Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Και σε σένα εύχομαι άριστες κ  πολλές βλαστοκυστες κ σύντομα να επανέλθεις! Χρειάζεται ψυχραιμία η αλήθεια και πρώτα θετική σκέψη.. να σκεφτόμαστε τον στόχο γιατί το μυαλό μας κανει παντα τα χειροτερα σενάρια στο καθε σύμπτωμα! Ολα καλα θα πάνε οπως λες! Και εγώ μάλλον για Σάββατο το βλέπω για την ωοληψία... Θα δείξει!!! Με το καλο και η εμβρυομεταφορά σου!!

Γυναικεια ρουχα, παπουτσια και τσαντες σε αριστη κατασταση!


Recommended Posts

Πουλάω την παρακάτω μπλούζα Lynne . Είναι μεγεθος L αλλά άνετα κάνει και για XL.Είναι πολύ μοντέρνα και ταιριάζει με τζην ή πενσιλ μπλε φούστες και φορεμένη μόνο 1-2 φορές. Τιμή 7 ευρώ.

Epsiloniotakappa3CC0nualpha323.jpg

Epsiloniotakappa3CC0nualpha324.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!

Αναβαθμιζω την προηγουμενη αγγελία μου γιατί κάποια κομμάτια δόθηκαν. Προσθέτω και το παρακάτω φορεματάκι που είναι ολοκαίνουριο με το καρτελάι του

Marks and Spencer size UK16 ελληνικο L θα έλεγα (μπορώ να σας πω διαστάσεις αν θέλετε)15 ευρω

Epsiloniotakappa3CC0nualpha.jpg

επισης

Φορεμα XL θα το ελεγα(σας λεω διαστασεις αμα θελετε αλλα ειναι περιπου στο νο50-52) σε χρωμα βαθυ πρασινο οχι αυτο της φωτο, πολυ καλοραμμενο και αφορετο (ειχα παρει δυο κ τελικα φορεσα το αλλο) 45ευρω (απο 95 που το αγορασα),τονιζω οτι το φορεμα ειναι εντελως αφορετο φαινεται κιολας).

101401-01.jpg

Φορεμα νο 38 - S σχεδον αφορετο (1 φορα φορεμενο) με φερμουαρ στην πλατη 8 ευρω

KGrHqJrQE88hJLb6MBPc3eJCzPQ60_57.jpg

Ψηλοτακουνα σατεν μπορντω nikki me νο 39 γραφει (38 θα τα ελεγα γιατι ειναι στενη φορμα, γι'αυτο δεν τα φοραω, εγω φοραω 39 κ μετα την εγκυμοσυνη 39.5!)αφορετα στο κουτι τους – 8ευρω

086.jpg

δερματινα ψηλα πεδιλα Τσακιρης Μαλλας νο38 – 6ευρω

099.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...
Nεα τιμη 20 ευρω! Ειναι αριστη ποιοτητα, φαινεται και στην αφη οτι ειναι απο πολυ καλο υφασμα, η μαρκα ειναι γνωστη αλλωστε στην Αμερικη.

Ενδιαφέρομαι ... σου στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Στα πλαισια της συγχωνευσης των αγγελιων προσθετω εδω και αυτο το παντελονι.

Ειναι uk18 (xl) μαρκας laura ashley και το πουλαω επειδη εχω χασει βαρος και δεν μου κανει. Ειναι μονο πλυμενο για να μπει στην ντουλαπα αλλα οχι φορεμενο. Το χρωμα του ειναι μπορντω και εχει μοντερνα ισια γραμμη slim fit που κολακευει πολυ!

Τιμη 12 ευρω

ashley_zps6b42ed62.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...