Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Καλημέρα!

Διάβασα για δουλειές και κάπως μου ήρθε! Μην ανυσηχείς kthaleia κι εγώ το μόνο που κατάφερα να κάνω είναι να κατεβάσω τα καλοκαιρινά και να ξεστρώσω το μισό σπίτι. Το άλλο μισό έχει ο θεός!!!

Κουρτίνες θα πλύνω όταν στείλω τα παιδάκια μου για διακοπές μετά τις 20 Ιούνη που κλείνουν τα σχολεία. Το ίδιο ισχύει και για παπλώματα και κουβέρτες.

Αγγελική,

Στέλνεις τα πιτσιρίκια σε χωριό με παππουδογιαγιάδες και πάτε Σ/Κ και τα βλέπετε ? Μπράβο τους οι άνθρωποι που τα κρατάνε !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

love4four ευτυχώς που υπάρχουν κι αυτοί και κρατάνε τα παιδιά τους καλοκαιρινούς μήνες γιατί το ζόρι είναι μεγάλο όλο τον χειμώνα. Βέβαια κατά την διάρκεια του καλοκαιριού κάνω βαρβάτες δουλειές που δεν έχω τον χρόνο να ασχοληθώ το χειμώνα, αλλά τουλάχιστον δεν έχω τα παιδιά στο σπίτι να είναι μέσα στα πόδια μου.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέραααα !!!

Βρε κόρες η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη !!!

Αγγελική2,

Αποφοιτήσατε ???? Τί έγινε ? Σηκώνεις τα μανίκια κι ετοιμάζεσαι σιγά-σιγά ψυχολογικά για τις δουλειές με φούντες ????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα love4four!

Αποφοιτήσαμε χτες και από σήμερα ξεκινάνε επίσημα και οι καλοκαιρινές μας διακοπές ( των παιδιών δηλαδή! ). Την Τρίτη ήταν και η εκδήλωση του σχολείου στον Φοίνικα και ήταν πάρα πολύ ωραία!

Τώρα όσο για τις δουλειές θα ξεκινήσω σιγά - σιγά από την άλλη εβδομάδα μιάς και αυτό το Σαββατοκύριακο θα πάω τα παιδιά στην μαμά μου, στην βόρεια Εύβοια.

Εσείς τι κάνετε?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Καλησπέρα δλδ...

Αχ Αγγελική διάβασα αυτό που έγραφες για την Βόρεια Εύβοια και ζήλεψα... θέλω διακοπές... χθες !

Τί να κάνουμε ! Προσπαθούμε να δούμε πώς θα βολέψουμε τον Αύγουστο τα παιδιά που κλείνει ο παιδικός όλο τον μήνα κι εμείς παίρνουμε άδεια 15ημέρες ... κατά τα άλλα... ζέστη !!!

Έχω την μικρή με πυρετούλη από το Σάββατο και τον μεγάλο με αντιβίωση επειδή χτύπησε το αυτί του και θα χρειαστεί και τυμπανόγραμμα... Κατά τα άλλα όμως ... καλά !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

love4four περαστικά στα παιδάκια σου. Και όσο για το χιούμορ αν δεν παίρνεις και κάποια πράγματα στην πλάκα στο τέλος θα σαλτάρεις! Κι εγώ λειτουργώ με πολύ χιούμορ και πολλές φορές ο άντρας μου με λέει αναίσθητη! Δεν πειράζει όμως, μου αρκεί που ότι συμβαίνει δεν με παίρνει από κάτω!

Με το καλό να πάτε κι εσείς τις διακοπές σας!

Εγώ από εβδομάδα ξεκινάω να κάνω μία καλή γενική το σπίτι. Κάθε απόγευμα μετά την δουλειά θα κάνω και ένα δωμάτιο. Μετά θα ακολουθήσουν ντουλάπες. Και μετά βλέπουμε.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γειτόνισες!

Τι κάνετε;

Love4four είναι καλύτερα τα παιδάκια σου;

Εγώ θα ξεκινήσω φασίνα σε 10 μέρες που θα είμαι πλέον άνεργη, οπότε θα χρειάζομαι κάτι για να απασχολούμαι και να μην αγχώνομαι...

Να φανταστείτε ακόμα δεν έχω σηκώσει το χαλί από το καθιστικό!!

Όσο για το χιούμορ που λέτε, είναι το μόνο που μας σώζει! Αν τα παίρναμε όλα σοβαρά θα είχαμε λαλήσει!!

Καλή σας μέρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...