Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

που να βρω το κουραγιο....?


Recommended Posts

my billy μου,

πολύ στενοχωριέμαι που ταλαιπωρείται η μανούλα σου..Συμφωνώ με αυτό που έγαψε η mariakou με τα παυσίπονα.Εάν δεν πονά τόσο θα μπορεί να το αντιμετωπίσει καλύτερα!Αλλά να μου πεις..δεν το ξέρουν οι γιατροί ότι πονάει και πιστεύω ότι προσπαθούν το καλύτερο για αυτήν..

Έυχομαι να πάνε καλύτερα τα πράγματα για την μανούλα σου!!

Κάνε κουράγιο και κάθε φορά που την βλέπεις, να της λες για όλα αυτά τα ωραία που έχει να περιμένει!!..

οι γιατροι φυσικα το ξερουν, αλλα δεν θελουν να την φορτωνουν με ακομα περισοτερα φαρμακα απο οσα ηδη παιρνει:|

ασε που εχουν υπονοιες οτι καποιοι πονοι ειναι ψυχολογικοι αλλα δεν δεχεται να της δωσουν αντικταθλιπτικη αγωγη:(

επιμενει πως ειναι καλα κ το παλευει! προσπαθει να δωσει κουραγιο στους γυρω της σε οσους βλεπει οτι δεν το αντεχουν(π.χ στην αδερφη της που εχει καταρευσει...) αλλα το βραδυ που την πιανουν συνηθως φριχτοι πονοι ή εφιαλτες, λειτουργει το υποσυνειδητο...

ας ελπιζουμε για το Πασχα να βγει, περιμενουμε να ανεβουν τα λευκα με πολυ αργους ρυθμους ομως. αν κ η ιδια δεν καιγεται πλεον για να βγει, φοβαται οτι θα ποναει στο σπιτι.....

GREG78 Η δικη σου μαμα πως ειναι? ελπιζω τουλαχιστον να μην εχει κ εκεινη πονους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ανεβηκαν τα λευκα της περα καθε προσδοκιας απο 300 σε 3.000!!!!!! η μανουλα μου ειναι εξω απο την Μ.Τεταρτη ειναι απο αρκετα εως πολυ καλα ,με σκαμπανεβασματα κυριως ψυχολογικα.

εχουμε γολγοθα αλλα εχουμε δυναμη κ αισιοδοξια.

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινετε ακομη μια φορα.

καλη Ανασταση σε ολους μας με υγεια κ ευημερια για τις οικογενειες μας!

ευχομαι του χρονου να περασουμε ξανα Ανασταση ολοι μας, με ολους που αγαπαμε.

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκαν τα λευκα της περα καθε προσδοκιας απο 300 σε 3.000!!!!!! η μανουλα μου ειναι εξω απο την Μ.Τεταρτη ειναι απο αρκετα εως πολυ καλα ,με σκαμπανεβασματα κυριως ψυχολογικα.

εχουμε γολγοθα αλλα εχουμε δυναμη κ αισιοδοξια.

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινετε ακομη μια φορα.

καλη Ανασταση σε ολους μας με υγεια κ ευημερια για τις οικογενειες μας!

ευχομαι του χρονου να περασουμε ξανα Ανασταση ολοι μας, με ολους που αγαπαμε.

Χαιρομαι πάρα πάρα πολύ με τα νέα σας. Ό, τι καλύτερο στη μανούλα σου.Καλή Ανάσταση σε όλους!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκαν τα λευκα της περα καθε προσδοκιας απο 300 σε 3.000!!!!!! η μανουλα μου ειναι εξω απο την Μ.Τεταρτη ειναι απο αρκετα εως πολυ καλα ,με σκαμπανεβασματα κυριως ψυχολογικα.

εχουμε γολγοθα αλλα εχουμε δυναμη κ αισιοδοξια.

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινετε ακομη μια φορα.

καλη Ανασταση σε ολους μας με υγεια κ ευημερια για τις οικογενειες μας!

ευχομαι του χρονου να περασουμε ξανα Ανασταση ολοι μας, με ολους που αγαπαμε.

