Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!!!Συγγνωμη που μπαινω ξαφνικα στην παρεουλα σας!!!χρειαζομαι αμεσα 2 κουτια μενοπουρ γιατι δυστυχως δεν μπορω να τα βρω πια μεσω ΙΚΑ ...τα χρειαζομαι για την εβδομη μου εξωσωματικη..αν ακουσετε κατι στειλτε μου ενα μηνυματακι!

Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kathy μου μπράβο! Μια χαρά είστε! Ποσο ειναι τωρα η μικρούλα; Μην ανυσηχείς σαν γυναίκα προσέχει τη σιλουέτα της!

Candy μου ελπίζω σύντομα να βρεθούν τα φάρμακα και να γίνεις μανούλα το συντομότερο! Καλη επιτυχία στη προσπάθεια σου!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

maryy, στις 10 του μηνος 3μηνων, ναι το κοριτσακι μου....ετσι εκανε και ο μεγαλος μου οποτε εχω συνηθησει...

candy, σου ευχομαι να βρεθουν και γρηγορα.....καλη επιτυχια σου ευχομαι....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας. Να χαίρεστε τα μωρακια σας. Ηθελα να σας πω πως,όταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για μωρό με τον αντρουλη μου σας βρήκα καταλαθος και από τότε σας διάβαζα. Αν πάνε όλα καλά θα γίνω και εγώ μανούλα μέχρι αρχές Δεκέμβρη. Έχω ΠΗΤ 2 Δεκεμβρίου. Είσασταν η παρέα μου πραγματικά. Και με εσάς ξεχνιομουνα και δεν ανχωνομουνα πολυ. Περίμενα να έρθει η δική μου ώρα. Την άλλη βδομάδα πάω να ακούσω καρδούλα! Μακάρι να πάνε,και για μένα όλα καλά.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Να χαίρεστε τα μωρακια σας. Ηθελα να σας πω πως,όταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για μωρό με τον αντρουλη μου σας βρήκα καταλαθος και από τότε σας διάβαζα. Αν πάνε όλα καλά θα γίνω και εγώ μανούλα μέχρι αρχές Δεκέμβρη. Έχω ΠΗΤ 2 Δεκεμβρίου. Είσασταν η παρέα μου πραγματικά. Και με εσάς ξεχνιομουνα και δεν ανχωνομουνα πολυ. Περίμενα να έρθει η δική μου ώρα. Την άλλη βδομάδα πάω να ακούσω καρδούλα! Μακάρι να πάνε,και για μένα όλα καλά.

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!!! καταλαβαίνω το άγχος και την αγωνία σου αλλά θα σου πώ να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!! Να προσέχεις και όλα καλά θα πάνε!! Με το καλό να ακούσεις καρδούλα!!!


861fp3.png

WmXFp2.png

oZs5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Να χαίρεστε τα μωρακια σας. Ηθελα να σας πω πως,όταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για μωρό με τον αντρουλη μου σας βρήκα καταλαθος και από τότε σας διάβαζα. Αν πάνε όλα καλά θα γίνω και εγώ μανούλα μέχρι αρχές Δεκέμβρη. Έχω ΠΗΤ 2 Δεκεμβρίου. Είσασταν η παρέα μου πραγματικά. Και με εσάς ξεχνιομουνα και δεν ανχωνομουνα πολυ. Περίμενα να έρθει η δική μου ώρα. Την άλλη βδομάδα πάω να ακούσω καρδούλα! Μακάρι να πάνε,και για μένα όλα καλά.

Είδες ελλη σου φέραμε γούρι και θα γίνεις και εσυ μανούλα Δεκέμβριου!!! Με το καλο!!!!! Ευχαριστήσου την εγκυμοσύνη σου δίχως άγχος γιατι μετά θα συζητάς για Θηλασμο αν τρώει το παιδί, γιατι δεν κοιμάται, ποσα κακάκια έκανε πόσο βάρος πήρε κι όλα αυτά τα ωραία!!! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα ζουμπουρλούδικο μπεμπάκι!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Να χαίρεστε τα μωρακια σας. Ηθελα να σας πω πως,όταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για μωρό με τον αντρουλη μου σας βρήκα καταλαθος και από τότε σας διάβαζα. Αν πάνε όλα καλά θα γίνω και εγώ μανούλα μέχρι αρχές Δεκέμβρη. Έχω ΠΗΤ 2 Δεκεμβρίου. Είσασταν η παρέα μου πραγματικά. Και με εσάς ξεχνιομουνα και δεν ανχωνομουνα πολυ. Περίμενα να έρθει η δική μου ώρα. Την άλλη βδομάδα πάω να ακούσω καρδούλα! Μακάρι να πάνε,και για μένα όλα καλά.

Με το καλό να ακούσεις το μωράκι σου!!! Είμαστε γουρλούδες!! Σου εύχομαι το Δεκέμβρη να κρατάς ένα ζουζουνιάρικο νινάκι!!!


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια που είστε??? Σας έχασα. Πήγατε όλες facebook ?

Πώς είστε?

Ας μου στείλει κάποια με πμ την ομάδα στο fb αν και δεν το πολυσυμπαθώ να σας πω την αλήθεια!

Πώς είναι τα μωράκια σας? Εγώ έμεινα χωρίς βοήθεια και τρέχω. Κάθε μέρα ζήτημα να κοιμάμαι 1 ώρα.

Ellie2013 συγχαρητήρια ! Εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και τον Δεκέμβρη να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου.:P

Φιλάκια


imQRp2.png
Link to comment
Share on other sites

me to kalo elli να ακουσετε καρδουλα κ να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια, ολα θα ειναι σουπερ!!

αρκουδιτσα μου, μονη με 2 πλασματακια?ηρωας εισαι καλο μου :|

για το φεις δεν εχω ιδεα το αφηνω στις εμπειρες:P


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...