Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

γειτονες -προβλημα.τι θα κάνατε;;;


Recommended Posts

Να σας πω κι εγώ για τρελή γειτόνισσα στην πολυκατοικία που μέναμε (ευτυχώς φύγαμε): είχαμε τότε ένα σκύλο μεγαλόσωμο τιγρέ, μαύρο-καφέ, και την πετυχαίνουμε στο ανσασέρ, εμείς με το σκύλο μας και αυτή και μας λέει: πλένετε το σκύλο στο μπαλκόνι και βουλώνουν τα λούκια μου από τις τρίχες...Λέμε εμείς αποκλείεται, αφού τον πλένουμε στην μπανιέρα και λέει ότι ''μα ναι βουλώνουν''.Τη ρωτάμε λοιπόν τι χρώμα είναι οι τρίχες και μας λέει ''άσπρες''!!!!!!!!!!Ε τι να πεις από κει και πέρα, αφού μπροστά της ήταν ο σκύλος, φυσικά χωρίς ούτε μία άσπρη τρίχα και να της λέμε ''μα δείτε τον, δεν έχει άσπρες τρίχες'' και να μας λέει ''δεν γίνεται, ο δικός σας είναι''....Εν τω μεταξύ 2 άσπρα σκυλιά στην πολυκατοικία αλλά αυτή είχε φάει κόλλημα κι έλεγε παντού ότι ήταν ο δικός μας!!!!

Για τον περίεργο γείτονα σου θα συμφωνήσω με την κοπέλα που είπε ότι ''βρίσκουν και τα κάνουν''....Την επόμενη φορά να τους φωνάξετε πάρα πολύ, να μην μπορούν να αρθρώσουν κουβέντα, έτσι θέλουν αυτοί, μετά δεν τολμάνε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας πω κι εγώ για τρελή γειτόνισσα στην πολυκατοικία που μέναμε (ευτυχώς φύγαμε): είχαμε τότε ένα σκύλο μεγαλόσωμο τιγρέ, μαύρο-καφέ, και την πετυχαίνουμε στο ανσασέρ, εμείς με το σκύλο μας και αυτή και μας λέει: πλένετε το σκύλο στο μπαλκόνι και βουλώνουν τα λούκια μου από τις τρίχες...Λέμε εμείς αποκλείεται, αφού τον πλένουμε στην μπανιέρα και λέει ότι ''μα ναι βουλώνουν''.Τη ρωτάμε λοιπόν τι χρώμα είναι οι τρίχες και μας λέει ''άσπρες''!!!!!!!!!!Ε τι να πεις από κει και πέρα, αφού μπροστά της ήταν ο σκύλος, φυσικά χωρίς ούτε μία άσπρη τρίχα και να της λέμε ''μα δείτε τον, δεν έχει άσπρες τρίχες'' και να μας λέει ''δεν γίνεται, ο δικός σας είναι''....Εν τω μεταξύ 2 άσπρα σκυλιά στην πολυκατοικία αλλά αυτή είχε φάει κόλλημα κι έλεγε παντού ότι ήταν ο δικός μας!!!!

Για τον περίεργο γείτονα σου θα συμφωνήσω με την κοπέλα που είπε ότι ''βρίσκουν και τα κάνουν''....Την επόμενη φορά να τους φωνάξετε πάρα πολύ, να μην μπορούν να αρθρώσουν κουβέντα, έτσι θέλουν αυτοί, μετά δεν τολμάνε...

ελα τωρα!ασπρο ηταν το σκυλι κ το περνουσατε λαδομπογια καθε πρωι....

πραγματικα καποιοι εχουν σοβαρο προβλημα...συμφωνω και εγω στο βρισκουν και τα κανουν..εχω ενα ροτβαιλερ ξαθε φορα οταν νοικιασαμε το σπιτι 11 χρονια πριν πηγαινανε και λεγανε τα παντα στη μανα μου που δεν απαντουσε..μια φορα ανελαβα εγω να μιλησω και απο τοτε ολοι μουγκα...


you are the reason I could fly and 'cause of you I don't have to wonder why...

λουλουδιτσα μου 03/08/10

μπομπιρακος μου 20/07/12

Κ+Γ 13/07/08

Link to comment
Share on other sites

στην πολυκατοικια υης μαμας μου ηρθε διπλα της ενας νεαρος 25-30 χρονων ο οποιος τα μεσημερια πηγαινε εξω απο τις πορτες των ενοικων για να ακουσει απο που ερχεται καθε φορα η φασαρια.και εκει που ηταν καθε φορα σιγουρος χτυπαγε το κουδουνι και εκανε παρατηρηση.για να καταλαβεται για τι φρουτο μιλαμε χτυπησε στην κοπελα που εμενε απο πανω του να της κανει παρατηρηση διοτι ειχε βαλει μεσημερι ηλ.σκουπα.και απλα η κοπελα μολις ειχε μετακομισει και δεν ειχε αγορασει ακομα ηλεκτρικη σκουπα χαχαχα.ακομα γελαω οταν το θυμαμαι.τελικα μια μερα ακουσε γερο βρισιμο απο ολους σχεδον και τις εκοψε μαχαιρι τις μαγκιες του

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...