Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

για ενα χρόνο στην Ελούντα (απο Αθήνα)


gwgw

Recommended Posts

Τυχερη Γωγω!!!! Δεν ξέρω κανεναν να μενει εκει ή μάλλον δεν θυμαμαι κα΄ποιον, αλλά στα νειατα μου που ειχα ένα boyfriend, ειχα περάσει εκει μια χρονια και ήταν σούπερ!!! Μακάρι να έφευγα και εγω!!! Η Ελούντα δεν έχει πολλά πράγματα να κάνεις αλλά σε 5 λεπτά εισαι στον Άγιο Νικόλαο και σε 20 λεπτά στο Ηράκλειο που έχει από όλα!!

Να περαστε καλά... μετα δεν θα θες να γυρισεις!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλως να ορισεις!!

Μην αποθαρυνεσαι και μη στενοχωριεσαι.Καταρχην,η μικρουλα σου νομιζω οτι ηδη σου τρωει χρονο και οσο μεγαλωνει θα χρειαζεται ολο και πιο πολυ προσοχη,ετσι θα γεμιζει η μερα σου και ουτε θα το καταλαβαινεις.

Και στην τελικη.... με ενα μηνυμα η cyber παρεα δε θα σε αφησει να μελαγχωλησεις.

Και μην ξεχνας,οτι σε 20 λεπτα εισαι στο Ηρακλειο!

Link to comment
Share on other sites

Καλως να ορισεις!!

Μην αποθαρυνεσαι και μη στενοχωριεσαι.Καταρχην,η μικρουλα σου νομιζω οτι ηδη σου τρωει χρονο και οσο μεγαλωνει θα χρειαζεται ολο και πιο πολυ προσοχη,ετσι θα γεμιζει η μερα σου και ουτε θα το καταλαβαινεις.

Και στην τελικη.... με ενα μηνυμα η cyber παρεα δε θα σε αφησει να μελαγχωλησεις.

Και μην ξεχνας,οτι σε 20 λεπτα εισαι στο Ηρακλειο![/quote

Ευχαριστω για τη συμπαρασταση αλλα δεν ειμαι τόσο αισιόδοξη, πριν απο λίγο μου είπαν ότι ούτε καλή παραλία εχει....

Link to comment
Share on other sites

Το πιο βασικο ειναι να βγαλεις το διπλωμα.Μετα....ολα θα φτιαξουν!

Γυρω γυρω η περιοχη ειναι ομορφη.Το μονο που πρεπει να κανεις εσυ ειναι να οδηγεις.Φυσικα θα χρειαστεις και καρεκλακι αυτοκινητου για τη μικρουλα σου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τη συμπαρασταση αλλα δεν ειμαι τόσο αισιόδοξη, πριν απο λίγο μου είπαν ότι ούτε καλή παραλία εχει....

E δεν έχει μόνο μια παραλία, τόσες έχει, κοτζάμ νησί είναι, δίπλωμα θα έχεις οπότε θα είσαι free to go!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

lew na to vgalw katw...

Ναι, το είχες ξαναπεί, και επιβάλλεται να το κάνεις, χρόνο θα έχεις, είναι πολλά τα μέρη που θα θες να δεις!!!!!

Λοιπόν μη ξεχνάς, εγώ θα περιμένω να μου λες πως πάνε τα γυρίσματα, και αν, λέω αν, χρειαστεί κάτι ο Αιμίλιος, θα μου το πεις αμέσως να κατέβω!!!!:tongue::tongue::tongue:


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

gwgw, εγώ γεννάω σε 2 εβδομάδες και μόλις σαραντίσω θα κατέβω στον Άγιο Νικόλαο για 1 1/2 χρόνο. Ο άντρας μου διορίστηκε κάτω και είναι ήδη εκεί.

Κι εγώ δεν έχω δίπλωμα οδήγησης και σκοπεύω να το βγάλω κάτω, μόλις τακτοποιηθούμε κάπως με το μωρό. Να έχω και μια δική μου δραστηριότητα εκτός σπιτιού, γιατί παίζει να λαλήσω όλη μέρα στο σπίτι με το παιδί!

Ελούντα θα μείνετε; Για Άγιο πάντως έχει λεωφορείο από Ελούντα, το καλοκαίρι ήταν αρκετά συχνό.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!!!!! Καλή Χρονιά!!!!!!

Τι έγινε κοριτσάκι, έτοιμη για Ελούντα?

Ελπίζω να μας λες τα νέα των γυρισμάτων!!

Φιλιά στο κοριτσάκι σου!!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
ΓΩΓΩ εγω μενω ελουντα και ειμαι απο αθηνα!!!μετακομισα εδω 3 χρονια τωρα!!!ειναι απο εδω η μαμα μου!!που μενεις?

kalimera! simera irtha se ena internet cafe (enter) kai eida ta mnm ta mou. menw sta enoikiazomena tou markaki konta sto gusto elounta to magazi me ta rouxa. esy?

Link to comment
Share on other sites

gwgw, εγώ γεννάω σε 2 εβδομάδες και μόλις σαραντίσω θα κατέβω στον Άγιο Νικόλαο για 1 1/2 χρόνο. Ο άντρας μου διορίστηκε κάτω και είναι ήδη εκεί.

Κι εγώ δεν έχω δίπλωμα οδήγησης και σκοπεύω να το βγάλω κάτω, μόλις τακτοποιηθούμε κάπως με το μωρό. Να έχω και μια δική μου δραστηριότητα εκτός σπιτιού, γιατί παίζει να λαλήσω όλη μέρα στο σπίτι με το παιδί!

Ελούντα θα μείνετε; Για Άγιο πάντως έχει λεωφορείο από Ελούντα, το καλοκαίρι ήταν αρκετά συχνό.

kalimera! elpizw na genniseis kai na pane ola kala! edw den einai kai poly wraia(elounta) ston agio nikolao omws kamia sxesi einai poli wraia! otan kateveis steile mou na sou pw leptomereies! me to kalo kai me ena pono! filia polla

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...