Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

tamaraki kalhmera και να σε ρωτησω κατι. Τα μπεμπακια μας εχουν την ιδια ηλικια. Για το καλοκαιρι τι νουμερο του παιρνεις στα ρουχα; Ειπα να του παρω το 12-18, αλλα βλεπω οτι ειναι μεχρι 79 εκατοστα και εμεις ηδη ειμαστε 73 εκατοστα. Σκεφτομαι μηπως παρουμε 4-5 εκατοστα μεχρι τον Ιουνη πχ, και μετα δεν του κανουν τα ρουχα για ολο το καλοκαιρι. Ειμαστε 8μιση κιλα. Δεν ξερω, εχω μπερδευτει με τα τζιμπορι, ξερω οτι τα μαδερκερ εχουν μεγαλη γραμμη, με αυτα ομως δεν ξερω τι να του παρω.


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

φτυνηνανε ολα μη χαιρετισω....θα ξαναφτιαξω καλαθι και αν ειναι λιγοτερα τωρα...θα κλαψω........

εχουμε εντιτ εδω! ωραια

οκ θα ηταν 15 περισσοτερα σημερα!!!

Link to comment
Share on other sites

tamaraki kalhmera και να σε ρωτησω κατι. Τα μπεμπακια μας εχουν την ιδια ηλικια. Για το καλοκαιρι τι νουμερο του παιρνεις στα ρουχα; Ειπα να του παρω το 12-18, αλλα βλεπω οτι ειναι μεχρι 79 εκατοστα και εμεις ηδη ειμαστε 73 εκατοστα. Σκεφτομαι μηπως παρουμε 4-5 εκατοστα μεχρι τον Ιουνη πχ, και μετα δεν του κανουν τα ρουχα για ολο το καλοκαιρι. Ειμαστε 8μιση κιλα. Δεν ξερω, εχω μπερδευτει με τα τζιμπορι, ξερω οτι τα μαδερκερ εχουν μεγαλη γραμμη, με αυτα ομως δεν ξερω τι να του παρω.

Kαλημέρα! Μινάκι εγώ θα του πάρω το 12-18. Μια χαρά θα είναι. Ούτως ή άλλως μέχρι Σεπτέμβρη θα τα φορέσουν.Κι εμένα ο μπέμπης 71 ύψος έχει και είναι 8.500 κιλά. Πάνω από 12 κιλά δεν πρόκειται να παει με την καμία. Από εδω και πέρα τα μωρά δεν έχουν τρελή ανάπτυξη.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Μινάκι εγώ θα του πάρω το 12-18. Μια χαρά θα είναι. Ούτως ή άλλως μέχρι Σεπτέμβρη θα τα φορέσουν.Κι εμένα ο μπέμπης 71 ύψος έχει και είναι 8.500 κιλά. Πάνω από 12 κιλά δεν πρόκειται να παει με την καμία. Από εδω και πέρα τα μωρά δεν έχουν τρελή ανάπτυξη.

σευχαριστω πολυ ταμαρακι. εχω κανει ενα καλαθι με 14 μεσα, να παρω λες τωρα κωδικο για 20% ή να περιμενω καλυτερες εκπτωσεις;


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σευχαριστω πολυ ταμαρακι. εχω κανει ενα καλαθι με 14 μεσα, να παρω λες τωρα κωδικο για 20% ή να περιμενω καλυτερες εκπτωσεις;

14 Mαρτίου θα έχει ξανά. Αν επείγεσαι σου έστειλα μνμ αν όχι περίμενε


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...