυτος μικρος ειναι και καθολου βολικος για εμας αφου τα τραπεζακια ειναι στο σαλονι να φανταστεις και τα παιχνιδια μεσα...εχει μια οθονη και καλα για να βλεπεις τα παιδια αλλα εγω δεν τον βλεπω καλα και πηγαινοερχομαι.

Πηγαμε και καποιες φορες στο εμπορικο στο Παγκρατι εκει που ειναι το lidl κατω εχει ενα πολυ μικρο παιδοτοπο ..ουτε και αυτον τον ευχαριστιεται και παρα πολυ.Μονο μια μικρη κατασκευη εχει.

Επισης πηγαμε μια φορα στη Χρεμωνιδου σε οροφο αλλα ειναι μεν μεγαλος αλλα πολυ βρωμικος...ολα τα παιχνιιδιαα γκρι απο το καυσαεριο.Σιχαθηκα και δεν τον ξαναπηγα...

Τελος εχουμε παει και σε καναδυο ακομα στο Βυρωνα αλλα δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε με κανεναν..

Το καλοκαιρι διασκεδαζουμε πολυ στις παιδικες χαρες της περιοχης,αυτες που ανεφερες και εσυ και στο Φλοισβο(στις παιδικες χαρες και στον εξωτερικο παιδοτοπο)καθως επισης στο Νοτο στη Βουλα και στο allou....

Αλλα πλεον πρεπει να βρουμε κατι ακομα στην περιοχη διοτι δεν οδηγω και μονο τα σκ μπορουμε να παμε καπου εκτος που ειναι και ο μπαμπας μαζι.

Παιδικο που την πας?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...