Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Nels είπε:

      Αυτές που δεν γράφονται είναι το γονιδιακό πακέτο ελέγχου. Μόνο ενα (το MHTFR) από τα περίπου 20 γονίδια γράφεται και σε κάποια κέντρα αφορούν το ποσό αυτό από το πακέτο. Εκεί που τις έκανα πχ εγώ κόστιζε 180 ο πλήρης γονιδιακός έλεγχος και μου αφαίρεσαν τα 50 ευρώ από το MHTFR που γραφόταν μέσω ΕΟΠΠΥ. Όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις θρομβοφιλιας που δικαιολογουνται μέσω ΕΟΠΠΥ και μπορείς να τις κάνεις και στο Ελενα τελείως δωρεάν (χρόνος προθρομβινης, αντιφωσφολιπιδικο κλπ) ήταν μια χαρά αλλά από τον γεννετικο βγήκε ότι είχα το γονίδιο της προθρομβινης που ευθύνεται για θρομβωσεις στην εγκυμοσύνη οπότε και έκανα αντιπηκτικες και με παρακολουθουσε και αιματολογος ανά 2-3 μήνες στην εγκυμοσύνη για να βλεπουμε αν έχει αλλάξει κάτι οπότε  να χρειάζομαι μεγαλύτερη δόση. Η αδερφή μου είχε το γονίδιο Leiden που και αυτό προκαλεί θέματα σε εγκυμοσύνη οπότε πήρε και αυτή αντιπηκτικη αγωγή σε εγκυμοσύνη με φυσική σύλληψη. Να τις κάνεις όλες τις απαραίτητες εξετασεις πριν την ετ γιατί είναι πολύτιμες οι υγιεις βλαστοκυστες, μην αφήσεις τίποτα στην τύχη.

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

υπάρχουν μέλη στο χαλάνδρι ή στο κέντρο της αθήνας ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεννήσαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

2/12/09 12.55μμ 4.120γρ ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζήτω ο έρωτας!!!

Να σου ζήσει ο παίδαρος!!!!!!!!! Χτυπήστε και κανένα μπακαλιαράκι στον Μανώλη για μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολύ σούπερ ταβερνάκι, εμείς πηγαίνουμε μεγάλες παρέες και παίζουν τα παιδιά στην παιδική χαρά απέναντο και περνάμε σούπερ!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μένα. ΄και εγω Χαλανδρι κοντα στην πλατεια Κεννεντυ και εχω μια μπέμπα 30 ημερών!! Φαμ απο παιδικες χαρες τι παιζει στην περιοχή σου; Εμεις εχουμε μια μικρη εδω κοντα στο 1ο γυμνασιο, αλλιως μετα παμε πιο μακρια, η στον αγιο νικολαο ή στη ρεματιά

Δηλαδή δεν αποκλείεται καθόλου να έχουμε συναντηθεί αγαπητή μου!!! Αυτή η μικρούλα παιδική χαρά που περιγράφεις είναι ακριβώς στη γειτονιά μου και πάω τον πιτσιρικά μου (τα μεγάλα μου παιδιά πάνε μόνα τους -είναι γυμνάσιο- στην Ολύμπου)!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει ο παίδαρος!!!!!!!!! Χτυπήστε και κανένα μπακαλιαράκι στον Μανώλη για μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολύ σούπερ ταβερνάκι, εμείς πηγαίνουμε μεγάλες παρέες και παίζουν τα παιδιά στην παιδική χαρά απέναντο και περνάμε σούπερ!!!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!

Μαμ-μαμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν αποκλείεται καθόλου να έχουμε συναντηθεί αγαπητή μου!!! Αυτή η μικρούλα παιδική χαρά που περιγράφεις είναι ακριβώς στη γειτονιά μου και πάω τον πιτσιρικά μου (τα μεγάλα μου παιδιά πάνε μόνα τους -είναι γυμνάσιο- στην Ολύμπου)!!!!!

ναι μπορει!!! Αμα εχετε γνωρισει εναν Δωροθεο,ειναι ο ανιψιος μου!

