Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

για ένα μωράκι που η καρδούλα του σταμάτησε........


Recommended Posts

Ιωαννα το εχω πει τοσες φορες και θα το πω αλλη μια : Δεν υπαρχουν λογια για να περιγραψω πώς αισθανομαι !!! Αυτο που εχω μονο να ευχηθω σε εσενα και σε ολες τις κοπελες που εχουν βιωσει κατι παρομοιο, οποτε αισθανούν ετοιμες να παλεψουν ξανα για αυτο που τοσο πολύ επιθυμουν!!! Και ολα θα πανε οπώς τους αξιζει !!! Με το καλό κοριτσια μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ιωαννα μου....τι να πω???εχω σοκαριστει εχω στεναχωρηθει εχω κλαψει....δεν μπορω να σου πω λογια παρηγοριας...το αγορακι σου ξερει ποσο πολυ το αγαπουσες και απο εκει που ειναι σιγουρα σας προσεχει ολους.....

μια τεραστια αγκαλιτσα απο εμενα...

και ειμαστε εδω το ξερεις ετσι??


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι ο Θεός και η Παναγία να σας χαρίσουν τη δύναμη να το ξεπεράσετε και να πρσωρήσετε μπροστά κορίτσια μου!! Εύχομαι να έρθει σύντομα ένα μωράκι να καλύψει τον πόνο και το κενό που νιώθετε!! :(


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες για τα λόγια συμπαράστασης και συμπόνοιας. Μακάρι ποτέ καμία μανούλα να μην βιώνει απώλεια του μωρού της.....:cry::cry::cry::cry::cry:Μακάρι να ξαναζήσουμε και εμείς σύντομα και πάλι το θαύμα......


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Σου το εύχομαι Γιοβανάκι μου και είμαι σίγουρη ότι θα το ξαναζήσεις το θαύμα πολύ σύντομα! Θα είμαστε εδώ να περιμένουμε να μας πείς ξανά ευχάριστα νέα! Ένα γλύκό φιλάκι σε εσένα και στην κορούλα σου


2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ξαναζήσουμε και εμείς σύντομα και πάλι το θαύμα......

Το εύχομαι ολόψυχα καρδούλα μου! Και για σένα και για όλες τις μανούλες-ήρωες που πέρασαν τέτοια απώλεια..Όπως είπε και η φίλη μας ''η ζωή σας χρωστάει και σύντομα θα σας το ανταπωδώσει''!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Άντε πάλι τα ίδια.....

Άλλη μια μάνα έχασε το μωρό που μεγάλωνε με τόσους κόπους, θυσίες και βάσανα μέσα της....

Άλλη μία νιώθει απόγνωση, πόνο, τρέλα....

Άλλη μία έχει μπει στο τούνελ και της φαίνεται μακρύς ο δρόμος προς το φως....

Μα γιατί, γιατί, γιατί;

Όταν έχασα την μπέμπα στην 18 εβδομάδα κύησης(εκείνη είχε σταματήσει να αναπτύσσεται από την 16 εβδομάδα γιατί έτσι απλά σταμάτησε η καρδιά της) είπα ότι δεν θα αντέξω.....Και υπήρχαν ήδη άλλα 2 παιδιά....και όμως, άντεξα.....και 6 μήνες μετά ήρθε ένας άλλος άγγελος να απαλύνει κάπως τον πόνο....

Αλλά εκείνη είναι εκεί, στο πίσω μέρος του μυαλού.....δεν θα φύγει ποτέ....δεν θέλω να φύγει...

Υπάρχει λόγος......που έφυγε. Απλά είναι νωρίς για να τον καταλάβεις.....

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=49764


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε πάλι τα ίδια.....

Άλλη μια μάνα έχασε το μωρό που μεγάλωνε με τόσους κόπους, θυσίες και βάσανα μέσα της....

Άλλη μία νιώθει απόγνωση, πόνο, τρέλα....

Άλλη μία έχει μπει στο τούνελ και της φαίνεται μακρύς ο δρόμος προς το φως....