Χριστός Ανέστη!!!! Υπέροχα τα νέα σας!!! Εύχομαι στο εξής μόνο ευχάριστα να ακούτε!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

η μαμα μου συνεχιζει να ειναι καλα περασαμε ομορφα κ οικογενειακα αυτες τις μερες. ηθελα να μοιραστω μαζι σας μια πληροφορια που εγω δεν ηξερα κ μου εκανε εντυπωση. ευχομαι φυσικα να μην ειχε χρειαστει να το μαθω....

το Μ. Σαββατο πηραμε μια περουκα στην μαμα πολυ ομορφη κ της παει πολυ δεν φαινεται οτι ειναι περουκα της εχουν βελτιωσει παρα πολυ, ειναι συνθετικη 370ευρω

(οι φυσικες εχουν πανω απο 1.000-2.000)

το ΙΚΑ λοιπον μας εκπλησει ευχαριστα κ δινει πισω 200 ευρω!

χαλαλι τα χρηματα γιατι την βοηθησε πολυ ψυχολογικα την φορεσε κ πηγαμε κ για καφεδακι εξω. ειναι μια κουκλα παρ ολη την ταλαιπωρια της.....

φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ανεβηκαν τα λευκα της περα καθε προσδοκιας απο 300 σε 3.000!!!!!! η μανουλα μου ειναι εξω απο την Μ.Τεταρτη ειναι απο αρκετα εως πολυ καλα ,με σκαμπανεβασματα κυριως ψυχολογικα.

εχουμε γολγοθα αλλα εχουμε δυναμη κ αισιοδοξια.

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινετε ακομη μια φορα.

καλη Ανασταση σε ολους μας με υγεια κ ευημερια για τις οικογενειες μας!

ευχομαι του χρονου να περασουμε ξανα Ανασταση ολοι μας, με ολους που αγαπαμε.

Kαλημέρα και Χρόνια Πολλά!!

Πολυ χάρηκα που ήταν εξω η μανούλα σου το Πάσχα!!Ελπίζω να της ανέβηκε το ηθικό τώρα που ήταν μαζί σας!!Ευχομαι και του χρόνου να περάσετε τις γιορτές όλοι μαζί!!

εμένα η μητέρα μου ξεκίνησε απο σήμερα εξετάσεις στο Μεταξά,θα μπαίνει κάθε πρωί μέχρι τέλος του μήνα όπου και θα γίνει το χειρουργείο..

εύχομαι ότι καλύτερο και στις δύο μανούλες!!:Pτώρα είδα ότι έγραφες και εσύ!!πολύ χάρηκα για την μανούλα σου!η ψυχολογία της πρέπει συνεχώς να είναι ανεβασμένη!!πολλά φιλιά να της δώσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και Χρόνια Πολλά!!

Πολυ χάρηκα που ήταν εξω η μανούλα σου το Πάσχα!!Ελπίζω να της ανέβηκε το ηθικό τώρα που ήταν μαζί σας!!Ευχομαι και του χρόνου να περάσετε τις γιορτές όλοι μαζί!!

εμένα η μητέρα μου ξεκίνησε απο σήμερα εξετάσεις στο Μεταξά,θα μπαίνει κάθε πρωί μέχρι τέλος του μήνα όπου και θα γίνει το χειρουργείο..

εύχομαι ότι καλύτερο και στις δύο μανούλες!!:P

καλη επιτυχια να πανε ολα κατ' ευχην σας ευχομαι ολοψυχα.

οι σταστιστικες κ οι γιατροι δινουν 20% πιθανοτητες να το ξεπερασει η μαμα μου θελω να πιστευω οτι η δικια μου κ η δικια σου μαμα θα ανεβασουν τα ποσοστα!

δεν ειναι συνηθισμενες να χανουν εξαλλου το εχουν αποδειξει στην πορεια της ζωης τους.

Link to comment
Share on other sites

που θα τελειωσει ολο αυτο θεε μου?????

εχθεσ το πρωι η θεια μου επαθε μερικη αμνησια κ εχει τασεισ αυτοκτονιασ, απο ισχυρο νευρικο κλονισμο. ειναι η αδερφη τη μαμασ μου εχει στεναχωρθει παρα πολυ με την κατασταση τησ μαμασ μου κ γι αυτο επαθε αυτο. μαλλον δεν εχει επιστροφη...

μασ εχει βαλει στο ματι ο θεοσ νομιζω.......

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου τι να πω...

