Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Απόγνωση και γνώμη για γυναικολόγο!


Crystal Al

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

 

Είμαι μελλοντικός μπαμπάς.Μολις την προηγούμενη βδομάδα μάθαμε με την γυναινα μου ότι είναι έγκυος..Ο γιατρός που την παρακολουθεί χρόνια για τα γυναικολογικά της είναι ο κ. Τσακιρης Αλέξανδρος στο Κολωνάκι.Επειδη σαν καινούργιος μπαμπάς θέλω το καλύτερο για την γυναίκα μου και το παιδάκι μου σας παρακαλώ πολυ αν κάποιος γνωρίζει τον γυναικολόγο να με βοηθήσει σχετικά με τον αν είναι καλός.Η γυναίκα μου τόσα χρόνια δεν είχε κανένα πρόβλημα..Απλα είναι το πρώτο μας παιδάκι και θέλω να γνωρίζω σε τι χέρια θα βρίσκετε.. 

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
On 23/11/2015 at 2:59 ΜΜ, katerina243 είπε:

εχει καποια κοπελα προσωπικη εμπειρια απο την γυναικολογο ευγενεια χαλκια??? θελω να αλλαξω γυναικολογο...

Καλησπερα!!εχω πολυ τραγικη εμπειρια απο την κυρια χαλκια!! Μακρια!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα, χρειάζομαι τη βοήθεια σας,καθώς πρόσφατα μετακόμισα στην Αθήνα και δεν γνωρίζω από γιατρούς εδώ. Χρειάζομαι επειγόντως έναν ενδοκρινολόγο με εξειδίκευση στην αναπαραγωγή και έναν καλό γυναικολόγο στο Έλενα. Οποιαδήποτε γνώμη θα ήταν πολύτιμη, ειλικρινά. 


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γειά σας κορίτσια!!! Είμαι καινούργια στο φόρουμ και μ ενδιαφέρει να μάθω για τον γυναικολογο Σταύρο Αθανασιου αν τον ξέρει κάποια θα ήταν μεγάλη βοήθεια για μένα να μου πει κάποιες πληροφορίες.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Ο Σταυρου ο Χρηστος στο Κολωνακι ειναι καταπληκτικος γιατρος, ευγενικος, λυνει αποριες και ο μοναδικος που αν του κανεις κληση στο κινητο του και δεν απαντησει σε παιρνει πισω... επισκεψεις σε εγκυους δεν χρεωνει και σε βλεπει υπερηχογραφικα σσε φυσιολογικη κυηση ανα 20 μερες, φανταζομαι σε αλλες περιπτωσεις οι επισκεψεις ειναι συχνοτερες, συν οτι μολις μπεις στον μηνα σου τις τελευταιες 2 βδομαδες σε εξεταζει ανα 2 μερες για να δει την θεση του μωρου...Αψογος και πανω απ ολα σε κανει να νιωθεις ανετα! δεν ειναι διαφημιση , αλλα ελπιζω πολλες κοπελες που ψαχνουν για γιατρο στην Αθηνα να τον προτιμησουν...


 
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
 

Καλησπέρα σας

Τη βοήθεια οποίας κοπέλας γνωρίζει. Σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό και μου έχουν προτείνει δυο . Το. Κο Μπιλάλη και τον κο Δημητρίου στο Χαλάνδρι. Θα ήθελα τη γνώμη σας εάν γίνεται σύντομα γιατί θα ήθελα να κλείσω ραντεβού. 
 

Σας ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Εγω συστήνω ανεπιφυλακτα  τον κ.Ζιωγα Βασιλη, το ιατρειο του ειναι απεναντι απο το President στην κηφισιας.Με εσωσε στην κυριολεξια. Και ειναι και καλος ανθρωπος. Η καλυτερη εξεταση που μου εχουν κανει(και απο θεμα οργανωσης), οι μαιες του φοβερες . Αξιοπρεπεις ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...