Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΤΖΟΥ ΤΖΟΥ ΤΖΟΥ!!!!


Loukoumaki!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βασικα δεν μενω Αθηνα. Θελω ενα μιλφειγ να το τρως και να χανεις 500 θερμιδες? Γινεται? :tongue:

α καλαααααααααααα!!!!ουτε καν ας πουμε να μην περνεις αλλα να χανεις κ ολας ε????αχαχαχαχχααχχααχα

Σεναριο επιστημονικης φαντασιας μου ακουγεται εμενα αυτο αλλα αμα το ανακαλυψει καπως εγω καθε μερα λαμπαδα θα του αναβω!!!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν μενω Αθηνα. Θελω ενα μιλφειγ να το τρως και να χανεις 500 θερμιδες? Γινεται? :tongue:

__________________

Γίνεται αν την ώρα που το τρως το βαπτίσης σαλάτα :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημένο μου θέμα:tongue::tongue::tongue::tongue: τρελαινομαι για γλυκά.

Για πεστε μου γειτόνισσες απο τη Νικαια πια είναι η Κατερίνα και που είναι?

Ο Ντεμίρη καλά γλυκά έχει αλλα το Max perry δεν παίζεται

Απο μιλφει εκτός απο της Δέσποινας υπάρχει και ο παπαιωαννου που στο φτιάχνει την ώρα που το παραγέλνεις, πολύ καλό και αυτό.

Το "Κατερίνα" είναι στη Π. Τσαλδάρη στην Αμφιάλη (Κερατσίνι)....Ο Παπαϊωάννου πού είναι φιλενάδα; Με εντυπωσιάζει το γεγονός οτι το φτιάχνει την ώρα που το παραγγέλνεις το μιλφέιγ!!Μιαμ..μιαμ

Link to comment
Share on other sites

Ciao Λεωφ.Συγγρου 133

Το best ever κρουασαν με γεμιση κρεμα-κερασι!!!!!Α ΠΑΙ ΧΤΟ!!!

(Η mpoumpou με ειχε στειλει εκει εγω δεν φταιω τιποτα :tongue:)

xoxoxo...με έδωσες στεγνά...Παιδιά τέλεια τα κρουασαν του ciao!

η πιο μεγάλη γλυκατζού μόλις ήρθε!

Λοιπόοοοον,

Εκτός από τα κλασικά δηλαδή Μιλφέιγ Δέσποινα

Τσουρέκι Τερκενλής (εχει και στην Αθηνα - στο Χαλάνδρι)

προτείνω και τα παρακάτω...

Σοκολατίνες και παγωτό φρεσκότατο που απλά δεν συγκρίνεται έχει στον Καρανάσιο στα Πετράλωνα! Αγαθοδαίμονος 14, αγαπημένες γεύσεις Σικάγο (Σοκολάτα με τεραστια κομματια πραγματικης σοκολατας μεσα και Κρέμα με μπισκότα - κόλαση!)

Απίστευτο προφιτερόλ και νεγράκια και βασικά ότι γλυκό βαλει ο νους σας στο La merise στη Βούλα! Αγ. Ιωαννου 24

Για τους Βόρειους, περάστε μια βόλτα από το Μιχάλη, Αγ. Τρύφωνος 6, Κηφισιά! οκ, οτι εχω φαει απο κει ειναι απλά σούπερ!

Θα επανέλθω!

ΥΓ. Το καλύτερο cheesecake ever το έχω φάει στην Αραχωβα, στο paramount Που ειναι εστιατοριο στο Λιβαδι!!!! ΑΠΛΑ ασυγκριτο! μιαμ!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μax perry!!!!

Ο,τι κι αν εχω φαει....Ειναι απαιχτο!!!!

Συμφωνώ!!!!

Τοσες ανακαλυψεις εχουν κανει, δεν μπορουν να βρουν γλυκα που να σε αδυνατιζουν? :confused:
Βασικα δεν μενω Αθηνα. Θελω ενα μιλφειγ να το τρως και να χανεις 500 θερμιδες? Γινεται? :tongue:

Α ρε Ρουλάκι!!!!! Και εγώ ένα τέτοιο μιλφέιγ θέλω!!!!! Και σοκολατόπιτα να είναι δεν με πειράζει, αρκεί να χάνω!