μια προσευχη να πανε ολα καλα!!!!

Κουραγιο και δυναμη σε ολους οσους εχουν δικους τους με αυτη την αρρωστεια...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

που θα τελειωσει ολο αυτο θεε μου?????

εχθεσ το πρωι η θεια μου επαθε μερικη αμνησια κ εχει τασεισ αυτοκτονιασ, απο ισχυρο νευρικο κλονισμο. ειναι η αδερφη τη μαμασ μου εχει στεναχωρθει παρα πολυ με την κατασταση τησ μαμασ μου κ γι αυτο επαθε αυτο. μαλλον δεν εχει επιστροφη...

μασ εχει βαλει στο ματι ο θεοσ νομιζω.......

my billy μου τί να πω??!!...

Έυχομαι να πάνε όλα καλά!!!

να την παρακολουθεί συνέχεια την θεία σου γιατρός για να της δίνει την κατάλληλη αγωγή..δεν έχω λόγια πραγματικά!!

Μόνο ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αφου υπνος δεν μου κολλαει ας γραψω....

αρχισε παλι της χμθ σημερα, της εχουν χαλασει ολες οι φλεβες κ ποναει. περιμενουμε κ την μαγνητικη να δουμε αν υποχωρησε το κακο καθολου.

τις μερες του Πασχα που ηταν εξω εκτος τις 2-3 πρωτες δυσκολες,τις υπολοιπες ηταν αψογα. περασε κ απο την τελευταια της δουλεια κ της ελεγαν ποσο ομορφη κ ανανεωμενη δειχνει. ποσο τραγικο ακουγεται κ ομως ειναι αληθεια! δειχνει φρεσκια κ ξεκουραστη... οσοι δεν το ξερουν δεν μπορουν να να το πιστεψουν βλεποντας την.

πηγε με τις φιλες της για καφε για ψωνια ακομα κ σε μεζεδοπωλειο να τις εχει ο θεος καλα κ εκειινες την βοηθουν απιστευτα πολυ. εχει δωσει η μαμα μου πολλα, αλλα τωρα εισπραττει αγαπη κ πραγματικο ενδιαφερον.

ειναι δυνατον να την αφησει ετσι η ζωη? δεν ειναι η ωρα της ακομα.

σημερα εκλαιγε πονουσε πολυ, σκεφτοταν πως θα αντεξει ολα αυτα, τοσες μερες... της ειπα να μην βλεπει ολες τις μερες μαζι σαν την κορυφη του βουνου που φαινεται μακρινη, αλλα σαν πετρες που πρεπει να τις διαβει μια μια μεχρι να φτασει στην κορυφη.

Link to comment
Share on other sites

αφου υπνος δεν μου κολλαει ας γραψω....

αρχισε παλι της χμθ σημερα, της εχουν χαλασει ολες οι φλεβες κ ποναει. περιμενουμε κ την μαγνητικη να δουμε αν υποχωρησε το κακο καθολου.

τις μερες του Πασχα που ηταν εξω εκτος τις 2-3 πρωτες δυσκολες,τις υπολοιπες ηταν αψογα. περασε κ απο την τελευταια της δουλεια κ της ελεγαν ποσο ομορφη κ ανανεωμενη δειχνει. ποσο τραγικο ακουγεται κ ομως ειναι αληθεια! δειχνει φρεσκια κ ξεκουραστη... οσοι δεν το ξερουν δεν μπορουν να να το πιστεψουν βλεποντας την.

πηγε με τις φιλες της για καφε για ψωνια ακομα κ σε μεζεδοπωλειο να τις εχει ο θεος καλα κ εκεινες την βοηθουν απιστευτα πολυ. εχει δωσει η μαμα μου πολλα, αλλα τωρα εισπραττει αγαπη κ πραγματικο ενδιαφερον.

ειναι δυνατον να την αφησει ετσι η ζωη? δεν ειναι η ωρα της ακομα.

σημερα εκλαιγε πονουσε πολυ, σκεφτόταν πως θα αντεξει ολα αυτα, τοσες μερες... της ειπα να μην βλεπει ολες τις μερες μαζι σαν την κορυφη του βουνου που φαινεται μακρινη, αλλα σαν πετρες που πρεπει να τις διαβει μια μια μεχρι να φτασει στην κορυφη.

my billy Μου καλημέρα!

