Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Voi & Noi


beba09

Recommended Posts

παιδια το ταμειο ποιο μειον σε αυτη τη φαση δε γινετε.θα παρω παιδικα απο εκει ετσι οπως τα ειδα νομιζω οτι ο πατος ειναι μια χαρα και δειχνουν ανετα.ελπιζω να ειναι κι ολας.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια και λέμε για παπούτσια στο factory στο αεροδρόμιο τα nak shoes εχουν μειον 80 %. Πήρα του μικρού ένα ζευγάρι από 59 μόνο 11,80. Εχει και στα συναικεία και στα αντρικά όποια την ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

έχω αγοράσει και εγώ παιδικά απο εκεί... αθλητικά κυρίως και για μια χρονιά που τα ήθελα μου κράτησαν, επειδή μεγαλώνει γρήγορα το πόδι της κόρης μου δεν της κάνουν και την επόμενη χρονιά....Δεν μύριζαν, ήταν άνετα απλά να ξέρεις ότι αν τα φοράει κάθε μέρα εννοείται πως δεν θα αντέξουν μια ολόκληρη σχολική χρονιά, νόμιζω το ίδιο θα ίσχυε για όλες τις μάρκες....Επίσης της είχα πάρει πέρσυ και καλοκαιρινά πέδιλα τα οποία επίσης είχαν αντέξει

εγώ πάντως για πιο οικονομικό παππούτσι ψωνίζω παιδικά μάρκας dexim ή migato που έχει εδώ στην γειτονιά ένα μαγαζί, τα αθλητικά τα βρίσκω γύρω στα 25 αλλά όταν πηγαίνω στις εκπτώσεις τα έχει 20 ευρώ και είναι και πολύ ποιοτικά!

Link to comment
Share on other sites

εγω ψωνισα της κορης μου ενα ζευγαρι παπουτσακια το σεπτεμβιο για καλα. πανεμορφα και μονο 10 ευρω καθως ειχαν μεινει λιγα νουμερα και τα ειχε προσφορα.τα φοραει ολο το χειμωνα και ειναι σα καινουργια. θα ξαναψωνιζα σιγουρα. εξαλλου παντου υπαρχουν καλα και κακα παπουτσια και νομιζω οτι γενικα μπορεις να διακρινεις καποια πραγματα. γιατι δηλαδη να πληρωσω 90 αφου μπορω να δωσω 10. ποσο θα τα φορεσει για ενα χρονο ειναι και μαλιστα αφου τις τα πηρα για καλα παπουτσια δεν χαλανε οπως τα αθλητικα που τα βαζεις καθε μερα. ωραιοτατα μου ηρθε και φθηνα. δεν εχω ξαναψωνισει εκτοτε αλλα και για τα καλοκαιρινα σκεφτομαι να κανω τη βολτα μου απο εκει.:rolleyes:


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς που της έχω πάρει και μπότες και σπορτέξ απο εκεί, μου παραπονέθηκε μετά απο 1 εβδομάδα οτι την πονάει η πατούσα της και πονάει οταν περπατάει. Αυτό ήταν, προτιμώ καλό απο stock παρα φθηνό και να της κάνει καμια ζημιά. Για εμένα δεν με νοιάζει, αλλά για το παιδι παίρνω πάντα καλό παπούτσι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Σήμερα δοκιμάσαμε το πρώτο μας ζευγαράκι voi & noi μπαλαρίνα, δεν μου παραπονέθηκε καθόλου η μικρή, παρόλο που τα πήρα μόνο 10 ευρώ, εμφανησιακά είναι τέλεια και όλο δέρμα. Marki kelly έτσι λέγεται η μάρκα του voi and noi που δοκιμάσαμε. Έχει και κάποιες άλλες μάρκες αλλά αυτή μου άρεσε πολύ στις μπαλαρίνες. Τα αθλητικά δεν μου άρεσαν πολύ τα σχέδια αλλά δεν είχε και πολλά κομμάτια όταν πήγα εγώ.

Η τιμή που αναφέρω είναι εκπτωτική.

Εννοείται ότι όποιος μπορεί να αγοράσει επώνυμο το κάνει (είμαστε της μάρκας εμείς οι έλληνες) αλλά δυστυχώς σπάνια βρίσκεις μάρκες τόσο μα τόσο φθηνα, συνήθως είναι τουλάχιστον 30 ευρώ και λίγα λέω. Λυπάμαι πλέον δεν μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

ειχα πάρει 3 ζευγαρια παπούτσια δικά μου , τα δυο ζευγαρια περυσι στην εγκυμοσύνη και ενα πριν 2 χρονια περίπου και τα εχω ακόμα. ειμαι πολύ ευχαριστημένη και απο τιμη και απο ποιότητα..για τα παιδικά δεν ξέρω , αλλα τα δικα μου και βολικά είναι και αντεξαν..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!:P

κ εγω εχω παρει κ δικα μου κ της μικρης αλλα μονο την μαρκα Marki kelly, αυτα ειναι τα καλυτερα που εχει το συγκεκριμενο καταστημα, ολο δερμα ανατομικα, κ πολυ καλη ποιοτητα, 15 ευρω ενα πεδιλο κ 16 ευρω μπαλαρινες της μικρης , χωρις εκπτωση ηταν της τρεχουσας σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εχω ψωνισει πολλες φορες απο το συγκεκριμενο καταστημα και δικα μου και της μικρης... Ενταξει δεν ειναι τα σουπερ δερματινα, αλλα της εχω παρει παιδικες μποτες 2-3 χρονιες τωρα και της ηταν μια χαρα και παρολο που τις φοραει δεν χαλασαν, ειχαν τη φυσικη φθορα που εχουν τα παιδικα παπουτσια... Οι μποτες ειχαν 15 ευρω το πολυ...

Δε λεω καλα ειναι και τα Crocodilino κλπ αλλα ακομα και στο στοκ το λιγοτερο που εχουμε πληρωσει για παπουτσι ειναι 40 ευρω.. Τωρα που θα αρχισει και ο μικρος να φορα κανονικα παπουτσια ανεβαινει ο λογαριασμος οποτε πασα οικονμικτερη επιλογη δεκτη


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...