Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Recommended Posts

Gymboree

Οι παραγγελίες έρχονται από Αμερική, οπότε υπάρχει ΠΑΝΤΑ ο κίνδυνος για τελωνείo. Προσπαθήστε να κρατήσετε τις παραγγελίες κάτω από $125. Έρχονται σε μικρό κουτί και δεν τραβάει την προσοχή. Αν κατά τύχη, το τελωνείο σας παρει τηλέφωνο, μπορείτε να αρνηθείτε το πακέτο και θα το στηλουν πίσω. Το Gymboree θα σας επιστρέψουν τα χρήματά σας πίσω από τη στιγμή που λάβουν το πακέτο.

ΠΑΝΤΑ να επιλέγετε standard international shipping. ΠΟΤΕ express.

Συνήθως παίρνει 2-3 εβδομάδες για να έρθει.

Οι παραγγελίες θα σταλούν με την DHL Global Mail Standard και τα ΕΛΤΑ συνήθως τα φέρνει.

Υπάρχουν -20% κουπόνια. Μπορείτε να τα αγοράσετε από το ebay.com. Αναζήτηση " gymboree coupons". Αυτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν με σχεδόν όλες τις εκπτώσεις ΕΚΤΟΣ απο circle of friends και με τα gymbucks.

Gymbucks:

Για κάθε $50 αγοράς, θα λάβετε ένα gymbuck αξίας $25. Αυτά μπορούν να εξαργυρωθούν σε συγκεκριμένες ημερομηνίες (οι ημερομηνίες είναι γραμμένα στο gymbuck). Πρέπει να τα χρησιμοποιήσετε κατά τη διάρκεια αυτών των ημερομηνιών. Δεν μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε την επόμενη φορά.

Πώς λειτουργεί:

Αν έχετε για παράδειγμα gymbucks αξίας $100, αγοράζετε ρούχα αξίας $200 και πληρώνετε μόνο $100 συν έξοδα αποστολής.

Τα gymbucks μπορούν επίσης να αγοραστούν από το ebay.com. Αναζήτηση "gymboree gymbucks".

Rewards:

Για κάθε $1 που ξοδεύετε κερδίζετε 1 πόντο. Για κάθε 250 πόντους, θα λάβετε ένα κωδικό αξίας $5. Τα rewards τα στελνουν μέσω e-mail 4 φορές το χρόνο ... το Φεβρουάριο, Μάιο, Αύγουστο και το Νοέμβριο και λήγουν (η ημερομηνία λήξης αναγράφεται στο e-mail). Αν για παράδειγμα έρχεται o Φεβρουάριος και έχετε μόνο 195 points, δεν τα χάνετε. Θα παραμένουν τα ίδια μέχρι να κάνετε περισσότερες αγορές.

Όσον αφορά την ποιότητα και το μέγεθος, ο καθένας έχει διαφορετική γνώμη. Ρωτήστε και κάποιος θα βοηθήσει.

To παλιό μας θέμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επειδή είδα που ρωτούσατε δίπλα, Presidents' Day είναι τη Δευτέρα και από ό,τι είδα και στο σάιτ λέει now thru Monday, οπότε είναι και η Δευτέρα μέσα.

Μια φιλική συμμετοχή από την υπερπόντια του φόρουμ :D


you may have oysters, but you'll never find a pearl

bh45qekil.png

Link to comment
Share on other sites

Μας κλειδωσαν ε? No problem!! ..... συνεχίζουμε εδώ!

Aχ τώρα μόλις είδα το πολυαγαπημένο μου θέμα. Αγνόησε την προτροπή μου στην τελευταία μου δημοσίευση.

καλα ψωνια και καλες παραλαβες να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!

Απ' το στόμα σου και στου Σόιμπλερ τ' αυτί!!!

Επειδή είδα που ρωτούσατε δίπλα, Presidents' Day είναι τη Δευτέρα και από ό,τι είδα και στο σάιτ λέει now thru Monday, οπότε είναι και η Δευτέρα μέσα.