Έυχομαι η μαγνητική να δείξει καλά αποτελέσματα για την μανούλα σου!Πολύ ωραίο που είναι να έχει δίπλα της ανθρώπους που της συμπαραστέκονται σε αυτόν τον αγώνα που δίνει!

Για τις φλέβες έτσι ακριβώς είναι και της μητέρας μου..απο τις τόσες χημειοθεραπείες έχουν καεί και υποφέρει συνέχεια για να της βρούν μία φλέβα καλή την τρυπάνε παντού,προχθές την τρυπήσανε στο πόδι 3 φορές για να βρουν τελικά μία φλέβα!!Υπομονή!!..

Εμένα η μανούλα μου χειρουργήθηκε χθες στο Μεταξά δόξα το Θεό καλά πήγε είπε ο γιατρός της...Έβγαλε όλο τον όγκο με μία καινούργια μέθοδο ( καυτηριασμός τών καρκινικών κυττάτων στους 42 βαθμούς κελσίου..)που κάνει αυτός στην Ελλάδα κ άλλος ένας χειρούργος στο Διδυμότειχο..Τώρα να δούμε να μην γίνει καμμία επιπλοκή για 1 βδομάδα.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για τις 2 μανούλες!!:(

Link to comment
Share on other sites

my billy Μου καλημέρα!

Έυχομαι η μαγνητική να δείξει καλά αποτελέσματα για την μανούλα σου!Πολύ ωραίο που είναι να έχει δίπλα της ανθρώπους που της συμπαραστέκονται σε αυτόν τον αγώνα που δίνει!

Για τις φλέβες έτσι ακριβώς είναι και της μητέρας μου..απο τις τόσες χημειοθεραπείες έχουν καεί και υποφέρει συνέχεια για να της βρούν μία φλέβα καλή την τρυπάνε παντού,προχθές την τρυπήσανε στο πόδι 3 φορές για να βρουν τελικά μία φλέβα!!Υπομονή!!..

Εμένα η μανούλα μου χειρουργήθηκε χθες στο Μεταξά δόξα το Θεό καλά πήγε είπε ο γιατρός της...Έβγαλε όλο τον όγκο με μία καινούργια μέθοδο ( καυτηριασμός τών καρκινικών κυττάτων στους 42 βαθμούς κελσίου..)που κάνει αυτός στην Ελλάδα κ άλλος ένας χειρούργος στο Διδυμότειχο..Τώρα να δούμε να μην γίνει καμμία επιπλοκή για 1 βδομάδα.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για τις 2 μανούλες!!:(

Κοριτισια σας ευχομαι το καλυτερο!!! Σας έχω στο μυαλό μου και προσευχομαι να πάνε όλα άψογα...Καλή δυναμη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

η μαγνητικη εδειξε οτι συρικνωθηκε λιγο...

της εβαλαν φλεβοκαθετηρα στον λαιμο κ γλιτωσε απο τα καθημερινα τρυπηματα τουλαχιστον!

ειναι αρκετα καλα περιμενουμε να πεσουν τα λευκα μετα να ξαναανεβουν για να βγει. αυτος ο κυκλος την πειραξε ελαχιστα προς το παρον, αλλα αυτο δεν ειναι απαραιτητα καλο γιατι ισως σημαινει οτι δεν την επιασε η χμθ.

γενικα ηταν πολυ καλα αυτην την εβδομαδα, κ θελω να ηρεμησω να χαρω αλλα κατι μεσα μου δεν με αφηνει. παιζω με τον μικρο μου κ νιωθω τυψεις που εγω χαιρομαι κ εκεινη υποφερει, περιμενω το επομενο κακο μαντατο, ειναι σε τοση μεγαλη συχνοτητα τελευταια τα κακα νεα για εμας....

πριν λιγες μερες στο Αττικο πεθανε ενα παιδακι 2μιση ετων απο ωτιτιδα κ συγκλονιστηκα με εχει πιασει τρομος μην συμβει τιποτα κ στον μικρο μου.

η μαμα μου ειναι δυνατη συνεχιζει να ΜΑΣ δινει κουραγιο.

GREG78 ελπιζω κ ευχομαι να εχετε μια καλη εβδομαδα χωρις επιπλοκες κ με τα επιθυμητα αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...