Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

Κοριτσια μου γεια σας! Έχω καιρό να σας γραψω! Εγώ δυστυχως εχω ακομα εμετους και δεν μπορώ να φαω σχεδον τιποτα. Αλλα απο την άλλη αυτό ειναι καλό γιατί πήρα μόνο 2 κιλά! Σε 2 βδομάδες πανω κάτω μπαίνω στον μηνα μου (2 Νοεμβρίου). Έχω έτοιμα τα πραγματάκια του, τα έχω πλύνει, τα έχω σιδερωσει, εχω πλύνει και το καροτσι όλα έτοιμα! Μέχρι και οι βαλίτσες μας! Στην δική μου λειπουν μικροπράγματα αλλά ευελπιστώ την άλλη βδομάδα να την ολοκληρώσω. Τα αλλά νέα μου. Ο μικρος με το που μπήκα στον 8ο μήνα γυρισε. Και την Τετάρτη το απόγευμα που τον είδαμε όχι απλώς ήταν σφινωμενος στην λεκάνη μου αλλα έχει μπει αρκετά βαθιά. Μου λύθηκε η απορία πως κατέβηκε έτσι απότομα η κοιλια μου και γιατι νιώθω τα χερακια του στην λεκάνη μου.. Και μάλιστα εχει πάρει και θέση (κοιτάει την σπονδυλική μου στήλη). Έχουν αρχισει να βάζουν στοιχηματα οι γύρω μου. Η μαμά μου λεει μέχρι της 20 Νοέμβρη θα γεννήσω. Ο άντρας μου λέει 10 Νοέμβρη. Εγώ λέω ας μπω στο μηνα μου να πάρω και μια βδομάδα και μετα ας κάνει ότι θέλει. Δηλαδή προσωπικός μου στόχος ειναι να τον κρατησω αλλες τρείς βδομάδες.. Ο γιατρός το μόνο που είπε να μην κουραζομαι.. οποτε κάνω λίγα πραγματα καθε μερα έτσι ώστε να καθαρίσω και να στρωσω το δωματιο μου μέχρι τοτε. Τα αλλά τα αφήνω στην πεθερα!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας! Τι κάνετε;; Πως πάνε τα ζουζουνια σας;; Εγω είμαι στο.περίμενε. Εχω πονακια, μια κοιλια που σέρνεται, και εναν μπέμπη που κάνει ναζια. Επίσης άρχισα να τρώω επιτέλους αλλά πήρα 5 κιλά.. Δεν.πειραζει! Δεν εμεινε πολύς καιρός. Παντος δεν περίμενα να έχω τόσο υπερκινητικο μπέμπη. Υποτίθεται πως στο τέλος δεν έχουν πολύ χώρο αυτός όμως κάνει χαμό. Ελπίζω όμως να κρατήσει τη συνήθεια που έχει από τον 7ο. Όλο το.βράδυ δεν.τον καταλαβαινω καθολου. (όχι επειδη κοιμάμαι γιατί ειδικά τώρα αυτες τις μέρες κάθε μια ώρα ξυπνάω για κατούρημα). Παντος είναι πολύ χαμηλά και εγώ πλεον δεν.μπορώ να περπατήσω. Πάω σαν πιγκουινος με ανοιχτά τα πόδια και.νιωθω τόση πίεση λες και εχω το κεφάλι του ανάμεσα στα πόδια.. Ο γιατρός είπε μετά τις 20 να ετοιμάζομαι και πως μπορεί και μέχρι αυτό το Σαββατοκυριακο να γεννήσω. Αλλά δεν.μπορουσε να μου πει 100% γιατί είναι πολλές μέρες από την Τετάρτη που μου το είπε. Εγώ παλι τα έχω ολα έτοιμα αλλά και να μην τα ειχα δεν μπορω να κάνω σχεδόν τίποτα. Θέλω να γεννήσω επιτέλους και να πάρω αγκαλιά το ζουζουνι μου!. (έχει και ωραια σταση. Εχω πανω ένα καρουμπαλο γιατί εψει τουρλωμενο το κολαρακι του και εχει πολυ πλάκα οταν τεντώνεται. Ο αντρας μου βάζει το χέρι στην κοιλια και με φιλαει εκεί που πιανει το καρουμπαλο.)


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...