Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

nena μου εισαι ακομα σε μικρη βδομαδα για αυτο αργεις ακομα!! Αντε θα περασει ο καιρος. Χαρα στο κουραγιο σου εγω ειχα σκασει απ την αγωνια παντως!! Βρε κοριτσια εμενα μου πε σ ενα μηνα να παω που θα γινει και το Α-τεστ. Λετε να του ζητησω κι ενδιαμεσα καναν υπερηχο??


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

nena μου εισαι ακομα σε μικρη βδομαδα για αυτο αργεις ακομα!! Αντε θα περασει ο καιρος. Χαρα στο κουραγιο σου εγω ειχα σκασει απ την αγωνια παντως!! Βρε κοριτσια εμενα μου πε σ ενα μηνα να παω που θα γινει και το Α-τεστ. Λετε να του ζητησω κι ενδιαμεσα καναν υπερηχο??

grace3 μου νομιζω πως ειναι καθαρα στο χέρι σου! Εξαρταται αν μπορεις να περιμενεις και να διατηρεις καλη ψυχολογια εχει καλώς...Αν παλι θα περάσεις ενα μηνα μαρυριο πιστευω πως δεν ειναι καλο ουτε για σενα ουτε για το μωρο!!Καλυτερα να πας και μια επισκεψη ενδιαμεσα. Θα μου πεις ειναι ενα επιπλεον εξοδο, αλλα αν μπορεις να το αντεξεις αξιζει! Εγω πολυ θα ηθελα να ειμαι ηρεμη και να πηγαινω μια φορά τον μηνα, αλλα εχω καταληξει καθε εβδομάδα με κάθε δυο να πηγαίνω γιατι δεν μπορω να συγκρατήσω το αγχοσ μου...Ειναι και οι ορμόνες που μας τρελαίνουν....:P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Pepitsa..λεω θα αντεξω αλλα βλεπουμε:P:p αμα με πιασει καμια μουρλαμαρα θα παω να το δω.. αν και με τοσο τρεξιμο μαλλον δεν θα καταλαβω τιποτα. Νομιζω αφοτου κλεισουν τα σχολεια θα με πιασει το αγχος που δεν θα χω και τιποτα να κανω:oops:


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από τον γιατρό όπου ακούσαμε καρδούλα!!! Βέβαια από την προηγούμενη Πέμπτη είχα πολύ ελαφριά μπεζ υγρά και έκατσα 3 μέρες ξάπλα με προγεστερόνη. Σήμερα έλεγα ότι θα είμαι καλά αλλά πάλι είδα στο χαρτί πολύ λίγο. Φτου κι απ΄την αρχή ξάπλα. Τέλος πάντων σημασία έχει ότι το ακούσαμε το μετρήσαμε και όλα καλά!!:D Όσο για τον άγχος… είχα πείσει τον εαυτό μου ότι παω να ακούσω τη λυπητερή… πολύ άγχος βρε κορίτσια :|


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Θα την ακουσεις και θα τρελαθεις απο την χαρά σου!!!!!Ειναι ο πιο γλυκος ηχος που εχω ακουσει!!!Φανταζομαι ακομη καλυτερος ειναι ο ηχος του μωρου σου.....Ενημέρωσε μας!!:-P

ax panagitsa moy makari pepitsa moy

nena μου εισαι ακομα σε μικρη βδομαδα για αυτο αργεις ακομα!! Αντε θα περασει ο καιρος. Χαρα στο κουραγιο σου εγω ειχα σκασει απ την αγωνια παντως!! Βρε κοριτσια εμενα μου πε σ ενα μηνα να παω που θα γινει και το Α-τεστ. Λετε να του ζητησω κι ενδιαμεσα καναν υπερηχο??

αχ ναι αντε να περασει να παω να δω οτι ολα πηγαινουν τελεια να χαλαρωσω μωρε..

grace3 μου αν μπορεις να κρατηθεις ενα μηνα τοτε οκ, αν νομιζεις οτι δεν περναει ο καιρος και το σκεφτεσαι καλυτερα να ζητησεις ενδιαμεσο ραντεβου

και εγω ετσι θα κανω μετα τις 21 θα του πω 2 φορες το μηνα στανταρ

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από τον γιατρό όπου ακούσαμε καρδούλα!!! Βέβαια από την προηγούμενη Πέμπτη είχα πολύ ελαφριά μπεζ υγρά και έκατσα 3 μέρες ξάπλα με προγεστερόνη. Σήμερα έλεγα ότι θα είμαι καλά αλλά πάλι είδα στο χαρτί πολύ λίγο. Φτου κι απ΄την αρχή ξάπλα. Τέλος πάντων σημασία έχει ότι το ακούσαμε το μετρήσαμε και όλα καλά!!:D Όσο για τον άγχος… είχα πείσει τον εαυτό μου ότι παω να ακούσω τη λυπητερή… πολύ άγχος βρε κορίτσια :|

τι ομορφα νεα papatrikos μου, συγχαρητηρια για την καρδουλα που ακουσατε

αγχος αγχος τρελλο αγχος συμφωνω απολυτα

οσο για τα ροζ καφε πολλες κοπελες τα εχουν στην αρχη της εγκυμοσυνης, προσπαθησε να εισαι ξαπλωμενη και να ακολουθεις τις οδηγιες του γιατρο σου και ολα θα ειναι τελεια οπως και σημερα

αχ τι καλα ολες ακουσατε την ομορφη καρδουλα αντε και στα δικα μου τωρα


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

papatrikos μου σου εκανε εσωτερικο υπερηχο η στην κοιλιτσα?

