Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΣΤΡΑΒΩΣΑΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Είπα να σας γραψω τι μου συμβαίνει για να μου πειτε μια αντικειμενικη αποψη. . . προτου τρελλαθω!

Εχω μία κορουλα 3 μηνων!Όσο ήμουν εγκυος δεν ήθελα να ονοματίσουμε το μωρο έως ότου γεννηθει και είναι γερο!

Τα πεθερικα μου την ημέρα που γεννησα ήρθαν στο μαιευτηριο και ευχηθηκαν στον αντρα μου να μας ζησει η Κατερινουλα(το ονομα της πεθερας μου) και αυτος τους ειπε οτι δεν αποφασισαμε πως θα το βαφτισουμε και οτι το φωναζουμε μπεμπουλα! Ολα καλα!

Γυριζω σπιτι απο το μαιευτηριο και η πεθερα μου αφαντη!(μενουμε στην ιδια περιοχη!). της τηλεφωνει ο αντρας μου και βαζει τα κλαματα, με κατηγορει για διαφορα πραγματα και κλαψουριζει οτι δεν την αγαπαμε και δεν την θελουμε πια!

Εγω λαιχώνα και μονη με το μωρο, χωρις βοηθεια και ο αντρας μου να την κανακευει! Η αληθεια ειναι ότι με κατηγορουσε για βλακειες και για πραγματα που δεν ειχαν γινει οπως τα ελεγε αυτη! τεσπα! Ζηταει απο τον αντρα μου να της ζητησω συγνωμη αλλιώς δεν θα ερχοταν!(Δεν θα ερχοταν να με βοηθησει αλλα για επισκεψη!!!Βοηθεια δεν ειδα οσο ημουν εγκυος και χαλια αλλα ουτε κι όταν ημουν αρρωστη στο κρεβατι!)Με τα πολλά λεω να ριξω τα μουτρα μου να της πω συγνωμη για να μη στεναχωριεται ο αντρας μου!

Της τηλεφωνω και ακουσα τα χειροτερα!ότι ειμαι αγενης, αποτομη, δεν δειχνω σεβασμο και αλλα τετοια! Εγω της λεω συγνωμη αλλα δεν καταλαβα οτι εκανα κατι, της ελεγα οτι τα πραγματα δεν εγιναν οπως τα ελεγε, υποστηριζε οτι ειπα λογια που δεν ειχα πει ποτε κι εχω και μαρτυρες... και τελοσπαντων της ζηταω συγνωμη και οτι δεν εγινε κατι απο προθεση!απλα παρεξηγηθηκε!

Ολα αυτα για να καταληξει η συζητηση στο οτι δεν θελω να πω το παιδι Κατερινουλα και αυτο δειχνει οτι δεν σεβομαι και δεν εκτιμω την πεθερα μου!Μα δεν συζητησαμε με τον αντρα μου για το ονομα να λεω εγω... δεν χρειαζεται συζητηση να μου λεει αυτη! Υπαρχουν ηθη και εθιμα που πρεπει να σεβαστω να μου λεει! Κι οτι αυτη ονοματιζε τα παιδια της απ'τη κοιλια και εγω γιατι δεν θελω να δωσω το ονομα της;Να μην πολυλογω ολο το κακο για το ονομα!Της λεμε για να ησυχασουμε οτι αν δεν σαραντισει το παιδι δεν θα συζητησουμε!Ετσι ξεκιναει τις επισκεψεις κι ερχεται και βλεπει το εγγονακι της.. Βοηθεια καμια! ουτε το φλιτζανι με τον καφε δεν κουνουσε απ΄το τραπεζακι!Που ειναι ο πεθερος;;; Θα ερθει οταν σαραντησεις...μα γιατι αφου αυτος ερχοταν οσο αυτη μου κρατουσε μουτρα;;;καμια απαντηση!

Σαραντιζω με το καλο και ερχεται επισκεψη η πεθερουλα! Να φωναζουμε απο δω και περα το μωρο Κατερινουλα μου λεει!!! Δεν συζητησαμε ακομα της λεω!Ουτε να ρωτησει αν συζητησαμε, αυτονοητο σου λεει! Σκεφτεστε να δωσετε καποιο ασχετο; οχι της λεω η αποφαση ειναι του αντρα μου και στο δευτερο αποφασιζω εγω! ΣΟΚ! τα παιδια μου λεει παιρνουν τα ονοματα τους απο το σοι του αντρα αν γεννηθει κοριτσι το δευτερο να δωσεις οτι θες αλλα αν ειναι αγορι οχι!Σημειωταιον οτι ο πατερας μου εχει πεθανει 45 ετων οταν εγω ημουν 10 ετων και της λεω οτι στο δευτερο θα εδινα το ονομα του! Και τι εκανε ο πεθαμενος για να δωσεις το ονομα του μου λεει.. μεγαλωσε παιδια;Κι εγω μεσα μου να λεω τι να της απαντησω;Δεν ειπα τιποτα!!!