απ'οτι φαινεται κι εγω γειτονισα ειμαι. :P και ψηφιζω Κατερινα - κανει ωραιες τουρτες - και γαλακτομπουρεκο Λαζαριδης!

Εγώ ψηφίζω σοκολατόπιτα Λαζαρίδη!!!!

Το "Κατερίνα" είναι στη Π. Τσαλδάρη στην Αμφιάλη (Κερατσίνι)....Ο Παπαϊωάννου πού είναι φιλενάδα; Με εντυπωσιάζει το γεγονός οτι το φτιάχνει την ώρα που το παραγγέλνεις το μιλφέιγ!!Μιαμ..μιαμ

Ο Παπαιωάννου είναι στη Λαμπράκη, λίγο πριν (αν θυμάμαι καλά) το γήπεδο της Προοδευτικής. Δοκιμάστε και σου, αν και δεν μου πολυαρέσουν τα σουδάκια, τα συγκεκριμένα είναι να πάρεις ένα κουτί και τα τα φάς όλα μαζί!!!!:tongue:

η πιο μεγάλη γλυκατζού μόλις ήρθε!

Για μένα λές μπουμπουκα?:D


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισης πολυ ωραια ατομικα τυραμισου στο ζαχαροπλαστειο "Castelo" στη περιοχη Κορυδαλου (Γρ. λαμπρακη με Δημητρακοπουλου γωνια). Κοριτσια εγω μετα τη γεννα κανοντας γουρουνιες πηρα 6 κιλα :confused::confused::confused: (στην εγκυμοσυνη εμφανισα διαβητη και επεσε πολυ πεινα για 3 μιση μηνες)


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ καλυτερο παγωτο το εχω φαει απο ενα μαγαζι που ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.Πουλαει παγωτα και καποια γλυκα για εξω....

ειναι αργυρουπολη νομιζω...ανω γλυφαδα....σας κατατοπισα ε????

{Παγωτο ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ!!!!ΠΕΘΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Που θα παει θα το θυμηθω...κατι σαν "νουμερο ενα" κατι τετοιο...ωωωχχχχ...

κολλησα τωρα................

Link to comment
Share on other sites

Το "Κατερίνα" είναι στη Π. Τσαλδάρη στην Αμφιάλη (Κερατσίνι)....Ο Παπαϊωάννου πού είναι φιλενάδα; Με εντυπωσιάζει το γεγονός οτι το φτιάχνει την ώρα που το παραγγέλνεις το μιλφέιγ!!Μιαμ..μιαμ

Ο Παπαιωάννου είναι στην Γρ.Λαμπράκη αλλα χαμηλά στο φανάρι που είναι το γήπεδο της προοδευτικής. Οπως έρχεσαι απο κερατσίνι στο αριστερό σου χέρι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατι ρε κοριτσακια?? Οχι σιελορροια, κοντευω να παθω αφυδατωση με αυτο το θεμα (απο το πολυ σαλιο που εχασα οταν σας διαβαζα! :lol: :lol: :lol:)

Σοκολατοπιτα: Λαζαριδης

Λοιπα γκυκα (παστες, γαλακτομπουρεκα, καταϊφι, τουρτες, παγωτινια κτλπ.): Ζαχαροπλαστειο "Το Ροδον" στον Αγιο Δημητριο.. Πολυ φρεσκα και πολυ νοστιμα!

Τι μου κανατε βραδυατικα!!! :lol:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Παπαιωάννου είναι στην Γρ.Λαμπράκη αλλα χαμηλά στο φανάρι που είναι το γήπεδο της προοδευτικής. Οπως έρχεσαι απο κερατσίνι στο αριστερό σου χέρι.

A...ναι...κατάλαβα ποιο είναι annina μου!!! Νομίζω πως είναι και σχετικά καινούργιο και έχει ένα διάκοσμο..σαν παλιό ζαχαροπλαστείο;;;;

Link to comment
Share on other sites

9.5 ? το ταψάκι; Νομίζω είναι σουπερ τιμη...αν κατάλαβα καλά και είναι όντως ταψάκι! Μιαμ....καταραμένη δίαιτα...δεν μπορώ ούτε απέξω να περασω...είναι προς το παρόν απαγορευμένο μέρος τα απανταχού ζαχαροπλαστεία!!! :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...