Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουαρίου 2011


Nina0604

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ειναι πολυ δυσκολο και ο αποχωρισμος αλλα και ο πρωτος χρονος στο σχολειο, απο τη μια βλεπεις την αναγκη που εχει το παιδι να ειναι με αλλα παιδακια κ απο την αλλη ποσο ταλαιπωρειται με τις ιωσεις. Δε το μετανιωνω ομως του χει κανει πολυ καλο. Και εγω το ξεπερασα το αγχος του που θα παει το παιδι μου μονο του!!!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι. Εσείς το κόψατε το pamper?? Εμείς το κόψαμε από τον Μάιο αλλά ένα βράδυ μου κατουρήθηκε στον ύπνο της και έμεινε όλη νύχτα μούσκεμα και κρύωσε, ανέβασε πυρετό, βήχα κ.λπ. τώρα την νύχτα της φοράω pamper μην έχουμε τα ίδια, αλλά την μέρα φοράμε βρακί και πάει κανονικά μόνη της τουαλέτα!


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν το χουμε κοψει ακομα, ηταν να το ξεκινησουμε αλλα μετα φυγαμε ταξιδι κ αλλαξαν τα σχεδια και αυτο μας πηγε αρκετα πισω..Μου ειπαν απο τον παιδικο οτι θα το αναλαβουν αυτοι..Ελπιζω μεχρι το καλοκαιρι να το καταφερουμε

Link to comment
Share on other sites

δεν το χουμε κοψει ακομα, ηταν να το ξεκινησουμε αλλα μετα φυγαμε ταξιδι κ αλλαξαν τα σχεδια και αυτο μας πηγε αρκετα πισω..Μου ειπαν απο τον παιδικο οτι θα το αναλαβουν αυτοι..Ελπιζω μεχρι το καλοκαιρι να το καταφερουμε

Α ναι?? Εγώ είχα ακούσει ότι για να πας παιδικό πρέπει να την έχεις κόψει την πάνα, μπορεί βέβαια να μην ισχύει αυτό σε όλους(τους παιδικούς). Εσείς τώρα τσε αυτήν την ηλικία τι βάρος έχετε??


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Διαφημίσεις


  • 7 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...