Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

μανουλες ιουλιου 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Και εγω libero του φοραω το Νο 5 οχι τα up and go (τα βρακακια), τα αλλα. Και ειμαι γενικα πολυ ευχαριστημενη. Με τα pampers μου συγκαηκε.

Για γλυκακι θα σας πω αυριο γιατι εχω σπιτι ενα πολυ ωραιο βιβλιαρακι. Μου αρεσε πολυ μια κρεμα φουρνου, θα σας πω αυριο.

κι εμεις το Νο 5 μια φορα του εχω παρει up and go !!!!!!!!!

Να μπορει να φαει και ο Αριστοτελης μου γλυκακι ελαφρυ!!!!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να 'μαι και εγώ!!!!!!!Καλημέρα σας κορίτσια!

Γεια σου καλαμαρακι !!!!!!

πως πανε οι αγορες !!!!

χαχαχα παρακολουθω τις αγορες απο τα e shop και ειδα οτι εισαι αρκετα ενημερωμενη!!!!!!

Να σου ζησουν τα ζουζουνακια σου!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι γαλα δινετε στα μπεμπακια? Εγω μεχρι πριν 1 εβδομαδα εδινα το frisogrow αλλα μου ειπε η παιδιατρος οτι μπορω και φρεσκο και του εδωσα το ολυμπος βιολογικο και το εβολ βιολογικο.

Επισης, τωρα με τη γριπη πατε με τα μωρα σε παιδικες χαρες και τετοιους χωρους? Ή φοβαστε?


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι γαλα δινετε στα μπεμπακια? Εγω μεχρι πριν 1 εβδομαδα εδινα το frisogrow αλλα μου ειπε η παιδιατρος οτι μπορω και φρεσκο και του εδωσα το ολυμπος βιολογικο και το εβολ βιολογικο.

Επισης, τωρα με τη γριπη πατε με τα μωρα σε παιδικες χαρες και τετοιους χωρους? Ή φοβαστε?

Εγω του εδινα το advance φρεσκο μετα το χρονο και τωρα ξεκινησαμε το ολυμπος το βιολογικο ή το φρεσκο αναλογος τι θα βρω!

Ειχα ρωτησει την παιδιατρο για παιδοτοπο και μου ειπε οχι κλειστους χωρους, στις κουνιες δεν τρελενεται ο Αριστοτελης πηγαινουμε καποιες φορες αλλα καθομαστε πολυ λιγο γιατι δεν του πολυαρεσει!!!!!!!!

Μηπως ξερει καμμια κοπελα το mazzo the zoo στο θεατρο αλικη απο τη ηλικιες μπορουμε να παμε τα μωρακια μας?

Του μικρου του αρεσουν πολυ τα τραγουδακια στο alter το σαββατοκυριοκο και ελεγα οταν ανεβω Αθηνα να τον παω και στο Αττικο παρκο που ειναι κοντα μας!!!!

Τι εγινε Κατερινα το εκανες το brownies?


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Που ειστε κοριτσια? Κατερινα, διαβασε πληροφοριες στο parents.gr για το mazoo στην ενοτητα ελευθερος χρονος+δραστηριοτητες, τελεια ιδεα, εχουν πολυ πλακα αυτοι. Ρε γμτ, δεν εφτιαξα τα μπραουνις, δεν προλαβα. Θελω να παω τον αριστοτελη για κουρεμα, εχει μπουκλες ακουρευτες απο τοτε που γεννηθηκε και θελω να δυναμωσουν λιγο. Το εχει κανει καμια?


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Που ειστε κοριτσια? Κατερινα, διαβασε πληροφοριες στο parents.gr για το mazoo στην ενοτητα ελευθερος χρονος+δραστηριοτητες, τελεια ιδεα, εχουν πολυ πλακα αυτοι. Ρε γμτ, δεν εφτιαξα τα μπραουνις, δεν προλαβα. Θελω να παω τον αριστοτελη για κουρεμα, εχει μπουκλες ακουρευτες απο τοτε που γεννηθηκε και θελω να δυναμωσουν λιγο. Το εχει κανει καμια?

Εγω τον εχω κουρεψει 3 φορες και τωρα παλι κουρεμα θελουμε αλλα λειπει η κομμωτρια μας.

Μια χαρα αν και πιστευα οτι θα τρομαζε με την μηχανη αλλα τελεια λιγο προς το τελος γκρινιαζει που κανουμε φαβοριτες και σβερκακι γιατι πρεπει να μενει ακινητος και τον κραταω!!!!

Καλο κουρεμα ολα θα πανε καλα!!!!

