Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα kthaleia!

Δεν έχει τύχει να κατέβουμε προς τα εκεί καθόλου γιατί έχουμε την τύχη να μένουμε σε ένα δρόμο που είναι ήσυχος χωρίς κίνηση και τα πιτσιρίκια κατεβαίνουν να παίξουν στην γειτονιά με τους φίλους τους. Οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν ξεκολάνε εύκολα από εκεί!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Τι τυχεροί που είσαστε Αγγελική!!

Κάποτε κατεβαίναμε και εμείς μπροστά στο σπίτι γιατί έχουμε και μεγάλο πεζοδρόμιο.. Τώρα πια... Είναι και μικρός ο γιος μου. Μόνο για κούνιες-καλαθάκια είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλή εβδομάδα!

Έχετε πάει στις κούνιες που έχει στη Τερψιχόρη, κάτω από τον Αχινό;

Τί κακό κι αυτό με τον Πειραιά ? Δεν ντρέπονται λέω εγώ να μην υπάρχει μια παιδική χαρά της προκοπής...:-(

Πέρυσι το καλοκαίρι είχαμε πάει μια φορά... το τί ψόφιο ποντίκι υπήρχε.... αηδίασα μιλάμε ! Και δεν ξαναπατήσαμε από τότε.

Εύχομαι να έχουν καθαρίσει.

Μήπως έχει πάει καμία πρόσφατα ????

Χθες "αναγκαστικά" τα πήγαμε στο Πάρκο του Φλοίσβου όπου γινόταν ο κακός χαμός από την πολυκοσμία, αλλά, τουλάχιστον, ξέδωσαν λιγάκι...

Link to comment
Share on other sites

Τί κακό κι αυτό με τον Πειραιά ? Δεν ντρέπονται λέω εγώ να μην υπάρχει μια παιδική χαρά της προκοπής...:-(

Πέρυσι το καλοκαίρι είχαμε πάει μια φορά... το τί ψόφιο ποντίκι υπήρχε.... αηδίασα μιλάμε ! Και δεν ξαναπατήσαμε από τότε.

Εύχομαι να έχουν καθαρίσει.

Μήπως έχει πάει καμία πρόσφατα ????

Χθες "αναγκαστικά" τα πήγαμε στο Πάρκο του Φλοίσβου όπου γινόταν ο κακός χαμός από την πολυκοσμία, αλλά, τουλάχιστον, ξέδωσαν λιγάκι...

Πήγαμε ένα απόγευμα την περασμένη εβδομάδα και να σου πω την αλήθεια ήμουν με μισή καρδιά. Ποντίκια δεν είχε, ούτε πααάρα πολλά σκουπίδια. σίγουρα όμως δεν την ένιωθες καθαρή. Και είναι σε τόσο όμορφη τοποθεσία! Οι ποιο κοντινή μας όμως είναι στην Πηγάδα που είναι μια σταλιά και περιμένεις στην ούρα...

Link to comment
Share on other sites

Η παιδική χαρά στην πλ. Καρπάθου σε βολεύει ? όχι ότι έχει και τα πολλά παιχνίδια ή το ασφαλές δάπεδο π.χ. αλλά από το ολότελα, που λέει ο λόγος....

Για την Πηγάδα δεν το συζητώ. Μια τρύπα είναι... Αν είναι έτσι δεν τα αμολάω στην Μαρίνα Ζέας να τρέχουν αυτά μπροστά κι εμείς από πίσω ???? (μεταξύ μας, πάντα έτσι κάνουμε: τα "μοιράζουμε" με τον σύζυγο και απλά κηνυγάμε....) !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχει πολύ ανηφόρα μέχρι να φτάσω...

Στη Μαρίνα Ζέας πηγαίνουμε και κάνουμε τη βόλτα μας γιατί είναι και το σπίτι μας εκεί αλλά η πλατεία είναι γεμάτη σκυλιά και τα "παράγωγά" τους...

Και εσείς εκεί πάτε;

Link to comment
Share on other sites

Για μέχρι και πέρυσι το καλοκαίρι τουλάχιστον (σημείωση: που η μικρή ήταν στο καρότσι) ναι, εκεί, την βγάζαμε...

Τώρα για τα σημερινά δεδομάνα που και τα δυο τρέχουν τί να πω... ανάλογα με τα κουράγια μας...

Εμείς κάποιες φορές τα πηγαίνουμε και στον παιδότοπο στον Σταυρό. Όχι ότι εκεί καθόμαστε, αλλά, τουλάχιστον είναι λίγο πιο προστατευμένα !

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει κάποιο σταθερό πρόγραμμα. Απλά για να μπορούμε και εμείς να βγαίνουμε μια στις τόσες... Καμιά Παρασκευή, κανένα Σάββατο για 3-4 ωρίτσες. Έχεις κάτι υπόψη σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...