Με τα πολλα συνεχιζει τις επισκεψεις για να δει το παιδι αλλα ο πεθερος αφαντος!!! Αν δε βαλουμε το παιδι Κατερινα δεν θα ερθει!!! ΑΝ το βαλουμε ομως θα το αγαπαει και θα το θελει;;; Να πουλησουμε το ονομα του παιδιου μας;;; Εχω στραβωσει και δεν θελω!!!Δεν ειχα προβλημα εξ αρχης με το ονομα της πεθερας αλλα με αυτα που γινονται προτιμω να δωσω ενα ασχετο ονομα!!!Αλλα 3 μηνες που εχουμε το κοριτσακι μας και νιωθω μια γκρινια απο τη μερια τους συνεχεια! Ειναι το πρωτο τους εγγονακι πως μπορουν να φερονται ετσι;; Εμενα μπορει να μη με συμπαθουν αλλα γιατι να πικραινουν τον γιο τους;

Πειτε μου σας παρακαλω κι εσεις τη γνωμη σας!!! Τι θα κανατε στη θεση μου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταρχήν κορίτσι μου μίλα με τον άντρα σου και ξεκαθάρισέ του πως αυτήν την απόφαση θα την πάρετε οι δυό σας και όχι τρίτοι! Συμφωνήστε ότι δεν διαφωνείτε καταρχήν μεταξύ σας! Και στην συνέχεις ζήτα από τον άντρα σου να βάλει τα πράγματα στην θέση τους. Είναι γονείς του και οφείλει να βάλει κάποια όρια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ποποποπ κοπελιά δε ξέρω τι να σου πώ....Εγώ δε κολλάω στο Κατερίνα αλλά στο σημείο που είπε αυτά τα ανεκδιήγητα για τον μπαμπά σου!!!!!

λοιπόν άκου την ιστορία της δικής μου οικογένειας....Είμαστε 4 παιδιά ζωή να έχουμε ο μπαμπάς μου παραδοσιακός αν και έχει ήδη ονοματίσει γιαγιά και παππού ήδη ο θείος μου δηλ ο αδερφός του μπαμπά μου γεννιέμαι εγώ και δίνουν το όνομα της γιαγιάς μου (του μπαμπά μου)οκ πρώτο παιδί ας δώσει από το σόι του θα λέτε όλες σας...γενννιέται ο αδερφός μου και δε γίνετε καμία συζήτηση για όνομα από την μεριά της μαμάς μου που είχε χάσει τον μπαμπά της.Βαφτίζεται ο αδερφός μου με το όνομα του παππού(του μπαμπά)να συμπληρώσω εδώ πως εγώ προσωπικά δε συμφωνώ με παραδόσεις..Γεννιέται η αδερφή μου και η μαμά μου ξέροντας πως δε θα κάνουν άλλο παιδί δε δίνει το όνομα της μαμάς της αλλά του μπαμπά της σε γυναικείο....

Τελικά όμως υπάρχει Θεία Δίκη κάνουν και τέταρτο αγόρι και η μαμά μου ξαναδίνει το όνομα του μπαμπά της γιατί της μαμάς της δεν έχει αντρικό... Όποτε στο σπίτι ακούγεται και σε αντρικό αλλά και σε γυναικείο όνομα του νεκρού παππού μου!!!!

Τώρα εγώ έδωσα το όνομα του πεθερού μου στον γιό γιατί είναι το ίδιο με τον άντρα μου οπότε το λατρεύω....Τώρα περιμένουμε κόρη και θα διαλέξω εγώ αλλά θα το κάνω αφού γεννήσω και θα διαλέξουμε κάποιο που της ταιριάζει και όχι παραδοσιακά...

Πάντως το Κατερίνα είναι υπέροχο όνομα απλά ο τρόπος της είναι μη πω.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου Evangelia.

