Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Η Στεγια γεννησε την σταχτοπουτα της!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Πρώτα πρώτα ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ύστερα.......

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ γέννησα την Δευτέρα 11/6!!!!

Να τα πάρω από την αρχή?Ας προσπαθήσω όσο προλαβαίνω......

Δευτέρα πρωί πρωί είμαστε στο Γαία.Με ετοιμάζουν και μου χορηγούν τα υλικά για την πρόκληση Στις 08:20....Μπήκα με διαστολή 3!!!Στις 9 παρά δέκα μου σπάει ο γιατρός τα νερά και πηγαίνουμε στην αίθουσα τοκετού...Εκεί μένω κολλημένη σε διαστολή 4 μέχρι και τις 11:35!!!!Έκανα εννοείται επισκληρίδιο αλλά οι τεχνικοί είναι ανυπόφοροι!!!!

Εκείνη την ώρα και αφού βεβαιώνεται πως είμαι ακόμα με 4 λέω του άντρα μου να πάει για λιγάκι έξω να χαλαρώσει,να κάνει και ένα τσιγάρο και να πει στην μαμά μου Όλα καλά...

Ε ξαφνικά νιώθω μια πίεση και με εξετάζει η προϊσταμένη μαία και μου λέει 7-8 σε 10 λεπτά γεννάς!!!!Εγώ κάνω 2 λεπτά να το συνειδητοποιήσω καθώς δε το πίστευα.....Τότε λέω να φωνάξουν τον άντρα μου!!!!Ε μέχρι να ανέβει,να ντυθεί εγώ ήθελα να σπρώξω και κρατήθηκα φωνάζοντας το όνομα του άντρα μου!!!Με το που τον είδα(ίσα που πρόλαβε ο γιατρός να με σκίσει)σπρώχνω 2 φορές και αυτό ήταν!!!ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!

Τελικά η Σταχτοπούτα ήταν περιτυλιγμένη με τον λώρο γιαυτό και καθυστέρησα να γεννήσω!!!

Βγήκε 3280 γρ και 51 εκ!!!Είναι τόσο μικρούλα και με πολύ πολύ μικρά πατουσίνια σαν κανονική Σταχτοπούτα!!!Τα ματάκια της είναι γκρί και είναι μια κούκλα ίδια ο Γιάννος στον πιο μινιατούρα!!!!

Τελικά καθίσαμε μια μέρα παραπάνω λόγω ίκτερου (ήθελε σολάριουμ η Σταχτοπούτα)και στον γυρισμό έγιναν τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Ο Γιάννος με το που την είδε τρελάθηκε!!!ήθελε να την φιλάει και είναι συνέχεια μαζί μου!!!της τραγουδάει και της χορεύει και είναι μια γλύκα......

Το καλύτερο όμως είναι οι ταυτόχρονοι θηλασμοί με τους οποίους τα μάτια μου γεμίζουν δάκρυα και η χαρά μου είναι ανεκδιήγητη...

ΑΑΑ μέσα σε 5 μέρες ο Γιάννος έχει ψηλώσει πολύ,έχει μεγαλώσει απίστευτα....

Μέσα στην κλινική είμαστε διάσημοι λόγω του ότι η Σταχτοπούτα βρήκε έτοιμο γάλα!!!!!!

όσο αφορά την γέννα στο συγκεκριμένο μαιευτήριο είναι τα καλύτερα για το προσωπικό.....Κάναμε ρουμινγκ ιν και όλο το προσωπικό επιδιώκει τον αποκλειστικό θηλασμό.....Ακόμα και την βραδιά που έκανε φωτοθεραπεία με το που ξύπναγε μου την έφερναν στο δωμάτιο για θηλασμό.....

Σας φιλώ γλυκά όλες και εύχομαι πρώτα στς εγκυούλες μας με το καλό και σύντομα να γεμίσουμε και άλλες κοιλίτσες...Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας και να είναι γερά!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε συ Στέλλα μπράβο.να σου ζήσει κοπέλα μου και να την δεις οπως ονειρεύεσαι σου εύχομαι.

καλά στο τρίτο ο γιατρός θα σε δει μια που θα σου επιβεβαιώσει την εγκυμοσύνη και η δευτερη φορά την πητ.δεν θα υπάρχει λόγος να πηγαίνεις στο ενδιάμεσο.


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!

να ειναι παντα καλα!!!

μια χαρα τα πηγες με τον τοκετο,μπραβο κουκλιτσα μου!!!!

καλο σαραντισμο να εχετε!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Ιδιαίτερα την ευχή ρης Τιτης!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασδέλι μου ευχαριστώ να χαίρεσαι τα ομορφάκια σου!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

αρε στεγακι εισαι αστερι!

αν και καθηστερημενη να σου ζησει και η σταχτοπουτα σου!

τι ομορφη περιγραφη και ακομα πιο ομορφη η στιγμη του ταυτοχρονου θηλασμου...μπρος στα ματια μου ειστε!

παντα ευτυχισμενοι να ειστε εσυ και η οικογενεια σου!!!!!!

πολλα φιλακιααααααααααααα στα σταχτοπατουσακια και τον κουκλογιαννο μας!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...