Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ποιους διασημους εχετε δει απο κοντα???


Recommended Posts

Ρε κορίτσια, τι ωραιο θέμα έχετε ανοιξει??χαχαχαχαχα!λοιπον καθίστε να θυμηθω κι εγώ!

Πριν κανα χρόνο είδα στο metro mall την υβοννη μποσνιακ. πανεμορφο πρόσωπο, υπερβολικά αδύνατη για τα γούστα μου!

Αμέτρητες φορες έχω δει τον λαζόπουλο γιατι έχει σπίτι στον τόπο καταγωγής μου!Εχει κουβαλήσει και διαφορους στο νησί ευγενικός και η κόρη του πολύ καλη κοπέλα και του μοιάζει πολυ!

Χαραλαμποπουλος, όπως ακριβώς τον βλέπεις εμφανισιακά, πολύ απλός και χαμογελαστος!το ιδιο ακριβως και περισσότερο κοινωνικός ο φερεντίνος!η γυναίκα του κουκλάρα!πολυ μου άρεσει!είχε τύπο!

Ιωάννα Παππά, γλυκό προσωπάκι πολυ μινιον και αδύνατη!

Δημητρα Ματσούκα, σίγουρα δεν περνάει απαρατήρητη αλλα θα συμφωνήσω με κάποια κοπέλα που είπε ότι είναι σχετικά κοντή.

Χρανιώτης, γλιτσας και πεφτουλας!

Χαρης Ρωμας, καμμια σχεση με το "ταξις και ηθικη" στιλάκι που πλασάρει στα σήριαλ!τον είχα πετυχει σε ένα κλαμπάκι, είχε διπλαρώσει ένα τεκνό και του έγλειφε το αυτί(μπλιάχ)!!!!!!

Στρατος Τζωρτζογλου, τον είχα δει να πίνει καφέ και να "χαριεντίζεται" με γκόμενα ενώ ήταν ακόμα παντρεμένος!και μετά έλεγε στα κανάλια ότι όλα αυτά περι απιστίας ήταν φήμες των δημοσιαγράφων! ε ρε και να χα μια φωτογραφική να τον κανω ξεφτίλα!Η πρωην γυναικα του (μαρια γεωργιαδου) κιουρία, ευγενέστατη και πολυ χαμηλών τόνων, καθόλου υφάκι!

Μμμμμμ, δεν μου έρχεται κάποιος άλλος αυτή τη στιγμη!αν θυμηθώ θα επανέλθω!;)


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζευγος σισσυ χριστιδου θοδωρης μαραντινης

σισσυ πολυ ομορφη στο προσωπο ψηλη περιπου1.76 νταρντανα(πρεπει να χασει κιλακια) και ο μαραντινης ελαχιστα πιο κοντος και περισσοτερο αντρουα σε σχεση με το παιδακι στις φωτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...