Ο άντρας σου τι γνώμη έχει γι αυτό; Τι όνομα θέλει να δώσετε στο παιδί σας;

Στη θέση σου δεν ξέρω τι θα έκανα. Η πεθερά μου είναι πολύ ήπιων τόνων και δεν ανακατεύεται σε τέτοια. Ούτε και ο πεθερός μου. Πιθανότατα θα πείσμωνα κι εγώ. Μάλλον... θα πείσμωνα πάρα πολύ.

Αυτό για τον πατέρα σου που είπε η πεθερά σου, ας μην το σχολιάσω καλύτερα! Απαράδεκτο!


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω αλλα εγω δεν θα εβαζα το ονομα της μονο και μονο γι αυτο που ειπε για τον πατερα σου...!!:mad::x

Ασε που νομιζω θα φευγε κανα τασακι στο κεφαλι της επιτοπου...ντροπη της και μονο που ξεστομισε κατι τετοιο....


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τον άντρα μου θα έβαζα μπροστά. Δικοί του οι γονείς, δική του και η ευθύνη να τους συνετίσει. Πάντως μέχρι να αποφασίσετε για το όνομα, το κακό θα συνεχίζεται. Γνώμη μου είναι να πάρετε σύντομα την απόφασή σας, να την ανακοινώσετε στους γονείς του και να τελειώνετε με αυτό το θέμα. Όσο το αναβάλλετε τόσο χειρότερα είναι.

Και μην συζητάτε καν τι όνομα θα δώσετε στο επόμενο. Είναι περιττό να τσακώνεστε εκ των προτέρων. Κάντε δεύτερο μωράκι με το καλό και λύνετε τότε το θέμα του ονόματος.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

η συμπεριφορα της ειναι αδιανοητη. και δεν υπηρχε ουτε μια περιπτωση στο εκατομμυριο να βγαλω το ονομα της!! το ονομα ειναι μια χαρα δεν ειναι το ονομα το θεμα! ΑΙΣΧΟΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! δεν ξερω τι λεει ο αντρας σου αλλα ειναι γαιδουρα! ειναι ή δεν ειναι εγγονι της? αν δεν εχει το ονομα της δεν ειναι? ΞΥΔΑΚΙ για τα νευρα και αν θελει ας μην ξαναπατησει....

καλα αυτα για τον πατερα σου που ειπε δεν τα σχολιαζω:confused:

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!

εγω εβγαλα την κορη μου ασχετο ονομα επρεπε να μην μου μιλανε? αν αυτοι δεν μουμιλουσαν μια εγω 10!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοπελα μου,επειδη εχω κ εγω μια γλυκια κ καλη πεθερα και τη λατρευω(δεεεεν) ενα θα σου πω,μην το βγαλεις το ονομα της μονο ετσι οπως κανει δλδ δεν πρεπει να το βγαλεις,μην σωσει κ ξαναπατησει,ορεξη την εχεις τη γρουσουζα τετια που ειναι!εγω δεν ηθελα μ τιποτα να της βγαλω ονομα γιατι μου τη σπαει πολυ αλλα δυστηχως κ εγω θα το κανω σε συνδιασμο με αλλο και δεν ειναι καθολου εθχαριστημενη κ η δικια μου η κακιασμενη αλλα εχει χαρη που εινια πολυ ωραιο το ονομα.αλλα αν δεν πατουσε ποτε ξανα σπιτι μου,ποσο ευτηχησμενη κ ηρεμη θα ειμουν!!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

να μην της κάνεις το χατήρι ούτε καν συνδυαστικά με άλλο όνομα.

είμαι παθούσα κ μαθούσα! έβαλα το όνομά της πρώτο κ μετά το τάμα μου, ενώ από πριν μείνω έγκυος ήξεραν το τάμα μου κ συμφώνησαν. μετά ...λύσσα κακιά!

ούτε καν στο μυστήριο δεν ήρθαν κ απαγόρευσαν κ στους συγγενείς του άντρα μου να έρθουν!

όσο δίνεις, τόσο σκυλιάζουν!

αν ο άντρας σου είναι μαμάκιας...πάρτο απόφαση από νωρίς!

το ότι δεν έρχεται ο πεθερός...όλα τα κάνει κουμάντο η πεθερούλα κορίτσι μου.

ό,τι συζητήσεις θέλεις να κάνεις να τις κάνεις ενώπιόν μαρτύρων.

διαστρεβλώνει σκόπιμα τα λόγια κ τις πράξεις σου σε εκείνον!

