Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

για ενα χρόνο στην Ελούντα (απο Αθήνα)


gwgw

Recommended Posts

gwgw, εγώ γεννάω σε 2 εβδομάδες και μόλις σαραντίσω θα κατέβω στον Άγιο Νικόλαο για 1 1/2 χρόνο. Ο άντρας μου διορίστηκε κάτω και είναι ήδη εκεί.

Κι εγώ δεν έχω δίπλωμα οδήγησης και σκοπεύω να το βγάλω κάτω, μόλις τακτοποιηθούμε κάπως με το μωρό. Να έχω και μια δική μου δραστηριότητα εκτός σπιτιού, γιατί παίζει να λαλήσω όλη μέρα στο σπίτι με το παιδί!

Ελούντα θα μείνετε; Για Άγιο πάντως έχει λεωφορείο από Ελούντα, το καλοκαίρι ήταν αρκετά συχνό.

mallon exeis gennisei kai grafw ma@*$@ies.... alla opws kai na exei steile mou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λοιπον μενω πολυ κοντα σου!!!παραπανω εχει μια πιτσαρια αριαδνη!!!εκει μενω!!!!αν θες μπορουμε να συναντηθουμε να μην νιωθεις μονη!!δεν ειναι χαλια απλα δεν εχεις παρεες και ειναι λογικο να πλητεις!!!σε πιο ινερνετ εισαι?


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

στον αγιο στον αναστασακη αλλα να πας σε μια καλη που την λενε μαριανθη και μενει ακριβως απεναντι σου και εχει ιατριο στον αγιο!!πες το τηλ να σε παρω να τα πουμε!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στον αγιο στον αναστασακη αλλα να πας σε μια καλη που την λενε μαριανθη και μενει ακριβως απεναντι σου και εχει ιατριο στον αγιο!!πες το τηλ να σε παρω να τα πουμε!!

geia sou! paw ston lamprou ston agio nikolao mou eipan arketoi oti einai kalos giatros an kai ligo apotomos me to paidi. kai to lew giati i diki mou den klaiei sxedon pote kai me ti giatro mou stin athina mono gkriniaze ligo sta embolia otan piga na tis kanw ta embolia edw to paidi plantakse asta. steila mou pm giati kai na sou kanw apanthsh to kinito mou giati den kserw na stelnw prosopika minimata. filia

Link to comment
Share on other sites

axxxxxx!!!βιαστηκες!!!!παρε τηλ να σου πω για παιδιατρους!!!!εχει και σκατοκαιρο αλλιως θα τα λεγαμε απο κοντΑ!!!εχω να βγω μερες εξω!!!ποσο ειναι το μωρο σου?


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

axxxxxx!!!βιαστηκες!!!!παρε τηλ να σου πω για παιδιατρους!!!!εχει και σκατοκαιρο αλλιως θα τα λεγαμε απο κοντΑ!!!εχω να βγω μερες εξω!!!ποσο ειναι το μωρο σου?

einai mikroula 4minwn. kai egw den vgainw katholou twra pou vrexei. girise o antras mou nwris simera kai irtha sto enter gia ligo akoma.

Link to comment
Share on other sites

ωραια αυριο εχω ραντεβου 5 στον οδοντιατρο στον αγιο στειλε μου το κινητο σου ή παρε τηλ αν ειναι να βρεθουμε καποια στιγμη!!να ερθεις και σπιτι μου οποτε θες!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το ψιλικαντζιδικο που ειναι απεναντι απο την εκκλησια αν το εχεις δει ειναι του αντρα μου και του κουμπαρου μου!!αν πας ενας γαλανοματης ειναι ο αντρας μου ρωτα τον οτι θες μην ντραπεις αντωνη τον λενε!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

το ψιλικαντζιδικο που ειναι απεναντι απο την εκκλησια αν το εχεις δει ειναι του αντρα μου και του κουμπαρου μου!!αν πας ενας γαλανοματης ειναι ο αντρας μου ρωτα τον οτι θες μην ντραπεις αντωνη τον λενε!!

ok! tha sou steilw kai to til mou. to sk o antras mou douleyei na vrethoume an exei kalo kairo. ok?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...