Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Πώς νιώθουμε στο τρίτο τρίμηνο!!!


Recommended Posts

lanolish medela το μωρο το θηλασα2 ωρες μετα τον τοκετο (καισαρικη) που θα γεννησεις?

Η θειά μου δεν έμεινε λέει ευχαριστημένη απο αυτήν την κρέμα,τώρα κατάλαβα ποια λες!Δεν ξέρω γιατί όμως δεν μ είπε!Σε κλινική θα γεννήσω!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ είμαι καλά,απλά λίγο πεσμένη κάπως λόγω ορμονών....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι καλά,απλά λίγο πεσμένη κάπως λόγω ορμονών....

Τι εννοείς,ψυχολογικά πεσμένη?


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

είμαι κάπως βαριά.....δεν ικανοποιούμαι....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς οτι έχεις νεύρα ή μελαγχολία, οτι δεν έχεις όρεξη να δεις κ πολύ κόσμο ή να κάνεις δραστηριότητες και θες τη βόλεψή σου κι αν νιώθεις οτι δεν υπάρχουν κ πολλά να κάνεις τότε στα ίδια είμαστε ;)

Εγώ απο τη βαρεμάρα,τρώω.Τρώω,διαβάζω βιβλία και σερφάρω στο νετ.


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όρεξη για βόλτες έχω,απλά μέσα μου είμαι κάπως....

πάω για νάνι αύριο θα πάω για καμπύλη.....καληνύχτα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καμπύλη??Εγώ τελείωσα με δαύτες!

Καλά αποτελέσματα κι ελπίζω αύριο να σαι καλύτερα! 'Ενας καλός ύπνος θα βοηθήσει!Καληνύχτα!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Η θειά μου δεν έμεινε λέει ευχαριστημένη απο αυτήν την κρέμα,τώρα κατάλαβα ποια λες!Δεν ξέρω γιατί όμως δεν μ είπε!Σε κλινική θα γεννήσω!

stin kliniki pou tha genisis na eisai apetitiki para polu sto thema tou thilasmou,giati to pio pithano einai na min sou dosoun sostes odigies kai na exeis provlima:mad:giafto sou eipa kai se alo post na vreis symvoulo gia ths protes 2 meres;) etsi ta pareis sygoura sostes odigies!!!!episis diavase oso mporeis dipla sto parents oti afora apoklistiko tilasmo einai polu megali voithia (ego apo ekei ta ematha ola). ego genisa sti geniki kliniki thessaloniki,htan asxeti sto thema tou thilasmou,ala ta katafera:p

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε κοπελιά,ευχαριστώ για τις συμβουλές! Τα διάβασα όλα δίπλα..τώρα,ο σύμβουλος πόσο στοιχίζει?


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε κοπελιά,ευχαριστώ για τις συμβουλές! Τα διάβασα όλα δίπλα..τώρα,ο σύμβουλος πόσο στοιχίζει?

Δεν ξερω ποσο στοιχιζει μια συμβουλος δες καλητερα στο παρεντς εχει ονοματα και τηλ.παντος οσο και να κανει ακσηζει στα γαλατα θα δωσεις περισσοτερα:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...