τί μου θύμησες!!!!!!!!ανατρίχιασα!

να είσαι αποφασιστική κ κυρίως πάρε τον άντρα σου με τρόπο με το μερος σου!

αχ, βαχ!

κ δεν μας λένε τί πίνουν να το πιούμε κ εμείς να τις δηλητηριάσουμε το ίδιο αποτελεσματικά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ακόμα κ τώρα κάθε φορά που ακούω το πρώτο βαφτιστικό όνομα της κόρης μου τυχαία από δασκάλους κλπ, χτυπάει συναγερμό το νευρικό μου σύστημα! παρά το ότι την φωνάζουμε με συνδυαστικό όνομα για ευνόητους λόγους!

το όνομα δεν είναι καραμέλα, είναι για μια ζωή!

Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου ειναι να κρατησει μια γραμμη ο αντρας σου και συ να την τηρησεις. (στο πρωτο παιδι) Δηλαδη αστο στον αντρα σου.

Καθε επαφη που θα εχεις απο δω και περα μαζι τους ναναι παρουσια τριτων, γιατι αυτοι θα σε κανουν πολλα ασχημα-εσενα, οχι το γυιο τους-. Ειναι αδιστακτοι ανθρωποι, προφανως εγωιστες και ο,τι τους μειωνει (κατ' αυτους) το κυνηγαν με δολιο τροπο.

Μιλα με τον αντρα σου, εξηγησε του τις αποψεις σου για ολα τα θεματα -γιατι υπαρχουν πολλα ανοιχτα θεματα, περα απο το ονοαμ της κορης σου- και ξεκινατε να κλεινεται ενα ενα τα θεματα με τελευταιο το ονομα του παιδιου.

Αφου εχεις εξηγησει στον αντρα σου τις θεσεις σου, αστον να αποφασισει και ο,τι αποφασισει -γιαυτο το παιδι- σεβασου το. Γιατι αλλιως θα υπαρχουν συνεχεια τριβες. Καποιος απο τους δυο πρεπει να κανει ενα βημα πισω για να δωσει στον αλλον χωρο να κινηθει ως προς τα πεθερικα σου.

Και στο δευτερο παιδι με το καλο, απο τοτε που θα το ανακοινωσεται οτι ειστε εγκυοι και ξερετε το φυλο, να τους τη σκασεις εσυ, και να το φωναζεις το σπορακι με ονομα.

ΕΠΕΙΔΗ ΖΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΤΡΙΣΑΚΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑς: τους καυγαδες τους εχω για γρουσουζια εις βαρος του παιδιου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους που μου απαντήσατε!

Πολλοί από εσάς έχετε δίκιο κι συμφωνώ με τις απόψεις σας!

Είμαι 8 χρονια με τον αντρα μου και ποτε δεν μίλησα άσχημα, δεν αντιμίλησα ή δημιούργησα καποιο θεμα με τα πεθερικα μου! Σχετικα με την παρεξηγηση της πεθερας μου πιστευω ότι αν καποιος θελει να παρεξηγηθει με καποιον μπορει να πιαστει από το οτιδηποτε!& το ότι η ολη παρεξηγηση κατεληξε στο όνομα της θεωρώ ότι έψαχνε για μια αφορμή! Δεν αντιμιλησα και ουτε θα το κανω!Γεννησε και μεγαλωσε τον αντρα μου και αυτό μου φτανει! Ουτε την βοήθεια της ηθελα… μου εκανε εντυπωση που ποτε δεν προσφερθηκε να με βοηθησει στα δυσκολα μου!!!

Γιατι δεν επιλέξαμε νωρίτερα όνομα; Το σκυλομετανιωσα !!! Δεν ειχα φανταστει το κακό που θα μας έβρισκε! Κάποια στιγμη όταν ημουν εγκυος και μας ρωτησαν πως θα την ονομασουμε είπαμε με τον αντρα μου ας γεννηθει με το καλο και τοτε θα την ονοματίσουμε! Έτσι το αφησαμε! Δεν είχα προβλημα με το ονομα της ,ούτε και με αυτή! Απλά ποτε δεν καθίσαμε με τον αντρα μου να το συζητησουμε! Η απαιτηση τους; Να βαλουμε τωρα το ονομα της. Στο επομενο αν θα είναι κοριτσι να επιλεξω εγω, αν παλι είναι αγορι να μπει του πεθερου μου! Εγω φυτρωσα, δεν εχω οικογενεια!Ετσι γινεται από αρχαιοτάτων χρόνων μου λεει η πεθερα! Εγω γιατι ηξερα ότι από αρχαιοτάτων χρονων οι άνθρωποι τιμούν τους νεκρους;; Τελοσπαντων . Με τον αντρα μου αποφασισαμε στο πρωτο να επιλεξει αυτος και στο δευτερο εγω!Από τη στιγμη ομως που μου μουτρώνουν, με στεναχωρουν και δεν επιθυμουν να δουν το εγγονακι τους δεν καταληγει και ο αντρας μου! Για μενα το ιδανικό να βαλουμε ασχετα ονοματα (δεν θελω ουτε των δικων μου!) αλλα ο αντρας μου διαφωνει!Ας κανει ότι θελει!