Α εχουμε και το παρκο στην ολυμπου το ειχα ξεχασει..

Αυτο το ταβερνακι πως μου ξεφυγε εμενα, και παλια πηγαινα συχνα το σκυλο βολτα προς τα εκει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xexe δηλαδή από εδώ και πέρα όποτε βλέπω μαμά με καρότσι θα ρωτάω Parents ε??:lol::lol:

και εγώ σύνορα με Βριλήσσια Γέρακα

Πάει καμία μαμά το παιδάκι της στον βρεφονηπιακό του Χαλανδρίου (άμα βρω και συμμαθητές της κόρης μου.....):lol::lol:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

xexe δηλαδή από εδώ και πέρα όποτε βλέπω μαμά με καρότσι θα ρωτάω Parents ε??:lol::lol:

και εγώ σύνορα με Βριλήσσια Γέρακα

Πάει καμία μαμά το παιδάκι της στον βρεφονηπιακό του Χαλανδρίου (άμα βρω και συμμαθητές της κόρης μου.....):lol::lol:

Πραγματι όλες μια γειτονια είμαστε! Το προηγούμενο μου σπίτι ήταν μεταμορφώσεως με ολύμπου τώρα μένω στο γέρακα όρια με πάτημα Χαλανδρίου! Μπορώ να σε ρωτήσω σε ποιον δρόμο είναι ο βρεφονηπιακός του Χαλανδρίου? Ti χαρτιά σου ζήτησαν για την εγγραφή του?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι όλες μια γειτονια είμαστε! Το προηγούμενο μου σπίτι ήταν μεταμορφώσεως με ολύμπου τώρα μένω στο γέρακα όρια με πάτημα Χαλανδρίου! Μπορώ να σε ρωτήσω σε ποιον δρόμο είναι ο βρεφονηπιακός του Χαλανδρίου? Ti χαρτιά σου ζήτησαν για την εγγραφή του?

καλησπέρα vvicky για τα χαρτιά δες εδώ

http://www.halandri.gr/frontoffice/portal.asp?cpage=RESOURCE&cresrc=1867&cnode=129

εκεί έχει και την διεύθυνση του σταθμού εδώ είναι και ο χάρτης:-P

http://www.getmap.gr/applications/google/xalandri/cityguide/


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι μπορει!!! Αμα εχετε γνωρισει εναν Δωροθεο,ειναι ο ανιψιος μου!

Α εχουμε και το παρκο στην ολυμπου το ειχα ξεχασει..

Αυτο το ταβερνακι πως μου ξεφυγε εμενα, και παλια πηγαινα συχνα το σκυλο βολτα προς τα εκει!

Ονόματα δεν συγκρατώ, αλλά από εδώ και πέρα θα το έχω στα ... υπόψη!!!!! Το ταβερνάκι είναι πολύ σούπερ, φρέσκα ψάρια και καλά κρεατικά και κοντά στην παιδική χαρά της Σάμου, για μεγαλούτσικα παιδιά σωστός παράδεισος!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,

ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς, αυτό το πάρκο που είναι επι της λ. Πεντέλης (& Αναπαύσεως εάν δεν κάνω λάθος-είχαν γίνει και επεισόδια με κατοίκους που διεκδικούσαν κάτι),

εχει παει καποιος κ εάν ναι υπαρχει παιδική χαρά ή απλώς είναι για βολτα?

περιμένω πληροφορίες σας, ευχαριστω :)


a0em8ui0uq06hwkn.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 7 months later...

Γεια σας! Κι εγώ μένω στο Χαλάνδρι-Πολύδροσο κι έχω ένα κοριτσάκι 10 μηνών:D. Πηγαίνουμε σε μια παιδική χαρά στο Μαρούσι, που ειναι λίγο πιο πάνω από τον Αγ. Αθανάσιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κοριτσια καλησπερα. Να σας ζησουν τα παιδακια σας. Να ρωτησω κατι. Η αδελφη μου μενει χαλανδρι και εχει για παιδιατρο την καπραλου. Δεν μου γεμίζει το ματι. Την εχει καμια απο εσας? Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...