Να το κανεις το γλυκακι ειναι τελειο οταν ειναι ζεστο με παγωτο μιαμ μιαμ !!!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ευα και κοριτσια! Ετοιμαζομαστε σε λιγο για βολτουλα στο φλοισβο, εχεις παει?

καλησπερα.Ναι πηγαινω πολυ συχνα μαλλον πηγενα συχνα το καλοκαιρακι τωρα περιοριζομε μονο κυριακη.ειναι πολυ ωραια εχει κ καφε κ φυσικα κουνιεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον εχω κουρεψει 3 φορες και τωρα παλι κουρεμα θελουμε αλλα λειπει η κομμωτρια μας.

Μια χαρα αν και πιστευα οτι θα τρομαζε με την μηχανη αλλα τελεια λιγο προς το τελος γκρινιαζει που κανουμε φαβοριτες και σβερκακι γιατι πρεπει να μενει ακινητος και τον κραταω!!!!

Καλο κουρεμα ολα θα πανε καλα!!!!

Να το κανεις το γλυκακι ειναι τελειο οταν ειναι ζεστο με παγωτο μιαμ μιαμ !!!!!!!

κουρεμα?????πεντε τριχες εχουμε!!!!!!καλα ειμαι τεμπελα βαριεμαι να κανω γλυκα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι γαλα δινετε στα μπεμπακια? Εγω μεχρι πριν 1 εβδομαδα εδινα το frisogrow αλλα μου ειπε η παιδιατρος οτι μπορω και φρεσκο και του εδωσα το ολυμπος βιολογικο και το εβολ βιολογικο.

Επισης, τωρα με τη γριπη πατε με τα μωρα σε παιδικες χαρες και τετοιους χωρους? Ή φοβαστε?

το ιδιο γαλα πιναμε κ εμεις αλλα τωρα του δινω νουλακ γιατι ειναι αδυνατος κ πινει πολυ λιγο γαλα κ αυτο το γαλα εχει πιο πολλα συστατικα σε σχεση με το φρεσκο αλλα οταν του δωσω φρεσκο θα του δωσω ολυμπο ,λενε τα καλυτερα.εμεις παμε παιδικο!!!!!εχει κανει το εμβολιο της απλης γριπης,κ κυκλοφορουμε πολυ εξω απλος προσεχω.οχι παιδδοτοποι κ πολυ κλειστοι χωροι με πολυ κοσμο ποτε σε μεταφορικα μεσα,δεν οδηγω.σουπερ μαρκετ παμε αλλα οχι ωρες αιχμης ατισιπτικα μαντηλακια κ υγρα αντισιπτικα ειναι απαραιτητα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον παιδικο πατε? Εγω σκεφτομαι μετα το Πασχα τις Γλυκες φατσουλες εδω στον αλιμο ή επειδη παιζει να μεινουμε Γλυφαδα καπου εκει. Συνηθισε ευκολα? Με τα παιδακια ολα καλα?


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

παμε στο Αλκηστη ν σμυρνη,δεν εχει τις καλυτερες εγκαταστασεις αλλα οι κοπελες ειναι ΦΟΒΕΡΕΣ!!!!!!!!!!κ το περιβαλλον ειναι οικογενειακο.προσαρμοστηκε πολυ ευκολα κ γρηγορα γενικος ειναι πολυ συνεργασιμο παιδακι και να σκεφτεις οτι πριν το σταθμο ηταν μονο μαζι μου κ με το μπαμπα.οι γλυκες φ εχουν τρομερες εγκαταστασεις ,κ πολυ καλη οργανωση αλλα ειναι πολυ ακριβα μαλλον το πιο ακριβο στα νοτια.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω ευα. Το δικο σου το παιδακι ποσο ειναι και ποσο ηταν οταν το εστειλες παιδικο? Μιας φιλης μου τα διδυμα ηταν επι 2 μηνες συνεχεια αρρωστα απο τον παιδικο μεχρι που η κοπελα τα'παιξε, παραιτηθηκε απο τη δουλεια της και καθεται σπιτι της να τα μεγαλωσει. Μεγαλο θεμα και αυτο. Απο τη μια τρελαινομαι οταν ειμαι μαζι του και μου λειπει πολυ οταν δουλευω αλλα απο την αλλη ετσι οπως εχω μαθει τοσα χρονια δε νομιζω να αντεχα στο σπιτι, θα τρελαινομουν. Οταν ειναι στον παιδικο, δεν αγχωνεσαι καθολου? Γιατι νομιζω οτι θα σκεφτομαι συνεχεια το τι κανει, αν ειναι καλα κλπ. Πες μου πως νιωθεις γι'αυτο, με ενδιαφερει


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...