Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Καλημέρα! Καλή εβδομάδα!

Να σας ζήσει ο Χρήστος!

Εμείς βαφτίσαμε τον Παναγιώτη μας στην Αγία Αικατερίνη στην Πλατεία Αλεξάνδρας και ο παπάς ήταν πολύ καλός! Έίχαμε και μια ανησυχία γιατί έχουμε κάνει πολιτικό γάμο αλλά όλα πήγαν πολύ καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Καλή εβδομάδα!

Να σας ζήσει ο Χρήστος!

Εμείς βαφτίσαμε τον Παναγιώτη μας στην Αγία Αικατερίνη στην Πλατεία Αλεξάνδρας και ο παπάς ήταν πολύ καλός! Έίχαμε και μια ανησυχία γιατί έχουμε κάνει πολιτικό γάμο αλλά όλα πήγαν πολύ καλά!

... είναι αυτός ο γνωστός παπάς με την πολύυυυυ τρίχα !!!!

όχι χωρίς πλάκα τώρα καλός είναι ο άνθρωπος. Κι εγώ που έχει τύχει να παντρέψω στην Αγ. Αικατερίνη μου είχε κάνει εντύπωση πως δεν "έκοβε ταρίφες" σαν κάτι άλλους....Θου κύριε... :idea:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τί να κάνουμε ???

Έχει ξεκινήσει η περίοδος των γαμο-βαφτίσεων και τα Σ/Κ αντί να ξεκουραζόμαστε ("και καλά") καταλήγουμε πιο κουρασμένοι στην δουλειά την Δευτέρα... βάλε και τις δουλειές/την κούραση του σπιτιού κι έχεις το πακετάκι έτοιμο !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει να σηκώσω χαλιά, ούτε να ανεβοκατεβάσω καλοκαιρινά-χειμωνιάτικα....

Και εμείς στο τέλος του μήνα έχουμε βάφτιση στη Λειβαδιά!!!!Ολόκληρο ταξίδι!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει να σηκώσω χαλιά, ούτε να ανεβοκατεβάσω καλοκαιρινά-χειμωνιάτικα....

Και εμείς στο τέλος του μήνα έχουμε βάφτιση στη Λειβαδιά!!!!Ολόκληρο ταξίδι!

:tongue::tongue::tongue: Κι εγώ ακόμη την μισή ντουλάπα που μου έχει μείνει με τα επίσημα ρούχα του συζύγου δεν την έχω καταφέρει... έπλυνα όμως κουρτίνες, σήκωσα χαλιά και από τώρα σκέφτομαι η μουρλή τον Οκτώβριο ότι "ξανά μανά απ΄την αρχή" ουφ !

Γιατί να μην έχω μια από εκείνες τις μεζονέτες που έχουν τα walk-in closets κι εσύ απλά τα βγάζεις, τα αερίζεις κι αφού καθαρίσεις μέσα είναι και πάλι όλα ΟΚ ? Ε ? Γιατί ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Διάβασα για δουλειές και κάπως μου ήρθε! Μην ανυσηχείς kthaleia κι εγώ το μόνο που κατάφερα να κάνω είναι να κατεβάσω τα καλοκαιρινά και να ξεστρώσω το μισό σπίτι. Το άλλο μισό έχει ο θεός!!!

Κουρτίνες θα πλύνω όταν στείλω τα παιδάκια μου για διακοπές μετά τις 20 Ιούνη που κλείνουν τα σχολεία. Το ίδιο ισχύει και για παπλώματα και κουβέρτες.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Πως τα καταφέρνεις με 2 παιδιά! Εγώ με 1 και σπίτι μια σταλιά είμαστε συνέχεια στο χάος! Μάλλον είμαι τελικά ανοικοκύρευτη....!!!

Α πα πα... πιπέρι στο στόμα ! Μην το ξαναπείς αυτό ! Μοιράζεσαι ποιοτικό χρόνο με το παιδάκι σου...

Η ψυχούλα μου το ξέρει: την Κυριακή πήγα για ύπνο στις 2:30 η ώρα πρωϊνή επειδή έπρεπε να σιδερώσω το Κιλιμάντζαρο .... μέχρι εκεί έφταναν τα λοφία με τα ρούχα !

Και σήμερα σκέφτομαι πώς θα σφουγγαρίσω όλο το σπίτι αφού κοιμηθούν τα παιδιά γμ τα μαρμαρά μου μέσα... βλέπεις πρέπει πρώτα να περάσω σκούπα (κόκκινη) μετά σφουγγάρισμα με pronto και μετά τούμπαλιν σκούπα για να γυαλίζει...αααααχ δεν έβαλα εκείνο το λαμινέϊτ όταν κάναμε ανακαίνιση... καλά τα τραβάω τώρα !

Και που 'σαι ???? Πολλές φορές μοιάζει με βομβαρδισμένο τοπίο το σαλόνι μου, αλλά κάνω πως δεν το βλέπω ... :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...