Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες το 2013;;;


tettamar

Recommended Posts

Καλημερα κι απο δω!!! Ειστε καλα? Κι εγω για υπερηχο αυτη τη βδομαδα να επιβεβαιωσουμε και το φυλο!!!Λέτε να μας φυτρωσει κατι?

Χιχιχι ποτέ κανείς δεν ξέρει! Η συγκάτοικος μου στο μαιευτήριο στην προηγούμενη γέννα μου περίμενε κοριτσάκι,και ήταν αγόρι! Το έμαθε στον τοκετό και επαθε σοκ!!! Με ροζ τον εβγαλε από το μαιευτήριο!:P


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχαχχαχαχ...πλάκα κάνεις??? Καλα δε της ειχανε πει ρε παιδι μου κανενας γιατρος..."τον λεβεντη τον βρισκω μια χαρα" κτλ κτλ...αποκλειεται!!! Πο πο κι εγω θα ειχα παθει σοκ!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχαχχαχαχ...πλάκα κάνεις??? Καλα δε της ειχανε πει ρε παιδι μου κανενας γιατρος..."τον λεβεντη τον βρισκω μια χαρα" κτλ κτλ...αποκλειεται!!! Πο πο κι εγω θα ειχα παθει σοκ!!!

Καλέ, της ειχαν πει οτι ειναι κορίτσακι!!! Απίστευτο;;; Στη β' επιπέδου που τα εξεταζουν ολα εξονυχιστικά,πώς δεν το ειδαν;;;; Ολόκληρο "αξεσουάρ" πού κρεμοταν πέρασε απαρατήρητο;;;:tongue::tongue::tongue:


UslQp3.png

UOZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:D:Dκαλημεραααααααααααα.....σημερα επισημα πρωτη μερα στην δουλεια...ελιωσα στις διακοπες.....τρελα...μουρλια...να ταν κ αλλες....!!

εκανε κ την εμφανιση η κοιλιτσα πλεον φανερα κ το καταλαβαινουν ολοι...κ νιωθω κ ανεπαισθητα αλλες φορες κ αλλες πιο εντονα το μωρακι μαςςςς..!!!εδω βλεπω δεν πολυμπαινετε εεε???κριμαααααααααα!!!!!την Πεμπτη εχω ραντεβου με τον γιατρουλη....!να δουμε το μπομπιρακι μας κ να δουμε αν καταλαβουμε κ φυλο..!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσια!!!κ καλως σας βρηκα!!!

εγω εχω πητ 12-2-13!!!μπενω στον μηνα μου 12-1-13 οποτε γεναρη φλεβαρη περιμενουμε τον γιοκα μας γερο πρωτα ο θεος!!!

καλες εγκυμοσυνες σε ολες με γερα παιδια.......!!!:D:D:D


rnDZp2.png

Rh0Qp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...