Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts

ασε κ γω τα εχω απεναντι σχεδιν απτο σπιτι μου (πειραιως) κ ολο λεω να παω να ριξω μια ματια.οχι για μενα, γιατι δεν μπορω να υπολογισω ποση θα γινω αλλα για τον γιωργη . σημερα εχουμε παιδιατρο κ ισως στον γυρισμο κανω μια βολτα.

την παρασκευη εκλεισα ραντεβου κ με τον γυναικολογο το πρωι

καλημερα ριτακι!!!πως ειναι το σπορακι σου??? εσυ πως εισαι??? να μας λες τα νεα.. οκ??? να πασ, κ εγω πηρα λιιιιγο μεγαλυτερο απ'αυτο που φοραω τωρα.. 8,90, κ να το πεταξεις,δεν θα το λυπηθεις. εχω κ αλλα 2 απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη, αρα ειμαι καλυμμενη..εχει κ πολυ ωραια ρουχα για παιδια. αξιζει να επισκεφτεις...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλυτερα ψυχολογικα ειμαι κοπελα μου .

περιμενω να παω στον γιατρο να μου βεβαιωσει οτ ολα ειναι καλα.

εσυ ποτε θα ξαναπας?

στην προηγουνη εγκυμοσυνη μεχρι να σταματησω την δουλεια φορουσα τζιν κανονικο απλα μεγαλυτερο μεγεος κ αφου σταματησα φορμες . τωρα α πεσει κ το καλοκαιρι στη μεση κ σιγουρα θα χρειαστω καλοκαιρινα.

παω για μαγειρεμα κ δω τριγυρω θαμαι


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! ΠΗΤ έχω 3/11 με το καλό!!! Αλλα περιμένω πως και πως να πάω στο γιατρό για να το ξαναδω το μπεμπάκι μου!!! Μόνο τόσο φτηνό;;;; Αχ πρέπει να αρχίσω τα ψώνια γιατί ήδη νιώθω πίεση μέσα στα τζην μου!!! Είναι τόσο στενά!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! ΠΗΤ έχω 3/11 με το καλό!!! Αλλα περιμένω πως και πως να πάω στο γιατρό για να το ξαναδω το μπεμπάκι μου!!! Μόνο τόσο φτηνό;;;; Αχ πρέπει να αρχίσω τα ψώνια γιατί ήδη νιώθω πίεση μέσα στα τζην μου!!! Είναι τόσο στενά!!:-P

αγαπη μου γλυκια, εγω γεννησα την κορη μου 3/10.. χαχα τι τελεια!!!!!αφου ειπαμε, μαζι μαζι παμε!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα ψυχολογικα ειμαι κοπελα μου .

περιμενω να παω στον γιατρο να μου βεβαιωσει οτ ολα ειναι καλα.

εσυ ποτε θα ξαναπας?

στην προηγουνη εγκυμοσυνη μεχρι να σταματησω την δουλεια φορουσα τζιν κανονικο απλα μεγαλυτερο μεγεος κ αφου σταματησα φορμες . τωρα α πεσει κ το καλοκαιρι στη μεση κ σιγουρα θα χρειαστω καλοκαιρινα.

παω για μαγειρεμα κ δω τριγυρω θαμαι

εγω ξαναπαω στις 29.μαζι κ η μαριαλενα... κ τωρα με πιασαν τα αρνητικα μου, φοβαμαι ετσι κ παω οτι δεν θα ακουσω καρδουλα... :-( τετοια αρνητικοτητα βρε παιδι μου.. μαλλον απο το αγχος..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!!! ΠΗΤ έχω 3/11 με το καλό!!! Αλλα περιμένω πως και πως να πάω στο γιατρό για να το ξαναδω το μπεμπάκι μου!!! Μόνο τόσο φτηνό;;;; Αχ πρέπει να αρχίσω τα ψώνια γιατί ήδη νιώθω πίεση μέσα στα τζην μου!!! Είναι τόσο στενά!!:-P

μαριαλενα μου, εγω εχω σταματησει να φοραω πολυ στενα... φοβαμαι μην ζοριζω το μωρο.. ακομα φοραω τα δικα μου, αλλα λιγο πιο ανετα...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεεεερα!ι

απτις 7.3ο εχω ορθιο τον γιωργη

κ τι καιρος κ αυτος :confused:/COLOR]

ωχ.. ανησυχιες δηλαδη??? ασε γιατι κ δικια μου ολο γκρινια ειναι σημερα... μαλλον φταιει ο καιρος!!! αντε να καλοκαιριασει επιτελους!!!!!!!!!!βαρεθηκα..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και από εμένα, ανναστ πότε θα πας με το καλό για να ακούσεις καρδούλα? εγω εχω ραντεβού την Παρασκευή αλλά νομίζω πως ίσως να είναι νωρίς ακόμα (η χοριακή μου πρέπει να είναι γύρω στις 8000 την Παρασκευή)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια και από εμένα, ανναστ πότε θα πας με το καλό για να ακούσεις καρδούλα? εγω εχω ραντεβού την Παρασκευή αλλά νομίζω πως ίσως να είναι νωρίς ακόμα (η χοριακή μου πρέπει να είναι γύρω στις 8000 την Παρασκευή)

κ γω την παρασκευη θα παω στον γιατρο πρωτη φορα .συμφωνα με την χοριακη θα ειμαι 6+2 καπου εκει ειχαμε ακουσει καρδουλα κ στον γιο μου , ελπιζω κ τωρα

καλα αποτελεσματα!


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και από εμένα, ανναστ πότε θα πας με το καλό για να ακούσεις καρδούλα? εγω εχω ραντεβού την Παρασκευή αλλά νομίζω πως ίσως να είναι νωρίς ακόμα (η χοριακή μου πρέπει να είναι γύρω στις 8000 την Παρασκευή)

Mamita Καλησπέρα!!! Εγω έχω ραντεβού την άλλη τεταρτη.. Θεέ μου τόση αγωνία... Κ Εσείς Καλα αποτελέσματα να έχετε!!!Κατα τα Αλλά πως τα πατε??? Γιατί Εγω είμαι χάλια.. :-(, καμία, μα καμία σχέση με την Πρώτη μου εγκυμοσύνη, που δεν είχα καταλάβει τίποτα.,


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ριτακι, Μαριλένα Εσείς τι κάνετε;;

Καλημέρα αναστ και μαμιτα και ριτακι!!!! Πώς μου είστε;;; Χθες έκανα τον πρώτο μου εμετό και χαίρομαι και λίγο!!! Είναι αλήθεια πως όσο περνούν οι μέρες έχω πιο έντονα συμπώματα!!!! Για να δούμε!!! Εσείς τι κάνετε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αναστ και μαμιτα και ριτακι!!!! Πώς μου είστε;;; Χθες έκανα τον πρώτο μου εμετό και χαίρομαι και λίγο!!! Είναι αλήθεια πως όσο περνούν οι μέρες έχω πιο έντονα συμπώματα!!!! Για να δούμε!!! Εσείς τι κάνετε;;;;

καλημερα μαριλενα μου, γελασα με το ποστ σου... ειχες πολυ πλακα :-) εγω εγω,την παλευω,δεν την παλευω.. βρε παιδι μου,πως γινεται να ανακατευεσαι 24 ωρες το 24ωρο???


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...