ποτε ηταν η τελευταια σου περιοδος και ειχες ξαναπαει στο γιατρο εκτος απο σημερα για την καρδουλα?


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από τον γιατρό όπου ακούσαμε καρδούλα!!! Βέβαια από την προηγούμενη Πέμπτη είχα πολύ ελαφριά μπεζ υγρά και έκατσα 3 μέρες ξάπλα με προγεστερόνη. Σήμερα έλεγα ότι θα είμαι καλά αλλά πάλι είδα στο χαρτί πολύ λίγο. Φτου κι απ΄την αρχή ξάπλα. Τέλος πάντων σημασία έχει ότι το ακούσαμε το μετρήσαμε και όλα καλά!!:D Όσο για τον άγχος… είχα πείσει τον εαυτό μου ότι παω να ακούσω τη λυπητερή… πολύ άγχος βρε κορίτσια :|

Ελα ελα αφου τ ακουσες, ολα καλα!!! Μην ανησυχεις. :tongue: Την προγεστερονη για ποσο θα την παιρνεις? Κατσε και ξεκουρασου κ μην κανεις τιποτα!


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από τον γιατρό όπου ακούσαμε καρδούλα!!! Βέβαια από την προηγούμενη Πέμπτη είχα πολύ ελαφριά μπεζ υγρά και έκατσα 3 μέρες ξάπλα με προγεστερόνη. Σήμερα έλεγα ότι θα είμαι καλά αλλά πάλι είδα στο χαρτί πολύ λίγο. Φτου κι απ΄την αρχή ξάπλα. Τέλος πάντων σημασία έχει ότι το ακούσαμε το μετρήσαμε και όλα καλά!!:D Όσο για τον άγχος… είχα πείσει τον εαυτό μου ότι παω να ακούσω τη λυπητερή… πολύ άγχος βρε κορίτσια :|

Τελεια νεα!!!Μην ανυσηχεις υπερβολικα για τα υγρα, ειναι πολυ συνηθες για την αρχη της εγκυμοσυνης. Ο γιατρος τι λεει? Εκμεταλευσου την ευκαιρια να ξεκουραστεις;). Οσο για την προγεστερονη εγω παιρνω απο την αρχη της εγκυμοσυνης χωρις να υπαρχει καποιος λογος και μαλλον θα τα σταματησω μετα τον 3ο


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα.

Εμείς έχουμε κλείσει την 10η εβδομάδα και διανύουμε την 11η. Έχουμε δει και ακούσει το μωρό 2 φορές μέχρι τώρα και όλα πάνε - δόξα το Θεό - μια χαρά. Την ερχόμενη εβδομάδα πάμε για αυχενική και έχω λίγο άγχος παραπάνω (δεν το δείχνω στη γυναίκα μου), κυρίως διότι είμαστε μεγαλύτεροι σε ηλικία του συνηθισμένου για πρώτη εγκυμοσύνη. Εκτιμώμενη ημερομηνία γέννησης 1η Δεκεμβρίου (αν και προσωπικά θα ήθελα να έρθει Νοέμβρη). Αν είναι κοριτσάκι θα βρω τον μπελά μου διότι οι ταυρίνες είναι ζόρικες :)


Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

Υπέρηχο μου έκανε κολπικό πάλι. Τελευταία περίοδο είχα στις 20 Μαρτίου. Έχω κάνει έναν υπέρηχο ακόμα στην 5η εβδομάδα απλά για να δούμε το ενδομήτριο. Προγεστερόνη δεν μου είπε πόσο θα παίρνω. Φαντάζομαι αρκετά ακόμα. Μου είπε ότι μπορώ να κάθομαι απλά να μην κουράζομαι.


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και από μένα.

Εμείς έχουμε κλείσει την 10η εβδομάδα και διανύουμε την 11η. Έχουμε δει και ακούσει το μωρό 2 φορές μέχρι τώρα και όλα πάνε - δόξα το Θεό - μια χαρά. Την ερχόμενη εβδομάδα πάμε για αυχενική και έχω λίγο άγχος παραπάνω (δεν το δείχνω στη γυναίκα μου), κυρίως διότι είμαστε μεγαλύτεροι σε ηλικία του συνηθισμένου για πρώτη εγκυμοσύνη. Εκτιμώμενη ημερομηνία γέννησης 1η Δεκεμβρίου (αν και προσωπικά θα ήθελα να έρθει Νοέμβρη). Αν είναι κοριτσάκι θα βρω τον μπελά μου διότι οι ταυρίνες είναι ζόρικες :)

Δεκέμβρη ή τοξότης ή αιγόκερως .


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σκορπίνα ήθελα να γράψω, σε συνέχεια του "θα ήθελα να έρθει Νοέμβρη".

Κοριτσάκι σκορπιός??? Το νου της στα αγοράκια θα έχει βρε, το μπελά σου ψαχνεις πατέρας πράγμα? ;)


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σκορπίνα ήθελα να γράψω, σε συνέχεια του "θα ήθελα να έρθει Νοέμβρη".

Χαχαχαα σας μιλαει μια τοξοτινα 10 Δεκεμβριου!!!!! Τοξοτη να κανεις :-P εγγυηση!!! Χχαααχα πλακα κανω ε??? Με το καλο το μωρακι σας και πανω απ ολα με υγεια!!!


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...