Ποια είναι η σταση του; Εγω πιστευω ότι του χτυπουν το ντεφι και αυτος χορευει στο ρυθμο τους! Στεναχωριέται για τους γονεις του! Ειναι καλος, βολικος, υπομονετικος ανθρωπος! Ποτε δεν τους δημουργησε καποιο προβλημα και γι΄αυτό βρίσκουν και τα κανουν! Δεν μπαίνει μπροστα να ξεκαθαρισει τα πραγματα! Δυομιση μηνες που δεν φάνηκε ο πεθερος μου και ακομα δεν πηγε να του μιλησει! Και να παει απλα θελει να κουκουλωσει τα πραγματα και να ηρεμησουμε! Εγω δεν θα αντιδρουσα ετσι αν ηταν γονεις μου!!! Μηπως όμως η σταση του είναι καλυτερη!? Αυτό μηπως είναι το σωστο; Τιμα τον πατερα σου και την μητερα σου δεν λεει και η εντολη;

Αναγνωριζω ως λαθος του το ότι δεν μπηκε μπροστα και να προλαβει τα πραγματα με τη μητερα του προτού με στεναχωρησει!

Αυτό που με νοιάζει είναι να είναι καλα ο αντρας μου, το παιδακι μου και θελω μια ηρεμη ζωη! Στεναχωριεμαι, πεισμωνω και μου βγαινει και κακια και αυτό με στεναχωρει περισσοτερο!Πως βρεθηκα μπλεγμενη δεν το καταλαβα!Η ζωη είναι μικρη, θελω να πεφτω για υπνο και να εχω ήσυχη την συνείδηση μου …πράγμα που δεν μου συμβαινει τελευταία! Στεναχωρεθηκα αρκετα και θελω να παψω να ασχολουμαι με αυτά τα πραγματα!

Θα βαλω τον αντρα μου να διαβασει όλα οσα μου λετε μηπως και ξυπνησει! Τοσο καιρο ακουει από τη μια εμενα και από την άλλη τους γονεις του!

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω με γιοσαλόνικα, ιδίως στο τελευταίο για τη γρουσουζιά!

φαίνεσαι ευγενικός άνθρωπος κ ήρεμος. είναι κρίμα να περνάς όσα πέρασα...αν κ λάητ σε σχέση με τα δικά μου! ξέρω από κλάμα, αυπνία, ....

σου εύχομαι να είσαι καλά με τον άντρα σου κ το μωρό σας κ όσοι δεν σας κάνουν καλό, από μακριά!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεσαι την κορούλα σου!Και να μην στενοχωριέσαι για ανθρώπους που κάθε τους πράξη και λέξη αποδεικνύει ότι δεν αξίζουν.

Θα συμφωνήσω κι εγω με τα υπόλοιπα κορίτσια και θα σου πω να βάλετε στο παιδάκι σας το όνομα που εσείς επιθυμείτε κι όχι αυτό που θέλουν να σας επιβάλλουν.Το "Κατερίνα"είναι πολύ ωραίο όνομα,αλλά ο τρόπος της πεθεράς σου είναι αισχρός!Οταν διάβασα αυτά που είπε για τον μπαμπά σου πάγωσα...Δηλαδή πόσο κακιά μπορεί να είναι λέγοντας για έναν νεκρό ότι δεν...μεγάλωσε τα παιδιά του για να τιμήσουν τη μνήμη του δίνοντάς τους το όνομά του;Γιατί,μήπως τα παράτησε;Τα εγκατέλειψε;Ή ήταν επιλογή του να πεθάνει τόσο νέος;Ελεος!!Η κομπλεξικιά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...