Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τι θα φερει ο Αγιος Βασιλης;


vatraxaki

Recommended Posts

Ωχ! Συγνώμη, δε φαντάστηκα ότι θα είναι τόσο μεγάλη η φωτό. Είναι από το αγγλικό site του elc. Η πάνω επιφάνεια γυρίζει ανάποδα και από την άλλη έχει 2 μάτια με κουμπιά που κάνουν θορύβους μαγειρέματος. Αυτή είναι η μεριά του "γκριλ"... Έχει και πολλά-πολλά " φαγητά μαζί, όχι μόνο αυτά που δείχνει εδώ, γενικά θεωρώ ότι συμφέρει πάρα πολύ. Και δεν πιάνει και το μισό δωμάτιο. Μόνο πόσο έκανε δε θυμάμαι, στο αγγλικό λέει 35 λίρες. Μπορείς να τους πάρεις και τηλ. για να μην ξανατραβιέσαι.

Επεξεργάστηκαν by dansem

[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, αυτο θα φερει ο Αγιος Βασιλης!συμφωνειτε?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, αυτο θα φερει ο Αγιος Βασιλης!συμφωνειτε?

ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΑΙ ………………!!!!

ναι μωρά σε μανούλες που δεν έχουν ……

άλλα και αγάπη σε ΜΩΡΑ που δεν έχουν μανούλες ……………………..


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΑΙ ………………!!!!

ναι μωρά σε μανούλες που δεν έχουν ……

άλλα και αγάπη σε ΜΩΡΑ που δεν έχουν μανούλες ……………………..

με συγκινησες μαμαλευτερακι (σεχασα,τι κανει ο μικρος?)

μακαρι ολος ο κοσμος να βρει αυτο που επιθυμει!

καλες γιορτες σε ολους


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

με συγκινησες μαμαλευτερακι (σεχασα,τι κανει ο μικρος?)

μακαρι ολος ο κοσμος να βρει αυτο που επιθυμει!

καλες γιορτες σε ολους

Είμαι καλά και εγώ και ο μικρός πολύ μπέρδεμα με το καφέ και το φόρουμ που θα πάει θα ξανά ανασυνταχτούμε κούκλα μου . φιλία και εύχομαι και προσωπικά να σου φέρει το θαύματα η καινούργια χρόνια


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εκτός από αδελφάκι που θα μας έρθει μόνο φέτος, έχουμε καθιερώσει το εξής (έθιμο από τη Δανία):

Με το που στολίσουμε το δέντρο (που γίνεται 1η Δεκεμβρίου), ο Άγιος Βασίλης φέρνει στην κορούλα μας κάθε βράδυ δωράκι, αρκεί να είναι καλό κοριτσάκι φυσικά! Απαραίτητη προϋπόθεση!

Και τα δωράκια που φέρνει είναι: 1 μολυβάκι με μια γόμα, μια κούπα Χριστουγεννιάτικη, ένα παραμύθι, μαρκαδόρους κλπ. Δωράκια οικονομικά δηλαδή. Δεν ξέρεται τι χαρά κάνει όταν βλέπει τα πρωινά δωράκι κάτω από το δέντρο μας! Καταρχήν ξυπνάει πάρα πολύ γρήγορα! Βασικό! Και από την άλλη αν δεν της φέρει, όλη την ημέρα είναι ένας άγγελος!

Και τέλος, το καλό το δώρο, της το κάνουμε εμείς, σαν γονείς, την ημέρα των Χριστουγέννων. Φέτος θα είναι μια υπέροχη συσκευή τηλεφώνου της Hello Kitty. Είχαμε πάει βόλτα στο Mall και την ψαρέψαμε να μας πει τι της αρέσει.

Μάλλον όμως θα είναι η τελευταία χρόνια φέτος, γιατί έχει ήδη αρχίσει να πονηρεύεται, οπότε....

Πάντως όπως και να'χει ...

ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ


4wPzp3.png izCMp3.pngkAQgp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμας ο Αη Βασιλης, έρχεται αυτοπροσωπως!!! Παει δωρακια στο γιο μου, (τωρα θα φερει και στο μωρούλι), στην ανιψια μου και σε κανα δυο πιτσιρικια στη γειτονια. Ο πιτσιρικος μου τρελαινεται απο τη χαρα του!!! Βέβαια ποτε δεν αναρρωτιεται γιατι πάντα 'λειπει' ο πατερας του όταν ερχεται ο Αγιος βασιλης χαχα!!! Του τα λέει μετα τα νεα!

Φετος ζητησε πατινια (παναγιτσα μου!), playmobil, και μια κουζινα να μαγειρευει με την ξαδερφη του. Επίσης μας ειπε τι να φερει στην ανιψια μου, στο μωρούλι μας, και στα γειτονοπουλα. Χλωμιασαμε λίγο μόλις αντιληφθηκαμε τι θα πληρωσουμε αλλά χαλάλι!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Το μωρουλομαναράκι μου είναι 7 μηνών. Τη Πρωτοχρονιά θα είμαστε ήδη 8....

Είναι τα πρώτα του Χριστούγεννα, όχι ότι καταλαβαίνει και πολλά, αλλά τί δωράκι λέτε να τού παραγγείλω στον Αϊ-Βασίλη;


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites

Εμας εφερε το νεο μελος της οικογενειας στον μεγαλο του αδερφο τον μαστορακο που μιλαει κ τωρα τα χριστουγεννα θα φερει ο Αγιος Βασιλης στον μεγαλο τη μηχανη του μαστορακου ετσι για να τα κανουμε σετ..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...