Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

για ένα μωράκι που η καρδούλα του σταμάτησε........


Recommended Posts

Ιωαννα μου πραγματικα λυπαμαι για οτι συνεβη...δεν εχω λογια να σε παρηγορησω ,εσυ ξερεις τί περνας,θα σταθω μονο στο κομματι που περιγραφεις πως δεν πηρες αγκαλια το μωρακι.καλη μου εκεινη την ωρα περασες τεραστιο στρες κ το αντιμετωπισες απανθρωπα ολο αυτο με ολη αυτη την αναμονη,κανονικα δεν θα ειχες δει τιποτα απο αυτες τις εικονες να σου 'φευγει' στην κυριολεξια το μωρο ,αν ειχες μια σωστη περιθαλψη.επισης Ιωαννα μου το μωρακι αυτο ηταν νεκρο για μερες...το χαδι σου δεν θα το ενιωθε με τον ανθρωπινο τροπο,νιωθει ομως την αγαπη σου ακομη κ τωρα απο εκει ψηλα που βρισκεται .προσπαθησε να μην τιμωρησεις τον εαυτο σου για ολο αυτο που συνεβη,παρε δυναμη απο την κορουλα σου κ οταν αναρρωσεις με το καλο κ ειναι ολα ενταξει χαρισε της ενα αδερφακι.περαστικα σας κ ευχομαι αλλη πικρα να μην νιωσεις ποτε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιοβαννακι μου κ Ειρηνη μου δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο λυπαμαι κ στεναχωριεμαι!!δεν το χωραει απλα το μυαλο μου!πραγματικα δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας,μονο εσεις ξερετε τι περνατε....οτι κ να πω ξερω πως τα λογια μου δεν θα σας παρουν τον πονο που νιωθετε....οτιδηποτε χρειαστειτε θελω να γνωριζετε πως ειμαι εδω!

σας εχω στο μυαλο μου συνεχεια!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγκλονιστικές οι ιστορίες σας Γιοβάννα και Ειρήνη. Πραγματικά, δεν έχω λόγια. Είμαι και γιατρός και προβληματίστηκα ιδιαίτερα για το ποιο μπορεί να είναι το αίτιο στην περίπτωση της Γιοβάννας. Είχες κάνει β επιπέδου ?Να σχολιάσω και την υγειονομική περίθαλψη στην περιφέρεια, η οποία δυστυχώς πάσχει σοβαρά. Δεν είναι δυνατόν σε τέτοιες στιγμές η αντιμετώπιση να ήταν αυτού του επιπέδου. Γιοβάννα μου σου εύχομαι να ξεπεράσεις όσο γίνεται και με τη βοήθεια του κοριτσιού σου και του άντρα σου τον χαμό αυτό και σύντομα να έχεις μια υγιή, τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Ειρήνη εύχομαι και σε σένα να δεχτείς σύντομα τις χαρές της μητρότητας.


8dkvp3.png

VcWhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..... πρώτη μέρα στη δουλειά σήμερα.....

Συγκλονιστικές οι ιστορίες σας Γιοβάννα και Ειρήνη. Πραγματικά, δεν έχω λόγια. Είμαι και γιατρός και προβληματίστηκα ιδιαίτερα για το ποιο μπορεί να είναι το αίτιο στην περίπτωση της Γιοβάννας. Είχες κάνει β επιπέδου ?Να σχολιάσω και την υγειονομική περίθαλψη στην περιφέρεια, η οποία δυστυχώς πάσχει σοβαρά.

Δεν είχα κάνει Β' Επιπέδου ακόμα. Θα έκανα στις 4/5. Και ο γιατρός μου μου είπε ότι μπορεί να ήταν κάτι και να φαινόταν εκεί...... και τότε θα ήταν άλλα τα διλήμματα :( Όσο για την περίθαλψη στην Περιφέρεια...... άστο...... δεν υπάρχουν επιλογές. Από το Νοσοκομείο και τους γιατρούς βέβαια δεν έχω παράπονα, έκαναν αυτό που έπρεπε να κάνουν και με φρόντισαν και με περιποιήθηκαν,.....με εξαίρεση τον υπεύθυνο της μαιευτικής (ας μην πω το όνομά του εδώ) που με έβρισε.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωάννα και Ειρήνη,

στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά σε σας, μια ευχή να απαλύνει ο πόνος σας με τον ερχομό ενός μωρού στην αγκαλιά σας και μια προσευχή για τις δύο ψυχούλες σας που ο Θεούλης πήρε κοντά του!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω τώρα να έχει γίνει ένα αγγελούδι και να έχει βρει αγκαλιές, στοργή και αγάπη ....... που δεν βρήκε από τη μανούλα του

H μανούλα του θα είναι πάντοτε εκεί και θα το λατρεύει... και γρήγορα θα στείλει το αδελφάκι του για την μεγάλη του αδελφούλα...

Ιωάννα, Ειρήνη...

ότι και να πούμε είναι λίγο... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Εύχομαι σύντομα να κρατήσετε στην αγκαλιά σας υγιέστατα μωράκια...


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Τί να πείς όταν συμβαίνει κάτι τέτοιο? Δεν υπάρχουν λόγια....Εύχομαι σύντομα ο Θεός να σας χαρίσει γερά μωράκια και να γεμίσει η αγκαλιά σας, μόνο αυτό θα απαλύνει κάπως τον πόνο σας.

Γιοβανάκι μου τώρα για τον γιατρό που σε έβρισε τί να πώ? Και γιατί σε έβρισε αν επιτρέπεται?


2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσι μου δεν ξερεις ποσο σε νιωθω.....27-2-2011 εχασα και εγω το μωρακι μου....εχω και εγω ενα ομως και παρηγοριεμαι....εγω 38 εβδομαδων.......ναι ακριβως πριν γεννησω......ειχα κανει τα παντα......εχεις το πιο τελειο μωρακι μου ελεγαν εχω φωτογραφιες του.....3700 γεννηθηκε.....δεν το ειδα ποτε δεν το πηρα αγγαλια ποτε....σε νιωθωωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα σε τετοιες ιστοριες δεν υπαρχουνε λογια.

Δυναμη κοριτσια και στις δυο σας,δυναμη και υπομονη.

Εσυ Γιοβανακι παρε δυναμη απο το κοριτσακι σου που ειναι εκει,υπαρχει και στηριζεται σε σενα,θα σου δωσει κουραγιο να σταθεις και παλι στα ποδια σου.


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...