Μα γιατί, γιατί, γιατί;

Πραγματικά μου φαίνεται πολύ μακρύς ο δρόμος. Εκεί που γελάω, εκεί και μελαγχολώ. Σκέφτομαι ''γιατί χαίρομαι; έχω λόγο να γελάω;'' Έχω! Έχω την κούκλα μου που την βλέπω καθημερινά να μεγαλώνει και να ζουζουνίζει. Όμως μου μένει πάντα ένα βάρος στο στήθος, σαν να μην μπορώ να ανασάνω....:cry::cry::cry: Το έζησες φαντάζομαι και εσύ....


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πραγματικά μου φαίνεται πολύ μακρύς ο δρόμος. Εκεί που γελάω, εκεί και μελαγχολώ. Σκέφτομαι ''γιατί χαίρομαι; έχω λόγο να γελάω;'' Έχω! Έχω την κούκλα μου που την βλέπω καθημερινά να μεγαλώνει και να ζουζουνίζει. Όμως μου μένει πάντα ένα βάρος στο στήθος, σαν να μην μπορώ να ανασάνω....:cry::cry::cry: Το έζησες φαντάζομαι και εσύ....

Δεν μπορώ να σου πω τίποτα άλλο παρά ότι σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

giovanna μου μολις διαβασα τα νεα σου.................. τι να πω, δεν υπαρχουν λογια..... εχω στεναχωρηθει πολυ κ φανταζομαι πως νιωθετε........

απλα ευχομαι συντομα να συνελθεις ψυχολογικα πανω απολα....

να ξερεις οτι ολα μπορουμε να τα δουμε απο δυο πλευρες, στο χερι σου ειναι αν θα διαλεξεις τη λιγοτερο "ανωδυνη" ,λεγοντας οτι ο καλος θεος προνοησε ωστε να μη γεννηθει ενα παιδακι με προβλημα κλπ ισως κ αυτες οι εξετασεις δειξουν το προβλημα τελικα κ ησυχασεις κ εσυ... εστω για να ξερεις!

εν παση περιπτωση ευχομαι πραγματικα ο,τι καλυτερο απο εδω κ περα στη ζωη σας! να χαιρεσαι τη ζουζουνιτσα σου κ να αντλεις δυναμη απο εκεινην!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

giovanna μου μολις διαβασα τα νεα σου.................. τι να πω, δεν υπαρχουν λογια..... εχω στεναχωρηθει πολυ κ φανταζομαι πως νιωθετε........

απλα ευχομαι συντομα να συνελθεις ψυχολογικα πανω απολα....

να ξερεις οτι ολα μπορουμε να τα δουμε απο δυο πλευρες, στο χερι σου ειναι αν θα διαλεξεις τη λιγοτερο "ανωδυνη" ,λεγοντας οτι ο καλος θεος προνοησε ωστε να μη γεννηθει ενα παιδακι με προβλημα κλπ ισως κ αυτες οι εξετασεις δειξουν το προβλημα τελικα κ ησυχασεις κ εσυ... εστω για να ξερεις!

εν παση περιπτωση ευχομαι πραγματικα ο,τι καλυτερο απο εδω κ περα στη ζωη σας! να χαιρεσαι τη ζουζουνιτσα σου κ να αντλεις δυναμη απο εκεινην!

Σε ευχαριστώ. Με το καλό να γεννήσεις και εσύ την μπεμπούλα σου.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά μου φαίνεται πολύ μακρύς ο δρόμος. Εκεί που γελάω, εκεί και μελαγχολώ. Σκέφτομαι ''γιατί χαίρομαι; έχω λόγο να γελάω;'' Έχω! Έχω την κούκλα μου που την βλέπω καθημερινά να μεγαλώνει και να ζουζουνίζει. Όμως μου μένει πάντα ένα βάρος στο στήθος, σαν να μην μπορώ να ανασάνω....:cry::cry::cry: Το έζησες φαντάζομαι και εσύ....

κοριτσακι αυτο να σκεφτεσαι...σκεψου κι εμας που δεν εχουμε παρηγορια...


 

569129i0tzap526i.gif "Φεγγοβολάς βλαστάρι μου, στ' όνειρο ταξιδεύεις

τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρεύεις"

my little angel 10/5/12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...