Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

για ένα μωράκι που η καρδούλα του σταμάτησε........


Recommended Posts

κοριτσακι αυτο να σκεφτεσαι...σκεψου κι εμας που δεν εχουμε παρηγορια...

Σίγουρα έχω μια παρηγοριά, και θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό γι' αυτό, αλλά ο πόνος είναι ο ίδιος. Δεν πονάς επειδή δεν έχεις μωρό, πονάς και πενθείς γι' αυτό που έχασες :(:(:(:( Μακάρι σύντομα και όλες μας να ξαναζήσουμε το θαύμα........


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Giovanna μου έχω διαβάσει εδώ και μερικές μέρες την ιστορία σου και δεν ξέρω τι να σου γράψω...Τι να σου γράψω που μπορεί να σε βοηθήσει...Τελικά σήμερα που αποφάσισα να σου γράψω, κατέληξα στο συμπέρασμα ότι δεν έχει σημασία το τι γράφεις σε κάποιον, όσο το να ξέρει ότι είσαι εκεί και πραγματικά τον νιώθεις. Τουλάχιστον αυτό με βοήθησε εμένα στην δική μου άσχημη εμπειρία και θέλω να ανταποδώσω την ανθρωπιά και την συμπαράσταση που αισθάνθηκα από όλες σας. Ούτε εγώ το έχω ξεπεράσει ακόμα, κάθε μέρα στο μυαλό μου γυρνάνε όλα. Απλώς αυτά που με βοήθησαν να μπορώ να το διαχειριστώ (γιατί να το ξεχάσω δεν πρόκειται) είναι πρώτα απ'ολα ο άντρας μου που είναι υπέροχος και μου έχει σταθεί τόοοοσο πολύ και από την άλλη όλες εσείς που μου στέλνατε έστω και το παραμικρό μήνυμα. Αν θέλεις να μιλήσεις σε κάποιον, ότι και αν θέλεις να μοιραστείς, ή αν μπορώ να βοηθήσω με οποιαδήποτε πληροφορία από την δική μου εμπειρία θα χαρώ να μου στείλεις είτε εδώ, είτε προσωπικό μήνυμα. Μακάρι να μπορούσα να απαλύνω λίγο τον πόνο σου....Θα σου ευχηθώ όμως να μην ξαναζήσεις ποτέ πια κάτι άσχημο και να σου έρθει γρήγορα το θαυματάκι σου...


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Firefly σε ευχαριστώ για την απάντηση. Τι είχε συμβεί με εσένα; Αν θέλεις το λές......


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Firefly σε ευχαριστώ για την απάντηση. Τι είχε συμβεί με εσένα; Αν θέλεις το λές......

Έχω ανοίξει topic με τίτλο Δίδυμα- αποβολή 2ου τριμήνου. Αν θες να το διαβάσεις, είναι γραμμένη όλη μου η εμπειρία. Έχω 2 παλλινδρομες σε αρχικό στάδιο και μια αποβολή σε δίδυμα στον 4ο μήνα. Κάτω απο πολυ άσχημες συνθήκες σε δημόσιο νοσοκομείο. Ήταν μια πολυ άσχημη εμπειρία με πολυ πόνο και ακόμα πονάει το ίδιο. Ελπίζω όταν κάποια στιγμη αποκτήσουμε μωρακι, θα μπορέσει να απαλύνει έστω και λίγο...


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Σας εύχομαι να έρθουν στη ζωή σας πολλές χαρές που θα απαλύνουν τον πόνο σας… τυχαία μπήκα και διάβασα την ιστορία σας και με πήραν τα κλάματα! Δεν πρέπει να συμβαίνουν τέτοια πράγματα… Σύντομα να σας βρουν χαρές πολλές χαρές.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια δυναμη σε αυτες που χανουν ενα παιδακι δεν ξερω τι αλλο να σας πω

Σας εύχομαι να έρθουν στη ζωή σας πολλές χαρές που θα απαλύνουν τον πόνο σας… τυχαία μπήκα και διάβασα την ιστορία σας και με πήραν τα κλάματα! Δεν πρέπει να συμβαίνουν τέτοια πράγματα… Σύντομα να σας βρουν χαρές πολλές χαρές.

Ευχαριστούμε. Μακάρι ποτέ καμία μανούλα να μην το βιώσει αυτό και όλες να κρατάμε γερά μωράκια στις αγκαλιές μας.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

πραγματικά λυπάμαι πολύ... οτι κ να πω δεν φτάνει και δεν μετράει κιόλας... Απλά θα σου πώ ότι έχω βιώσει κάτι ανάλογο στην 27 εβδομάδα και ήμουν 19 ετών... σε καταλαβαίνω.... θέλει χρόνο για να ησυχάσεις γιατί δεν θα ξεπεραστεί αυτό.... σου στελνω μια δυνατή αγκαλίά!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...