Μια φιλική συμμετοχή από την υπερπόντια του φόρουμ :D

Yπερπόντια;...:roll::roll::roll::roll:

Πάντως στο fb λένε το εξής "This is the best time to buy markdown items, baby sale will not include marked down lines. (only new full priced lines) Don't forget your coupon, you can use it with Presidents day sale!".


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έεεεετοιμεεεεεες;;;;.......................

February 22 – March 4, 2012

Save up to 40% off new lines!

Girls:

$10.99 knit tops

$10.99 knit shorts

$15.99 fashion tops

$15.99 gymmies

$20.99 gymmies

$20.99 one piece outfits

$20.99 pants

$20.99 shorts

$20.99 skirts

$20.99 shoes

25% off dresses

Boys:

$10.99 polos

$10.99 graphic tees

$15.99 hoddies

$15.99 gymmies

$20.99 gymmies

$20.99 shorts

$20.99 pants

$20.99 one piece outfits

$20.99 overalls

$20.99 shoes

Newborn:

$6.99 bodysuits

$10.99 bodysuits

$10.99 knit pants

$15.99 one piece outfits

$15.99 sweaters

$15.99 hoodies

You can use a coupon with the Baby Sale

(coupon in Parents Magazine – March on page 73)

Prices valid both online and in store.

Earn Gymbucks for every $50 you spend both in store and online.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τις παραπάνω τις θεωρείτε καλές εκπτώσεις?

Εμένα γιατί μου φαίνονται ακριβές?

Γιατί από μόνες τους είναι. Με επιπλέον όμως κουπονάκι 20%;...Δεν είναι κι άσχημα φιλενάδα.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί από μόνες τους είναι. Με επιπλέον όμως κουπονάκι 20%;...Δεν είναι κι άσχημα φιλενάδα.

Χμμμμ....έτσι κι έτσι. Στις νέες συλλογές και πάλι ακριβά είναι (για μένα ε?)

Εν τω μεταξύ από τις παλιές συλλογές έχουν φύγει σχεδόν όλα.

Είχα προχθές 22 είδη στο καλάθι και σήμερα το πρωί είχαν μείνει 4 !!!!


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ....έτσι κι έτσι. Στις νέες συλλογές και πάλι ακριβά είναι (για μένα ε?)

Εν τω μεταξύ από τις παλιές συλλογές έχουν φύγει σχεδόν όλα.

Είχα προχθές 22 είδη στο καλάθι και σήμερα το πρωί είχαν μείνει 4 !!!!

Εφόσον ήθελες από παλιές έπρεπε να είχες ψωνίσει. Με το 20% ήταν και είναι εξευτελιστικές οι τιμές. Εγώ πάλι από τα καινούρια θέλω και 3-4 από παλιές. Για να δούμε τί θα μείνει...


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τι σκέφτηκα? Ότι θα με τσιμπήσει σίγουρα το τελωνείο...Όταν βλέπουν Μύκονο γυαλίζει το μάτι τους..Νομίζουν ότι όλοι είναι επιχειρηματίες και πλούσιοι..Έπρεπε να βάλω τη Πειραιώτικη διεύθυνση,να τα παραλάβει ο μπαμπάς μου..αγχώθηκα τώρα..


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τι σκέφτηκα? Ότι θα με τσιμπήσει σίγουρα το τελωνείο...Όταν βλέπουν Μύκονο γυαλίζει το μάτι τους..Νομίζουν ότι όλοι είναι επιχειρηματίες και πλούσιοι..Έπρεπε να βάλω τη Πειραιώτικη διεύθυνση,να τα παραλάβει ο μπαμπάς μου..αγχώθηκα τώρα..

Έλα μωρέ μη στενοχωριέσαι. Δεν νομίζω να τύχεις διαφορετικής αντιμετώπισης.

Τα καινούρια είναι ήδη διαθέσιμα και το καλάθι μου έχει υπερχειλίσει. Άντε τώρα να διαλέξω...


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...