Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Κοίτα, βασικά ο πρώτος άνθρωπος που μου ήρθε στο μυαλό μου είναι η νύφη μου. Έχει τελειώσει βρεφονηπιαγωγός και είναι η ίδια μανούλα ενός αγοριού 10 και ενός κοριτσιού 7 ετών, αντίστοιχα...

Αυτό το διάστημα είναι άνεργη και ίσως θα την ενδιέφερε να σε βοηθήσει σε αυτό. Μένουν κι εκείνοι Καλλίπολη, πολύ κοντά σε εμάς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βέβαια ! Για είναι όμως απολύτως τυπική, θα μιλήσω σήμερα το απόγευμα με την ίδια, να έχω το ΟΚ το δικό της και αύριο θα σου στείλω πμ.

Απλά, τα έγραψα αυθόρμητα επειδή (όπως φαντάζεσαι) τής έχω απόλυτη εμπιστοσύνη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα ! Επίσης...

ΟΚ, χθές που λέτε, παρ' όλη την ωραία λιακάδα... εγώ καθόμουν κι έφτιαχνα ντουλάπες... και τί κατάφερα ? ΜΟΝΟ τα ρούχα των παιδιών... από σήμερα το απόγευμα ξεκινάω σιγά σιγά και τα δικά μας και όσα κάνω... ελπίζω μέχρι τέλος της εβδομάδας να έχω τελειώσει με αυτή την ιστορία.... τα νεύρα μου !!!!

Παρασκευή σηκώνω και χαλιά !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω πως δεν βλέπω ούτε τις ντουλάπες, ούτε τα χαλιά, ούτε τα ασιδέρωτα....

Να δω πως θα γλιτώσω όταν θα αρχίσουν να με κυνηγάνε όλα αυτά...

Μόνο για βολτούλες και ύπνο έχω όρεξη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

Αυτές οι δουλειές είναι απίστευτα ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ! Καλά δεν μιλάω για ντουλάπες και χαλιά αλλά ακόμα και για τις καθημερινές σίδερο, σκούπισμα, μαγείρεμα....

Την Κυριακή βαφτίσαμε τον Χρηστάκο μου και να είναι καλά όλοι όσοι ήρθαν και μας τίμησαν με την παρουσία τους, αλλά φέρανε και τα δωράκια τους που είναι ρούχα και φυσικά θέλουν πλύσιμο και στην συνέχεια σιδέρωμα! Ευτυχώς βοηθά λίγο την κατάσταση η πεθερά μου γιατί εγώ μόνη μου να γυρίζω από την δουλειά στις 6 το απόγευμα και να έχω να κάνω εκτος των άλλων και το σίδερο, δεν νομίζω ότι θα τα έβγαζα πέρα:confused::confused::confused:

Τα χαλιά θα τα ξεστρώσω κατά τις 10 Ιούνη που τελειώνουν τα σχολεία και θα φύγει ο μικρούλης μου μαζί με την κόρη μου για διακοπές, γιατί τώρα μπουσουλάμε πολύ και δεν είναι να κυλιέται στα πλακάκια!

Όσο για τις βόλτες και τις κούνιες οι μόνες που αξίζουν κάπως στην Καλλιπόλη είναι αυτές στην Πλατεία Καρπάθου.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Αυτές οι δουλειές είναι απίστευτα ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ! Καλά δεν μιλάω για ντουλάπες και χαλιά αλλά ακόμα και για τις καθημερινές σίδερο, σκούπισμα, μαγείρεμα....

Την Κυριακή βαφτίσαμε τον Χρηστάκο μου και να είναι καλά όλοι όσοι ήρθαν και μας τίμησαν με την παρουσία τους, αλλά φέρανε και τα δωράκια τους που είναι ρούχα και φυσικά θέλουν πλύσιμο και στην συνέχεια σιδέρωμα! Ευτυχώς βοηθά λίγο την κατάσταση η πεθερά μου γιατί εγώ μόνη μου να γυρίζω από την δουλειά στις 6 το απόγευμα και να έχω να κάνω εκτος των άλλων και το σίδερο, δεν νομίζω ότι θα τα έβγαζα πέρα:confused::confused::confused:

Τα χαλιά θα τα ξεστρώσω κατά τις 10 Ιούνη που τελειώνουν τα σχολεία και θα φύγει ο μικρούλης μου μαζί με την κόρη μου για διακοπές, γιατί τώρα μπουσουλάμε πολύ και δεν είναι να κυλιέται στα πλακάκια!

Όσο για τις βόλτες και τις κούνιες οι μόνες που αξίζουν κάπως στην Καλλιπόλη είναι αυτές στην Πλατεία Καρπάθου.

Συγχωριανή,

Να σας ζήσει ο Χρήστος !!! Να είναι πάντοτε καλότυχο και γερό το παιδάκι σας !

Πού έγινε η βάπτιση ? Για πες, για πες...

Link to comment
Share on other sites

Σ΄ευχαριστώ για τις ευχές σου συντοπίτισσα! Τον βαφτίσαμε στον Άγιο Βασίλειο και ήταν όλα πολύ ωραία. Ο παππάς πάρα πολύ καλός με τον μικρούλη μου και επειδή έκλαιγε και είχε τσιτώσει τα πόδια του δεν τον ζόρισε να τον βουτήξει στην κολυμπήθρα αλλά έπαιρνε νερό με την χούφτα τον και τον έβρεχε. Είχε και καλή μέρα οπότε όλα καλά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Χα χα όχι σαν τον παππά που μας είχε λάχει εμάς στη βάφτιση του Νικόλα που του έλεγε "Κάτσε βρε παιδί μου" και δώσ'του και τον πίεζε....

Μπράβο Αγγελικούλα ! Πάει κι αυτόοοοοο !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...